Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 43 !

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro gru 13, 2017 8:55 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Miłego dnia Ewcia :1luvu:
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

Post » Śro gru 13, 2017 20:11 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

A mnie się tekst podobał bo prowadził do tego ,że bez względu na wszystko czy facet lubił kota czy nie jednak robił wszystko by mu pomóc - nalatał się po schodach, zalał piwnicę, złamał pogrzebacz , spowodował mega zamieszanie na ulicy a w tym czasie kot w najlepsze tarzał się w jego łóżku na pościeli.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro gru 13, 2017 20:11 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

aannee99 pisze:Miłego dnia Ewcia :1luvu:

Dzięki Aniu i tobie też. :1luvu:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro gru 13, 2017 20:14 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Moli25 pisze:
MalgWroclaw pisze:
klaudiafj pisze:Mi się ten tekst nie podobał :/

nie doczytałam nawet do końca.

Nie mój rodzaj humoru :?

Mój też nie

MaryLux

 
Posty: 159629
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro gru 13, 2017 20:25 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Przed wczoraj dostałam wieczorem jakiegoś mega uczulenia i nie bardzo wiem od czego. Nic nowego nie jadłam jedynie co myłam okna tym płynem załączonym do myjki. Wieczorem wyszły mi czerwone swędzące plamy na przegubie rąk, koło łokci , na plecach, w okolicach kręgosłupa lędzwiowego, na ramieniu i na szyi.Najpierw takie czerwone plamy a jak się podrapałam to robiły się białe wypukłe tak jak po ukąszeniu komara.Swędziało upiornie ale na szczęście miałam maść którą zapisał mi dermatolog na te moje nogi gdy miałam taką suchą i swędzącą skórę. Trochę pomogło ale przez noc rozdrapałam sobie rękę. Wczoraj po pracy weszłam do apteki zapytać czy Clatra ( lek odczulający ) jest tylko na receptę ale okazało się ,że tak. Pani jednak poleciła mi coś innego i muszę powiedzieć ,że po tym przespałam całą noc i ani razu się nie drapałam. Teraz wieczorem coś mnie znów zaczyna swędzieć ale zaraz wezmę tabletkę i idę spać . Poza tym coś mnie zaczęło rozbierać - dziś słabo się czuję , mam kluchę w gardle w którym dodatkowo mnie drapie . Wczoraj na noc wypiłam jeszcze Teraflu i dziś też mam zamiar to zrobić .
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro gru 13, 2017 20:34 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

A i jeszcze muszę się poskarżyć na moje dziewczyny :evil: . Nie wiem która bo za ogon nie złapałam ale któraś nasikała do tego okrągłego kartonowego drapaka tak ,że aż przesiąkło.
Drapak poszedł do śmieci.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro gru 13, 2017 20:37 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:A i jeszcze muszę się poskarżyć na moje dziewczyny :evil: . Nie wiem która bo za ogon nie złapałam ale któraś nasikała do tego okrągłego kartonowego drapaka tak ,że aż przesiąkło.
Drapak poszedł do śmieci.

To sprawka Lusi

MaryLux

 
Posty: 159629
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro gru 13, 2017 20:37 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Oj! Niefajnie że nasiusiała. Pytanie dlaczego.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33174
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro gru 13, 2017 21:14 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MB&Ofelia pisze:Oj! Niefajnie że nasiusiała. Pytanie dlaczego.

I pytanie kto ?
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro gru 13, 2017 21:14 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MaryLux pisze:
Ewa L. pisze:A i jeszcze muszę się poskarżyć na moje dziewczyny :evil: . Nie wiem która bo za ogon nie złapałam ale któraś nasikała do tego okrągłego kartonowego drapaka tak ,że aż przesiąkło.
Drapak poszedł do śmieci.

To sprawka Lusi

Lusia jest niewinna.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro gru 13, 2017 22:45 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Oj,nie fajnie,że jakieś uczulenie Cię dopadło,bo to nic fajnego. No i nie dobrze,że Cię choróbsko bierze,oby nic się nie rozkręciło. Mnie dwa dni gardło bolało,ale jakoś przeszło i na szczęście jest ok. Hmm,nasiusiała któraś panienka...pewnie żadna się nie przyzna...bądź tu człowieku mądry :wink:
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

Post » Czw gru 14, 2017 8:16 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Przed wczoraj dostałam wieczorem jakiegoś mega uczulenia i nie bardzo wiem od czego. Nic nowego nie jadłam jedynie co myłam okna tym płynem załączonym do myjki. Wieczorem wyszły mi czerwone swędzące plamy na przegubie rąk, koło łokci , na plecach, w okolicach kręgosłupa lędzwiowego, na ramieniu i na szyi.Najpierw takie czerwone plamy a jak się podrapałam to robiły się białe wypukłe tak jak po ukąszeniu komara.Swędziało upiornie ale na szczęście miałam maść którą zapisał mi dermatolog na te moje nogi gdy miałam taką suchą i swędzącą skórę. Trochę pomogło ale przez noc rozdrapałam sobie rękę. Wczoraj po pracy weszłam do apteki zapytać czy Clatra ( lek odczulający ) jest tylko na receptę ale okazało się ,że tak. Pani jednak poleciła mi coś innego i muszę powiedzieć ,że po tym przespałam całą noc i ani razu się nie drapałam. Teraz wieczorem coś mnie znów zaczyna swędzieć ale zaraz wezmę tabletkę i idę spać . Poza tym coś mnie zaczęło rozbierać - dziś słabo się czuję , mam kluchę w gardle w którym dodatkowo mnie drapie . Wczoraj na noc wypiłam jeszcze Teraflu i dziś też mam zamiar to zrobić .


takie uczulenie to nic przyjemnego, wiem jak potrafi swędzieć, bo nieraz miałam m.in od środków chemicznych :(
dobrze, że od razu cos mogłaś zastosować i jest lepiej
a płynu nie używaj albo uzyj go z pełna świadomością w celu przetestowania czy to było od niego, ja tak robiłam nieraz, żeby wiedzieć co mi zaszkodziło
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw gru 14, 2017 9:14 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Jak tam uczulenie po dzisiejszej nocy??
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

Post » Czw gru 14, 2017 11:12 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

:kotek:

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Czw gru 14, 2017 13:05 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Może faktycznie po tym płynie.
:ok:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], indianeczka i 82 gości