Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 43 !

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob gru 16, 2017 13:02 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Zaraz zbieram się do pracy - tylko dziś bo niedzielę i poniedziałek znów mam wolne. Ciekawa jestem na jaką kierowniczkę dziś trafię bo od kiedy jedna z nich poszła na zwolnienie i zostały trzy one między sobą ustalają która kiedy przychodzi. Nasza główna kierowniczka przyszła do nas w ramach awansu z innego sklepu z zastępcy na głównego. Dwie obecne zastępczynie są z tzw. awansu wewnętrznego czyli były u nas kasjerkami i awansowały . Z jedną ( moją sąsiadką z klatki obok ) pracuje się dobrze. Łapie o co chodzi , ogarnia biuro i pomaga nam z paletami natomiast druga .......jako kasjerka była ok ale na zastępcę się nie bardzo nadaje.
Strasznie obrosła w piórka , wiecznie smędzi, wydaje sprzeczne polecenia, wiecznie narzeka na wszystko i nie raczy nawet pomóc w rozkładaniu palet. Ostatnio dostała opieprz od głównej , że bałagan był zostawiony i palety nie rozłożone . Skarżyła się ,że dostała opieprz więc zapytałam za co . Odparła ,że za nas . Więc pytam - a za siebie to nie ? To mi odpowiedziała ,że nie bo tylko my nic nie robimy. Więc jej powiedziałam, że jakby odkleiła tyłek od krzesła w biurze i pomogła nam z paletami to i praca byłaby zrobiona. Tego już nie skomentowała. Prawda jest taka ,że oprócz biura nie robi nic. Nie widziałam jej by przyszła nam pomóc w paletach. Chodzi , robi milion nie potrzebnych rzeczy a do palet się nie kwapi jakby to było ujmą na honorze. Przestałam lubić z nią pracować. Mam nadzieję ,że dziś po południu jej nie będzie.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob gru 16, 2017 13:05 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Zaraz zbieram się do pracy - tylko dziś bo niedzielę i poniedziałek znów mam wolne. Ciekawa jestem na jaką kierowniczkę dziś trafię bo od kiedy jedna z nich poszła na zwolnienie i zostały trzy one między sobą ustalają która kiedy przychodzi. Nasza główna kierowniczka przyszła do nas w ramach awansu z innego sklepu z zastępcy na głównego. Dwie obecne zastępczynie są z tzw. awansu wewnętrznego czyli były u nas kasjerkami i awansowały . Z jedną ( moją sąsiadką z klatki obok ) pracuje się dobrze. Łapie o co chodzi , ogarnia biuro i pomaga nam z paletami natomiast druga .......jako kasjerka była ok ale na zastępcę się nie bardzo nadaje.
Strasznie obrosła w piórka , wiecznie smędzi, wydaje sprzeczne polecenia, wiecznie narzeka na wszystko i nie raczy nawet pomóc w rozkładaniu palet. Ostatnio dostała opieprz od głównej , że bałagan był zostawiony i palety nie rozłożone . Skarżyła się ,że dostała opieprz więc zapytałam za co . Odparła ,że za nas . Więc pytam - a za siebie to nie ? To mi odpowiedziała ,że nie bo tylko my nic nie robimy. Więc jej powiedziałam, że jakby odkleiła tyłek od krzesła w biurze i pomogła nam z paletami to i praca byłaby zrobiona. Tego już nie skomentowała. Prawda jest taka ,że oprócz biura nie robi nic. Nie widziałam jej by przyszła nam pomóc w paletach. Chodzi , robi milion nie potrzebnych rzeczy a do palet się nie kwapi jakby to było ujmą na honorze. Przestałam lubić z nią pracować. Mam nadzieję ,że dziś po południu jej nie będzie.



