Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 43 !

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw paź 19, 2017 8:10 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Dodam jeszcze ,że mleko nam się na dworze rozlało i jest biało ,że ledwo widzę bloki przede mną a wieżowiec na przeciwko.......muszę wierzyć na słowo ,że nadal tam jest :? :? :?
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw paź 19, 2017 9:42 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Dodam jeszcze ,że mleko nam się na dworze rozlało i jest biało ,że ledwo widzę bloki przede mną a wieżowiec na przeciwko.......muszę wierzyć na słowo ,że nadal tam jest :? :? :?


a u nas piękne słoneczko :D

u Ciebie być może teraz też
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw paź 19, 2017 10:34 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Dodam jeszcze ,że mleko nam się na dworze rozlało i jest biało ,że ledwo widzę bloki przede mną a wieżowiec na przeciwko.......muszę wierzyć na słowo ,że nadal tam jest :? :? :?


a u nas piękne słoneczko :D

u Ciebie być może teraz też

Tak rozjaśniło się i nawet słonecznie się zrobiło.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw paź 19, 2017 10:38 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

A zoo+ ciągle moje zamówienie przetwarza :( się nie mogą doliczyć słupków do drapaka czy co :?
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw paź 19, 2017 10:39 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:A zoo+ ciągle moje zamówienie przetwarza :( się nie mogą doliczyć słupków do drapaka czy co :?


u mnie ostatnio tak ciagle sie zdarza :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw paź 19, 2017 11:02 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:A zoo+ ciągle moje zamówienie przetwarza :( się nie mogą doliczyć słupków do drapaka czy co :?


u mnie ostatnio tak ciagle sie zdarza :(

Ostatnia przyszła bardzo szybko a byłaby szybciej gdybym nie zmieniła terminu dostawy.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw paź 19, 2017 16:52 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Hej Ewciu. Byłam dzisiaj w koszalińskiej Stokrotce, banany macie w promocji, mniam. I cukier, ale mam 2 kilo w zapasie, trzeciego w mini-spiżarce nie zmieszczę.
W Koszałkowie mleka niet, pogoda niby ok, ale i tak mi pogoda nie służy, łażę jak zombie (i to dosłownie, dzisiaj zamiast w drodze do pracy skręcić na skrzyżowaniu, to poszłam dalej prosto, tak jak chodziłam przed przeprowadzką urzędu, zorientowałam się dopiero przy parku i zdziwiłam się co ja tu robię 8O :oops: :strach: ). Właśnie przysypiam nad kompem, chętnie bym się zdrzemnęła, ale pranie się robi i karkówka się piecze.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33189
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin


Post » Czw paź 19, 2017 23:32 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MB&Ofelia pisze:Hej Ewciu. Byłam dzisiaj w koszalińskiej Stokrotce, banany macie w promocji, mniam. I cukier, ale mam 2 kilo w zapasie, trzeciego w mini-spiżarce nie zmieszczę.
W Koszałkowie mleka niet, pogoda niby ok, ale i tak mi pogoda nie służy, łażę jak zombie (i to dosłownie, dzisiaj zamiast w drodze do pracy skręcić na skrzyżowaniu, to poszłam dalej prosto, tak jak chodziłam przed przeprowadzką urzędu, zorientowałam się dopiero przy parku i zdziwiłam się co ja tu robię 8O :oops: :strach: ). Właśnie przysypiam nad kompem, chętnie bym się zdrzemnęła, ale pranie się robi i karkówka się piecze.

Zgadza się są banany po 2,99 zł i cukier po 1,99 zł a do tego ćwiartki po 3,89 zł i schab b/k po 12,84 zł i szponderek po 15,99 zł i szyjki indycze po 5,49 zł i pstrąg wędzony po 23,90 zł .
A tak ogólnie to rzeczywiście jakiś śpiący dzień.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw paź 19, 2017 23:33 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MaryLux pisze:I u nas mleko

