Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 43 !

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw gru 14, 2017 20:48 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa ty dostałaś uczulenia a ja chyba się przeziębiłam tzn boli mnie gardło. Cos mi krioterapia nie służy.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw gru 14, 2017 21:10 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Duchem jestem w Łodzi :wink: Macie tam klubowe mistrzostwa w siatkówce. Właśnie oglądam.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33157
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw gru 14, 2017 21:42 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Gosiagosia pisze:Ewa ty dostałaś uczulenia a ja chyba się przeziębiłam tzn boli mnie gardło. Cos mi krioterapia nie służy.

Ja też się przeziębiłam. Co wieczór raczę się Teraflu żeby jakoś funkcjonować.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw gru 14, 2017 21:43 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MB&Ofelia pisze:Duchem jestem w Łodzi :wink: Macie tam klubowe mistrzostwa w siatkówce. Właśnie oglądam.

Zgadza się bo w pracy mam taką amatorkę siatki. Takie maleństwo 190 cm wzrostu.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt gru 15, 2017 10:32 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Zaraz wychodzę i jadę do nowej pani kardiolog. Nie chce mi się jak cholera ale muszę chociażby po leki które mi się skończyły. Znów coś siąpi z nieba i odechciewa się wszystkiego. :(
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt gru 15, 2017 10:58 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
Gosiagosia pisze:Ewa ty dostałaś uczulenia a ja chyba się przeziębiłam tzn boli mnie gardło. Cos mi krioterapia nie służy.

Ja też się przeziębiłam. Co wieczór raczę się Teraflu żeby jakoś funkcjonować.

Ja też to piję ale gnaty mnie bolą. Dziwne jest to że na wyjazdach jestem zdrowa a tu :placz: :placz:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt gru 15, 2017 11:18 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Gosiagosia pisze:
Ewa L. pisze:
Gosiagosia pisze:Ewa ty dostałaś uczulenia a ja chyba się przeziębiłam tzn boli mnie gardło. Cos mi krioterapia nie służy.

Ja też się przeziębiłam. Co wieczór raczę się Teraflu żeby jakoś funkcjonować.

Ja też to piję ale gnaty mnie bolą. Dziwne jest to że na wyjazdach jestem zdrowa a tu :placz: :placz:

Częściej musisz wyjeżdżać.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt gru 15, 2017 11:26 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Coś mi jest dzisiaj bardzo nie tak. Nos zatkany, w uszach mi szumi, głowa pęka , chyba mam temperaturę i nie nadaję się dzisiaj do niczego . Udało mi się dodzwonić do przychodni i poprosiłam o zmianę terminu wizyty bo jestem chora. Na szczęście pani która się zajmuje wyznaczaniem terminów, zakładaniem i zdejmowaniem holterów to młoda i bardzo miła i sympatyczna dziewczyna z mega pamięcią do twarzy i nazwisk bo pacjentów z nazwiska i imienia pamięta nawet po półrocznej nieobecności nie robiła żadnych problemów tylko wyznaczyła mi termin na 15 stycznia na 16,45 i życzyła szybkiego powrotu do zdrowia.rtf
\tr5 /*9 - to pisała Zuzia.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt gru 15, 2017 11:30 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Coś mi jest dzisiaj bardzo nie tak. Nos zatkany, w uszach mi szumi, głowa pęka , chyba mam temperaturę i nie nadaję się dzisiaj do niczego . Udało mi się dodzwonić do przychodni i poprosiłam o zmianę terminu wizyty bo jestem chora. Na szczęście pani która się zajmuje wyznaczaniem terminów, zakładaniem i zdejmowaniem holterów to młoda i bardzo miła i sympatyczna dziewczyna z mega pamięcią do twarzy i nazwisk bo pacjentów z nazwiska i imienia pamięta nawet po półrocznej nieobecności nie robiła żadnych problemów tylko wyznaczyła mi termin na 15 stycznia na 16,45 i życzyła szybkiego powrotu do zdrowia.rtf
\tr5 /*9 - to pisała Zuzia.



a dzisiaj masz wolne? to może byś się wybrała......chciałam napisać do weta :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72709
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt gru 15, 2017 11:44 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Coś mi jest dzisiaj bardzo nie tak. Nos zatkany, w uszach mi szumi, głowa pęka , chyba mam temperaturę i nie nadaję się dzisiaj do niczego . Udało mi się dodzwonić do przychodni i poprosiłam o zmianę terminu wizyty bo jestem chora. Na szczęście pani która się zajmuje wyznaczaniem terminów, zakładaniem i zdejmowaniem holterów to młoda i bardzo miła i sympatyczna dziewczyna z mega pamięcią do twarzy i nazwisk bo pacjentów z nazwiska i imienia pamięta nawet po półrocznej nieobecności nie robiła żadnych problemów tylko wyznaczyła mi termin na 15 stycznia na 16,45 i życzyła szybkiego powrotu do zdrowia.rtf
\tr5 /*9 - to pisała Zuzia.



a dzisiaj masz wolne? to może byś się wybrała......chciałam napisać do weta :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:

Tak dziś mam wolne a jutro po południu do pracy. Niedzielę i poniedziałek też mam wolne więc poczekam do poniedziałku jak mi nie przejdzie to pójdę do lekarza.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt gru 15, 2017 11:49 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Coś mi jest dzisiaj bardzo nie tak. Nos zatkany, w uszach mi szumi, głowa pęka , chyba mam temperaturę i nie nadaję się dzisiaj do niczego . Udało mi się dodzwonić do przychodni i poprosiłam o zmianę terminu wizyty bo jestem chora. Na szczęście pani która się zajmuje wyznaczaniem terminów, zakładaniem i zdejmowaniem holterów to młoda i bardzo miła i sympatyczna dziewczyna z mega pamięcią do twarzy i nazwisk bo pacjentów z nazwiska i imienia pamięta nawet po półrocznej nieobecności nie robiła żadnych problemów tylko wyznaczyła mi termin na 15 stycznia na 16,45 i życzyła szybkiego powrotu do zdrowia.rtf
\tr5 /*9 - to pisała Zuzia.



a dzisiaj masz wolne? to może byś się wybrała......chciałam napisać do weta :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:

Tak dziś mam wolne a jutro po południu do pracy. Niedzielę i poniedziałek też mam wolne więc poczekam do poniedziałku jak mi nie przejdzie to pójdę do lekarza.


to się połóż, obłóż kocicami i wygrzej, moze będzie Ci lepiej
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72709
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt gru 15, 2017 11:52 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Własnie na to liczę .....a za oknem sypie śnieg.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt gru 15, 2017 11:57 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Własnie na to liczę .....a za oknem sypie śnieg.



u nas deszcz, drobny
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72709
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt gru 15, 2017 11:59 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Własnie na to liczę .....a za oknem sypie śnieg.



u nas deszcz, drobny

Nam padało trochę rano, teraz słońce oślepia.

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pt gru 15, 2017 12:04 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Własnie na to liczę .....a za oknem sypie śnieg.



u nas deszcz, drobny

Nie u nas zacina gruby śnieg.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], grubysnake i 63 gości