dobrze jej powiedziałaś, zresztą jak zwykle

powodzenia ....i zeby jej dzisiaj nie było :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob gru 16, 2017 13:19 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Też mam taką nadzieję. Chociaż dzisiaj to jestem na stoisku i sklep i palety mam gdzieś. Potrafię sobie tak zorganizować pracę ,że zajęć będę miała do 21. :twisted: O 21 do 21,30 do zamknięcia będę sprzątać , o 21,30 chowam mięso, myję tace i stoisko i o 22 idę do domu. Dziś palety mnie nie interesują. :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob gru 16, 2017 14:24 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Też mam taką nadzieję. Chociaż dzisiaj to jestem na stoisku i sklep i palety mam gdzieś. Potrafię sobie tak zorganizować pracę ,że zajęć będę miała do 21. :twisted: O 21 do 21,30 do zamknięcia będę sprzątać , o 21,30 chowam mięso, myję tace i stoisko i o 22 idę do domu. Dziś palety mnie nie interesują. :mrgreen:

Współczuje pracy, jak czytam ile w sklepie jest obowiązków i jakie u Was panują stosunki to swoją pracę zaczynam doceniać i nie narzekać.
:1luvu:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob gru 16, 2017 17:01 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Dobra Ewka, przy takiej pracy w sklepie jesteś rozgrzeszona z tego,ze okien nie przyjechałyście umyć :s5: Dziś wystawiłam w balkonowym faceta i oprócz tego,że się wywietrzył to nawet ładnie doczyścił szybki :mrgreen:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10838
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob gru 16, 2017 17:08 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
MalgWroclaw pisze:ta pościel się rusza? 8O

Jak ją poruszysz to tak .....a tak poważnie wzór jest kwiatowy i jak patrzysz to maż wrażenie ,że naprawdę leżą na niej kwiaty .

Przecież jeśli macie koty, to każda pościel rusza się :mrgreen: Widziałam dziś świetną w szarościach z kotem, oczywista 3 D :wink: ale niestety rozmiar nie ten i dostały mi sie maki w prezencie. Włókno satynowe w bawełnie i jest taaaka przyjemna. A gdy się jeszcze zacznie ruszać... :ryk:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10838
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob gru 16, 2017 18:18 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Fajne zegarki prezentowe.
Mój tata też by chciał zegarek, ale wymyślił sobie taki, że niech sobie sam kupi. Drogi saniemowicie. Za stówkę to bym mu kupiła, ale za pięć stówek to już nie :roll:

Za spokojny dzień w pracy :ok: :ok:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33234
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob gru 16, 2017 22:45 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Gosiagosia pisze:
Ewa L. pisze:Też mam taką nadzieję. Chociaż dzisiaj to jestem na stoisku i sklep i palety mam gdzieś. Potrafię sobie tak zorganizować pracę ,że zajęć będę miała do 21. :twisted: O 21 do 21,30 do zamknięcia będę sprzątać , o 21,30 chowam mięso, myję tace i stoisko i o 22 idę do domu. Dziś palety mnie nie interesują. :mrgreen:

Współczuje pracy, jak czytam ile w sklepie jest obowiązków i jakie u Was panują stosunki to swoją pracę zaczynam doceniać i nie narzekać.
:1luvu:

To prawda Gosiu - praca w sklepie nie jest łatwa, miła i przyjemna jak się niektórym wydaje. To ciężka praca fizyczna i psychiczna . Ludziom to się czasami wydaje ,że praca takiej pani za ladą polega na tym ,że ładnie się uśmiecha, poda towar, pobierze należność i już . Nikt nie widzi tego ,że ktoś ten towar na półki musi wyłożyć i jest to właśnie sam sprzedawca . Dziennie przerzucamy naprawdę setki kilogramów towarów ale tego nikt nie zauważa.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob gru 16, 2017 22:46 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Atta pisze:Dobra Ewka, przy takiej pracy w sklepie jesteś rozgrzeszona z tego,ze okien nie przyjechałyście umyć :s5: Dziś wystawiłam w balkonowym faceta i oprócz tego,że się wywietrzył to nawet ładnie doczyścił szybki :mrgreen:

No tak .....ładowarka przyszła ale myjki jeszcze nie naładowałam.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob gru 16, 2017 22:52 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:praca w sklepie nie jest łatwa, miła i przyjemna jak się niektórym wydaje. To ciężka praca fizyczna i psychiczna . Ludziom to się czasami wydaje


To akurat nie jest prawda, co piszesz. Ludzie mają w... pracę pani ekspedientki/pana ekspedienta. I w ogóle się nad nią nie zastanawiają.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob gru 16, 2017 22:53 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Atta pisze:
Ewa L. pisze:
MalgWroclaw pisze:ta pościel się rusza? 8O

Jak ją poruszysz to tak .....a tak poważnie wzór jest kwiatowy i jak patrzysz to maż wrażenie ,że naprawdę leżą na niej kwiaty .

