Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 43 !

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lis 15, 2017 22:00 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MalgWroclaw pisze:
Ewa L. pisze:Umówiłyśmy się ,że jeśli do 16,30 rozłożymy wszystkie 6 palet to wychodzę do domu a jeśli nie to wykładam do końca i wychodzę normalnie o 18. Pogoniłam towarzystwo tak ,że do 16,30 wszystkie palety były rozłożone więc zgodnie z umową poszłam do domu.

To niczego nie odebrałaś, bo musiałaś wszystko zrobić (i inni), tylko szybciej. Paranoja

Ale wolałam te 1,5 godz. w domu niż w pracy.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lis 15, 2017 22:00 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MaryLux pisze:Obrazek

Cześć czarnulka :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lis 15, 2017 22:06 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Dziś miałam w pracy audyt. Krótko mówiąc nie wypadł za dobrze . Stoisko całkiem dobrze nie miała się za bardzo do czego przyczepić za to sklep poległ. Ja rozumiem ,że nasze nowe kierowniczki nadal są na etapie douczania ale jeśli nie zaczną myśleć o pracy tylko ciągle o rządzeniu to audyty zawsze będą wychodzić słabo.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lis 17, 2017 9:41 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Piątek......dla niektorych już piątek a dla mnie dopiero. Dzis pracuje czwarty dzień i juz po trzech odczuwam mega zmęczenie. Wiem pewnie niektorzy powiedzą ja zawsze pracuje pięć dni pod rząd i to nic takiego ale u mnie tempo pracy jest znacznie bardziej meczace i pięć dni pod rząd to zdecydowanie za duzo.
Na szczescie dziewczynki mają się dobrze. Mrucza miziaja sie i przytulaja moje ukochane.
Nic spadam do roboty i mam nadzieje że nie braknie mi tylko sił.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lis 17, 2017 10:06 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Do której dzisiaj? I kiedy wolny dzień?

AgaS1987

 
Posty: 3677
Od: Wto mar 12, 2013 9:33

Post » Pt lis 17, 2017 12:05 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Piątek......dla niektorych już piątek a dla mnie dopiero. Dzis pracuje czwarty dzień i juz po trzech odczuwam mega zmęczenie. Wiem pewnie niektorzy powiedzą ja zawsze pracuje pięć dni pod rząd i to nic takiego ale u mnie tempo pracy jest znacznie bardziej meczace i pięć dni pod rząd to zdecydowanie za duzo.
Na szczescie dziewczynki mają się dobrze. Mrucza miziaja sie i przytulaja moje ukochane.
Nic spadam do roboty i mam nadzieje że nie braknie mi tylko sił.



powodzenia, zeby szybko zleciało :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72394
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt lis 17, 2017 14:52 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

ma ktoś do oddania mały, sprawny telewizor?
dla Joli Dworcowej
---
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź


Post » Sob lis 18, 2017 21:28 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

AgaS1987 pisze:Do której dzisiaj? I kiedy wolny dzień?

W piątek do 18 a dopiero niedziela wolna.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lis 18, 2017 21:29 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Piątek......dla niektorych już piątek a dla mnie dopiero. Dzis pracuje czwarty dzień i juz po trzech odczuwam mega zmęczenie. Wiem pewnie niektorzy powiedzą ja zawsze pracuje pięć dni pod rząd i to nic takiego ale u mnie tempo pracy jest znacznie bardziej meczace i pięć dni pod rząd to zdecydowanie za duzo.
Na szczescie dziewczynki mają się dobrze. Mrucza miziaja sie i przytulaja moje ukochane.
Nic spadam do roboty i mam nadzieje że nie braknie mi tylko sił.



powodzenia, zeby szybko zleciało :ok:


No....przyszłam i padłam na dziób.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lis 18, 2017 21:30 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

ewa_mrau pisze:ma ktoś do oddania mały, sprawny telewizor?
dla Joli Dworcowej
---

Niestety Ewciu mam tylko jeden swój .
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lis 18, 2017 21:30 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MaryLux pisze:Obrazek

Witaj piękna - widzę ,że u ciebie już lajcik :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lis 18, 2017 21:53 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Na reszcie koniec tego męczącego tygodnia. Pięć dni w takim kieracie to naprawdę męczarnia. Niestety co dzień uświadamiałam sobie ,że pracuję z debilami i nieukami którzy nie potrafią nawet złożyć literek w słowa i przeczytać je ze zrozumieniem.
We wtorek z kolegą wyłożyliśmy trzy palety z napojami. Wszystko było ładnie wyłożone na półki, dotowarowane na maksa. Narypaliśmy się jak głupi bo zgrzewki z napojami ciężkie jak diabli ale efekt był i cieszyliśmy się z tego jak głupi. W piątek przychodzi do mnie Maniek i pyta czy pamiętam jak kilka dni temu ładnie ułożyliśmy wszystkie napoje. Powiedziałam ,że tak a on do mnie żebym tam nie szła bo się tylko wkurzę no i tak było.
Oranżady Heleny które mamy w trzech kolorach - żółtym , czerwonym i białym - powpychane były na półki tak bezmyślnie i żadna nie stała przy swojej fiszce z ceną , cola 1 l która powinna stać ba najwyższej półce była postawiona przy fiszce od coli 1,5 l bo przecież to cola i to cola ......byłam tak wkurzona jak to poprawiałam ,że prawie się popłakałam z nerw. Jakim bezmózgowcem trzeba być żeby tak zrobić. Coraz bardziej odechciewa mi się z tymi ludźmi pracować . Człowiek się napierniczy jak głupi i po co się pytam żeby taka debilka jedna z drugą spierniczyła całą twoją robotę ? Po prostu rzygać się na to wszystko chce.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lis 19, 2017 19:02 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Nie obrażaj debili. Takie proste prace to oni potrafią wykonać bez pomyłek.

MaryLux

 
Posty: 159170
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lis 20, 2017 7:37 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

To przykre. Człowiek w pracy jest większość dnia i strasznie jest się męczyć z ludźmi.... Atmosfera w pracy jest bardzo ważna...

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20587
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości