Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 43 !

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto paź 17, 2017 20:17 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

agusialublin pisze:Ja zamawiam w zooplusie z koleżanką która ma zniżki.
Zazwyczaj są to duże zamówienia. I wiecie co robią. I to praktycznie za każdym razem.
Jeśli są trzy pudła to zamiast wysłać wszystkie na raz to co dziennie dostaję po pudle :evil: ostatnim razem musiałam siedzieć trzy dni w domu bo czekałam na następne pudło :evil:

Tak bo jak coś większego jest to nadają w kilku paczkach.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto paź 17, 2017 20:19 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
agusialublin pisze:Ja zamawiam w zooplusie z koleżanką która ma zniżki.
Zazwyczaj są to duże zamówienia. I wiecie co robią. I to praktycznie za każdym razem.
Jeśli są trzy pudła to zamiast wysłać wszystkie na raz to co dziennie dostaję po pudle :evil: ostatnim razem musiałam siedzieć trzy dni w domu bo czekałam na następne pudło :evil:

Tak bo jak coś większego jest to nadają w kilku paczkach.


tak i to rozumiem tylko że nadają to zamiast jednego dnia to co dziennie
i zamiast dostać wszystko w jednym dniu to dostaję przez trzy dni
Obrazek

agusialublin

Avatar użytkownika
 
Posty: 16505
Od: Nie lip 29, 2012 20:27
Lokalizacja: lublin

Post » Wto paź 17, 2017 20:21 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

agusialublin pisze:
Ewa L. pisze:
agusialublin pisze:Ja zamawiam w zooplusie z koleżanką która ma zniżki.
Zazwyczaj są to duże zamówienia. I wiecie co robią. I to praktycznie za każdym razem.
Jeśli są trzy pudła to zamiast wysłać wszystkie na raz to co dziennie dostaję po pudle :evil: ostatnim razem musiałam siedzieć trzy dni w domu bo czekałam na następne pudło :evil:

Tak bo jak coś większego jest to nadają w kilku paczkach.


tak i to rozumiem tylko że nadają to zamiast jednego dnia to co dziennie
i zamiast dostać wszystko w jednym dniu to dostaję przez trzy dni

Bo każda przesyłka ma swój nr nadania i traktują to jako osobne paczki. A to ,że przychodzą w różnych dniach często zależy też od firmy kurierskiej.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto paź 17, 2017 21:06 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Na koniec napiszę wam jeszcze jak się zakończyła sprawa z brudnymi kubkami. :mrgreen:
Przyszła wczoraj kierowniczka Asia i szukała swojego drugiego kubka bo pierwszy spisała już na straty bo wszyscy w nim dzioba maczali. Powiedziałam więc gdzie się wszystkie brudne kubki znajdują i ,że w końcu spełniłam groźbę , że brudne naczynia będą wyrzucane choć nie do końca bo one jeszcze są ale to ma być nauczka żeby wszyscy przyjęli sobie do serca ,że to nie żarty są tylko brudne naczynia wylądują w koszu na śmieci. Oczywiście w worku znalazła swój kubek już z lekka porastający pleśnią a resztę wkurzona wywaliła do kosza na śmieci. Nie została ani jedna łyżeczka bo wszystkie brudne zostały w koszu. Na socjalu są dwa kubki a resztę którą udało się uchować bo była czysta właściciele pochowali w swoich szafkach . I w końcu teraz na socjalu jest porządek . Ja znalazłam w domu kubek termiczny . Co dziennie przynoszę sobie w nim zrobioną w domu kawę . W kubek wchodzi pół litra które do 7 godz jest jeszcze dość ciepłe. Szybciej wypijam tę kawę niż ona zdąży ostygnąć.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto paź 17, 2017 21:32 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Nic pora spać bo jutro czekamy za paczuszką i na 16 do roboty trza iść. Może zoo+ odblokuje rachunek to zamówię drapaczek.
Dobranoc ! :)
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto paź 17, 2017 21:35 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Dobranoc. Lucas 2014

lucas 2014

 
Posty: 2993
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Wto paź 17, 2017 21:45 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

lucas 2014 pisze:Dobranoc. Lucas 2014

Dobranoc Lukasku. :kotek:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro paź 18, 2017 4:14 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Dobry pomysł żeby zaprowadzić porzadek w pomieszczeniu socjalnym.
To nie chlewik tam się konsumuje.
Tak trzymać ewa porządek musi być :mrgreen:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Śro paź 18, 2017 5:21 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
MaryLux pisze:Mota sobie. Ciekawe, jak długo szefostwo z nią zdzierży

Do końca umowy próbnej i na aut.
A pytała się kiedy dostnie umowę na stałe.

Co za wstrętne babsko. A nie da się dyscyplinarnie?

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro paź 18, 2017 5:26 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Moli25 pisze:Dobry pomysł żeby zaprowadzić porzadek w pomieszczeniu socjalnym.
To nie chlewik tam się konsumuje.
Tak trzymać ewa porządek musi być :mrgreen:

Widac inne argumenty na nich nie dzialaja.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro paź 18, 2017 5:28 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Dyktatura pisze:
Ewa L. pisze:
MaryLux pisze:Mota sobie. Ciekawe, jak długo szefostwo z nią zdzierży

Do końca umowy próbnej i na aut.
A pytała się kiedy dostnie umowę na stałe.

Co za wstrętne babsko. A nie da się dyscyplinarnie?

Brakuje ludzi do pracy i to bardzo. Chociaz jak ona stoi na kasie to i tak wieczne kolejki sa. W ogole ostatnio jakos wiecej ludzi przychodzi.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro paź 18, 2017 5:29 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Na koniec napiszę wam jeszcze jak się zakończyła sprawa z brudnymi kubkami. :mrgreen:
Przyszła wczoraj kierowniczka Asia i szukała swojego drugiego kubka bo pierwszy spisała już na straty bo wszyscy w nim dzioba maczali. Powiedziałam więc gdzie się wszystkie brudne kubki znajdują i ,że w końcu spełniłam groźbę , że brudne naczynia będą wyrzucane choć nie do końca bo one jeszcze są ale to ma być nauczka żeby wszyscy przyjęli sobie do serca ,że to nie żarty są tylko brudne naczynia wylądują w koszu na śmieci. Oczywiście w worku znalazła swój kubek już z lekka porastający pleśnią a resztę wkurzona wywaliła do kosza na śmieci. Nie została ani jedna łyżeczka bo wszystkie brudne zostały w koszu. Na socjalu są dwa kubki a resztę którą udało się uchować bo była czysta właściciele pochowali w swoich szafkach . I w końcu teraz na socjalu jest porządek . Ja znalazłam w domu kubek termiczny . Co dziennie przynoszę sobie w nim zrobioną w domu kawę . W kubek wchodzi pół litra które do 7 godz jest jeszcze dość ciepłe. Szybciej wypijam tę kawę niż ona zdąży ostygnąć.

Ewcia, ty tam cały sklep za pysk trzymasz. Nie rozumiem dlaczego jeszcze nie zaproponowali Ci stanowiska kierowniczego. Aż strach pomysleć co się tam będzie działo jak ciebie zabraknie i w ogóle jak oni funkcjonowali jak byłaś na zwolnieniu ? :/

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro paź 18, 2017 5:39 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Widocznie nie jestem az tak ambitna jak inne i przyznam ze nigdy stanowiska mnie nie pociagaly. W sumie za pare groszy wiecej nie warta skorka wyprawki. Wole to co mam teraz. Zrobie swoje i ide do domu nie przejmujac sie biurem bo tam roboty jest ful. Kierowniczki ciesza sie ze maja mnie na zmianie bo samodzielnie wiele rzeczy zrobie - zrobie zamowienie, przeceny, wydrukuje fiszki i kasetki, znajde miejsce ekspozycyjne i takie tam podstawy ktore sa mi potrzebne i nie musze czekac az ktos bedzie mial czas zeby mi to zrobic.
Poza tym ci z ktorymi juz troche pracuje znaja mnie i licza sie z moim zdaniem bo jestem jedynym pracownikiem pracujacym od poczatku istnienia sklepu.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro paź 18, 2017 8:25 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Witaj poranny skowronku.
Czuję się w miarę dobrze.
Obrazek

muza_51

 
Posty: 2263
Od: Pon paź 04, 2010 10:04
Lokalizacja: Jarosław

Post » Śro paź 18, 2017 9:06 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

muza_51 pisze:Witaj poranny skowronku.
Czuję się w miarę dobrze.

Ja to tylko tak chwilowo bo Pola dziś rano łazikowała .
Cieszę się , ze wracasz di=o zdrowia. :ok:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 236 gości