Przecież jeśli macie koty, to każda pościel rusza się :mrgreen: Widziałam dziś świetną w szarościach z kotem, oczywista 3 D :wink: ale niestety rozmiar nie ten i dostały mi sie maki w prezencie. Włókno satynowe w bawełnie i jest taaaka przyjemna. A gdy się jeszcze zacznie ruszać... :ryk:

Ja kupuję standardową 160 x 200 .
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob gru 16, 2017 22:57 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MB&Ofelia pisze:Fajne zegarki prezentowe.
Mój tata też by chciał zegarek, ale wymyślił sobie taki, że niech sobie sam kupi. Drogi saniemowicie. Za stówkę to bym mu kupiła, ale za pięć stówek to już nie :roll:

Za spokojny dzień w pracy :ok: :ok:

Ja tacie żadnych markowych nie kupuję bo po pierwsze się nie zna a po drugie to psuja jest . Czasami chce coś naprawić ale przez to ,że niedowidzi popsuje jeszcze bardziej i nadaje się już tylko do wyrzucenia.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob gru 16, 2017 23:01 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MalgWroclaw pisze:
Ewa L. pisze:praca w sklepie nie jest łatwa, miła i przyjemna jak się niektórym wydaje. To ciężka praca fizyczna i psychiczna . Ludziom to się czasami wydaje


To akurat nie jest prawda, co piszesz. Ludzie mają w... pracę pani ekspedientki/pana ekspedienta. I w ogóle się nad nią nie zastanawiają.

Ludzie są teraz bardzo roszczeniowi bo im się należy i koniec a do tego bez wyobraźni . Naprawdę dużo by można na ten temat gadać.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob gru 16, 2017 23:02 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MalgWroclaw pisze:
Ewa L. pisze:praca w sklepie nie jest łatwa, miła i przyjemna jak się niektórym wydaje. To ciężka praca fizyczna i psychiczna . Ludziom to się czasami wydaje


To akurat nie jest prawda, co piszesz. Ludzie mają w... pracę pani ekspedientki/pana ekspedienta. I w ogóle się nad nią nie zastanawiają.

Ludzie mają w ....chyba wszystko oprócz kasy. Teraz jest takie konsumpcyjne podejście do życia. Oceniają siebie nawzajem poprzez pryzmat pieniądza i to jest bardzo przykre. :oops:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob gru 16, 2017 23:10 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Gosiagosia pisze:
MalgWroclaw pisze:
Ewa L. pisze:praca w sklepie nie jest łatwa, miła i przyjemna jak się niektórym wydaje. To ciężka praca fizyczna i psychiczna . Ludziom to się czasami wydaje


To akurat nie jest prawda, co piszesz. Ludzie mają w... pracę pani ekspedientki/pana ekspedienta. I w ogóle się nad nią nie zastanawiają.

Ludzie mają w ....chyba wszystko oprócz kasy. Teraz jest takie konsumpcyjne podejście do życia. Oceniają siebie nawzajem poprzez pryzmat pieniądza i to jest bardzo przykre. :oops:

To co widzę co się dzieje w sklepach przestaję wierzyć w to ,że ludzie nie mają pieniędzy. Zakupy jakie robią i to co kupują z biedą nie ma nic wspólnego. A jakie wymagania, a jakie żądania to mózg w pionie staje. Przychodzi do mnie babsko co nie raz ją widziałam jak po śmietnikach grzebie albo szmaty z pojemników PCK wygrzebuje a jak przyjdzie na zakupy to wybrzydza , wybiera a wymagania ma, a żądania jakby co najmniej konto na kajmanach miała.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar, Google [Bot], indianeczka, Silverblue i 139 gości