Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 43 !

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob paź 21, 2017 12:54 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Fajny ten drapaczek. Ofelii mógłby się spodobać. Małej Czarnej pewnie by brakowało sizalu na najniższych słupkach, bo ona tam właśnie drapie. Ale póki co nasz drapak jest w niezłym stanie i nie planuję wymieniać, a na drugi duży nie mam miejsca.
Super się ogląda fotorelację z montażu i oględzin :D
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33157
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob paź 21, 2017 13:53 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:Ewciu dzisiaj byłam na zakupach w sklepie mięsnym i była w sprzedaży szynka bez glutenu 8O 8O
u Ciebie w sklepie też jest taka? :mrgreen:

A czy istnieje szynka z glutenem?

MaryLux

 
Posty: 159597
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob paź 21, 2017 14:04 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MaryLux pisze:
mir.ka pisze:Ewciu dzisiaj byłam na zakupach w sklepie mięsnym i była w sprzedaży szynka bez glutenu 8O 8O
u Ciebie w sklepie też jest taka? :mrgreen:

A czy istnieje szynka z glutenem?


oto jest pytanie :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72705
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob paź 21, 2017 15:37 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MaryLux pisze:
mir.ka pisze:Ewciu dzisiaj byłam na zakupach w sklepie mięsnym i była w sprzedaży szynka bez glutenu 8O 8O
u Ciebie w sklepie też jest taka? :mrgreen:

A czy istnieje szynka z glutenem?

A czemu nie? Biorąc pod uwagę, z czego skłądają się niektóre "wędliny" :strach:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33157
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob paź 21, 2017 17:36 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MB&Ofelia pisze:
MaryLux pisze:
mir.ka pisze:Ewciu dzisiaj byłam na zakupach w sklepie mięsnym i była w sprzedaży szynka bez glutenu 8O 8O
u Ciebie w sklepie też jest taka? :mrgreen:

A czy istnieje szynka z glutenem?

A czemu nie? Biorąc pod uwagę, z czego skłądają się niektóre "wędliny" :strach:


racja :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72705
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob paź 21, 2017 18:08 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Jesteśmy :1luvu:

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa


Post » Sob paź 21, 2017 22:03 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:Ewciu dzisiaj byłam na zakupach w sklepie mięsnym i była w sprzedaży szynka bez glutenu 8O 8O
u Ciebie w sklepie też jest taka? :mrgreen:

A to nie pieczywo i płatki bywają bezglutenowe ? O mięsie bezglutenowym nie słyszałam. 8O 8O 8O
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob paź 21, 2017 22:04 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:Obrazek


Obrazek


czyli każda ma swoją miejscówkę :)

Nadal są na etapie wybierania.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob paź 21, 2017 22:05 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MB&Ofelia pisze:Fajny ten drapaczek. Ofelii mógłby się spodobać. Małej Czarnej pewnie by brakowało sizalu na najniższych słupkach, bo ona tam właśnie drapie. Ale póki co nasz drapak jest w niezłym stanie i nie planuję wymieniać, a na drugi duży nie mam miejsca.
Super się ogląda fotorelację z montażu i oględzin :D

nasz już powoli zaczyna się sypać więc czas na zmiany.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob paź 21, 2017 22:06 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MaryLux pisze:
mir.ka pisze:Ewciu dzisiaj byłam na zakupach w sklepie mięsnym i była w sprzedaży szynka bez glutenu 8O 8O
u Ciebie w sklepie też jest taka? :mrgreen:

A czy istnieje szynka z glutenem?

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :roll:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob paź 21, 2017 22:07 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Gosiagosia pisze:Jesteśmy :1luvu:

Obrazek

Witaj Gosiu :D
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob paź 21, 2017 22:07 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MaryLux pisze::201461 :201461 :201461

:kotek: :kotek: :kotek:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob paź 21, 2017 22:52 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Dzisiaj jakaś padnięta jestem na pyszczek. Nie mam siły na nic . Tak od 19 mam taką strefę spadku ,że zaraz idę spać choć miałam miejsce na drapaczek robić ale po prostu nie mam siły . Może jutro rano się ogarnę i coś zrobię bo później muszę iść do rodziców w odwiedzinki, zanieść zakupy rodziców sąsiadce i na 17 muszę iść do pracy na zebranie a później szybko spać bo w poniedziałek pobudka o 4,30 .
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie paź 22, 2017 6:59 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Niedziela ha, ha, ha......
W tygodniu chodziłam późno spać bo koło 3 to później rano wstawałam ale jak ma się wolną niedzielę to wstaje się o 6,30. :lol: :lol: :lol: Znalazłam też powód spadku mojej formy......dziś boli mnie brzuch. :evil:
W ramach poprawy nastroju jem dobre śniadanko - świeża bułeczka z masełkiem i czerwonym kawiorem :mrgreen:
Dziewczyny nadal są na etapie oswajania się z nowym drapaczkiem choć największą uzurpatorką najlepszych miejsc jest Pola.Śpi w tej małej budeczce, hasa na nim pół nocy i widać ,że jej przypasował. A ponieważ Pola go tak oblega Zuzia nie za bardzo ma jak lepiej go obejrzeć i też wybrać sobie miejscówkę.Posłanko na parapet też najczęściej okupuje Pola. Dziś rano zawołałam Zuzię a ta wskoczyła na kołdrę. Pomiziałyśmy się trochę , poprzytulałyśmy , wycałowałam łepeczek a wszystko to obserwowała Pola. Gdy skończyłyśmy co zrobiła Pola ? A no właśnie skoczyła na Zuzię i zgoniła ją z łóżka. :evil: Ona jest jak pies ogrodnika ,że sama nie weźmie a drugiemu nie da. Zazdrośnica z niej okropna.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 63 gości