U nas zeszło tak po 11 dopiero i zrobiła się całkiem letnia pogoda.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt paź 20, 2017 0:04 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Dziś do południa dostałam smsa z mojej salelitarnej ,że upłynął termin płatności i uprzejmie proszą o uiszczenie zaległej opłaty na kwotę 58 zł. Se myślę ki diabeł jak ja robię opłaty za satkę dwa razy do roku za 6 miesięcy z góry ( w styczniu i w lipcu ) i pamiętam ,że w tej drugiej połowie roku już płaciłam. Sprawdziłam wyciąg w banku no i jest płatność 13 lipca satelitarna raz, satelitarna drugi raz za rodziców i internet.
Poszłam najpierw do koleżanki na kawę. Spotkałam się też z drugą posiedziałyśmy, kawkę wypiłyśmy, ciasteczko zjadłyśmy , dzidzię popodziwiałam ( 6 miesięcy skończyła Tośka ) z piesełem się pobawiłam i wygłaskałam i koło 15 zakończyłyśmy wizytę bo druga koleżanka szła po córki do przedszkola i do szkoły więc postanowiłam ,że jak już jestem w połowie drogi to wejdę do biura satki wyjaśnić sprawę.
Poszłam i mówię pani co i jak ,że płaciłam i ,że dostałam dziś smsa ,że zalegam z płatnościami a to jest nie realne bo płacę w terminie i to jeszcze na pół roku z góry i żeby mi pani sprawdziła i powiedziała o co chodzi.
Pani poprosiła o nr bloku i mieszkania , weszła w komputer , sprawdza i mówi ,że owszem za internet opłata weszła ale za satkę nie.Więc tłumaczę pani ,że 13 lipca płaciłam sobie za internet i satelitarną i satelitarną rodziców i mogę to udowodnić. Pani zasugerowała ,że może nie zaznaczyłam za co jest opłata więc weszłam na stronę banku, odnalazłam przelewy i pokazałam pani ,że wyraźnie napisałam opłata za internet i opłata za satelitarną więc z mojej strony nie ma pomyłki. Pani potwierdziła ,że mam rację spisała wszystko kiedy , co i jak i udała się do księgowej która na moje szczęście jeszcze była aby sprawdzić co się stało z zaginioną wpłatą. Siedzę w tej satce 10 min, 15 min aż w końcu po ponad 20 min wraca pani z radosnym okrzykiem - już wiem co się stało.
Okazało się ,że pani księgowa zaksięgowała moją wpłatę na konto moich rodziców i ja miałam dzięki temu niedopłatę a moi rodzice dużą nadpłatę. Kiedy rodzice zakładali drugie gniazdko antenowe i mama na następny dzień poszła do satki zapłacić za instalację okazało się ,że nie musi płacić bo ma nadpłatę i oni ściągnęli sobie właśnie z tej nadpłaty. Gdyby nie dzisiejszy sms odcięliby mi satelitarną nawet nie wiedziałabym dlaczego.
Przy okazji wyprostowałam sprawę adresu mailowego i podałam aktualny bo wszelkie informacje spływały na tamten i nawet nie mogłam zarejestrować podglądu moich płatności bo wszystkie maile szły na nie istniejące już konto.
Teraz tylko zapłacę te 55 zł za instalację dodatkowego gniazdka i wyjdę na prostą.
Dowiedziałam się też przy okazji ,że abonament za internet mam do końca stycznia 2018 roku i chcę w grudniu z niego zrezygnować by przejść na pakiet orange love. Podczas 24 miesięcznej umowy za cztery usługi ( telefon komórkowy i stacjonarny, internet światłowodowy i telewizję satelitarną ) zapłacę abonament 69 zł a po 12 miesiącach 99 zł co i tak jest korzystniejsze niż każda usługa oddzielnie którą płacę teraz.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt paź 20, 2017 0:21 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

A to taki dowcipek na koniec lub początek dnia :mrgreen:

Obrazek
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt paź 20, 2017 4:34 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ty się nie tak dawno położyłas ja już wstałam i ot takie życie :wink:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pt paź 20, 2017 9:50 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Moli25 pisze:Ty się nie tak dawno położyłas ja już wstałam i ot takie życie :wink:

O nie nie......o tej porze to ja tylko pisałam a spać poszłam o 3 bo mnie jeszcze koleżanka na FB dorwała a weszłam tylko na chwilę. :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt paź 20, 2017 9:55 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Dostałam dziś smsa ,że między 11 a 12 zostanie dostarczona do mnie przesyłka . Dostarczy ją kurier Adrian bo kurierzyca Żaneta nie podoła .Drapaczek nadciąga. :mrgreen: :ok:

Mleko się dziś u nas znów rozlało .Jest tak jak wczoraj. Jak wczoraj wieczorem wracałam czuć było wilgoć a samochody miały mokre zaparowane szyby. Noce już są bardzo chłodne a w dzień u nas ma dziś być 17 *C.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 139 gości