InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - zapisy

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob sty 13, 2018 19:12 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

mir.ka pisze:
MaryLux pisze:Równo rok temu (no, bez 4 godzin) za TM pobiegła Inambinka, czarna kocinka. To było kompletne zaskoczenie.

Tym wszystkim, którzy nam pomagali w ostatnich dniach życia Inki DZIĘKUJĘ: za wsparcie materialne i duchowe.



to już rok minął :(

:placz: :placz:

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob sty 13, 2018 19:14 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

Hannah12 pisze:Lusiu, jak tam Duża. Zadowolona wróciła. Trzymała za nią kciuki. Jak znam Jej chęci do nauki to wykute była na blaszkę.

Średnio zadowolona jestem. Na wyniki części pisemnej muszę poczekać do piątku. Część ustna 35/40.

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław


Post » Sob sty 13, 2018 19:14 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

kwiryna pisze:[*][*][*] dla Inusi

:201494 :201494 :201494

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob sty 13, 2018 22:39 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

Witam moja :1luvu: Lusiu. Smutno u Was. Rocznica [*] Inusi, niedawno też Mania odeszła. Przypomina mi się nasza Pusia - dwa i pół miesiąca temu odeszła. Taka kolej rzeczy. Przypomnij swojej Dużej, że jesteś jeszcze TY. Ja mojej nie daję o sobie zapomnieć :twisted: . Jak już Dużej będzie bardzo smutno to daj jej piłeczkę z Lalejaną. Może się uśmiechnie?.
Twój Drops
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Nie sty 14, 2018 13:56 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

ewkkrem pisze:Witam moja :1luvu: Lusiu. Smutno u Was. Rocznica [*] Inusi, niedawno też Mania odeszła. Przypomina mi się nasza Pusia - dwa i pół miesiąca temu odeszła. Taka kolej rzeczy. Przypomnij swojej Dużej, że jesteś jeszcze TY. Ja mojej nie daję o sobie zapomnieć :twisted: . Jak już Dużej będzie bardzo smutno to daj jej piłeczkę z Lalejaną. Może się uśmiechnie?.
Twój Drops

Spróbuję, Dropsiku :)
Moja @ mówi, że jestem podobna do Mani. Mania była z tej samej foondacji co ja, wiesz?

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie sty 14, 2018 13:59 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

Witaj niedzielnie Lusiu :1luvu:
Dobrze, że jesteś z Dużą. Na pewno umiesz Ją pocieszyć w trudnych chwilach.
Czy dom bez kota – najedzonego, dopieszczonego i należycie docenionego – zasługuje w ogóle na miano domu?
Mark Twain

Fiora

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15

Post » Nie sty 14, 2018 14:12 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

saaga pisze:Witaj niedzielnie Lusiu :1luvu:
Dobrze, że jesteś z Dużą. Na pewno umiesz Ją pocieszyć w trudnych chwilach.
Czy dom bez kota – najedzonego, dopieszczonego i należycie docenionego – zasługuje w ogóle na miano domu?
Mark Twain

Fiora

Nie wiem, czy umiem pocieszyć. Na pewno umiem ją osztorcować, jak się leni

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie sty 14, 2018 16:33 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

MaryLux pisze:Nie wiem, czy umiem pocieszyć. Na pewno umiem ją osztorcować, jak się leni
.

Moja odważna, koffana :1luvu: Lusiu.
Jak Ty jesteś taka przebojowa to zażądaj od Dużej tego oto:

Siedzi kotek w oknie
i patrzy na pole.
— Nie pójdę na spacer,
w domu siedzieć wolę.

Nie przejdę po śniegu
bosymi łapkami.
Może mi kto kupi
buty z cholewami?

Czesław Janczarski

Pozdrawiam
Twój Drops
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Nie sty 14, 2018 19:12 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

ewkkrem pisze:
MaryLux pisze:Nie wiem, czy umiem pocieszyć. Na pewno umiem ją osztorcować, jak się leni
.

Moja odważna, koffana :1luvu: Lusiu.
Jak Ty jesteś taka przebojowa to zażądaj od Dużej tego oto:

Siedzi kotek w oknie
i patrzy na pole.
— Nie pójdę na spacer,
w domu siedzieć wolę.

Nie przejdę po śniegu
bosymi łapkami.
Może mi kto kupi
buty z cholewami?

Czesław Janczarski

Pozdrawiam
Twój Drops

Pewnie, że wolę siedzieć w domu. A na śnieg nie mam ochoty wychodzić nawet w najlepszych butach. Mam już tego dość na całe dziewięć kocich żyć!
Lusia

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie sty 14, 2018 19:19 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

No coś Ty Luśka. Wariowanie na śniegu jest fajne. Drapanie, łapanie śnieżynek, ślizganie. Nawet jak łapki troszkę zmarzną to obok w domku jest cieplutka poducha i kaloryfer. To też dla zdrowia, poprawia krążenie. Trzeba się hartować. Ludzie mają kriokomory a my mamy zaśnieżony balkon. No mam nadzieję, że się zaśnieży.
Drops :1luvu:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Nie sty 14, 2018 19:24 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

Lusia i Drops. Ja też mam dosyć tuptania po zimnisku i całkię dosyć. Ino po bałkonu mogę potuptać. Ale bałkonu to też domciu ino kawałek domciu otwarty.
Ofelku nie lubi, miauczy że zimno w łapcie i w futerko. Ona jezd ciepełkolubiąca.
Mała Ciorna Carmen
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33051
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie sty 14, 2018 19:25 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

ewkkrem pisze:No coś Ty Luśka. Wariowanie na śniegu jest fajne. Drapanie, łapanie śnieżynek, ślizganie. Nawet jak łapki troszkę zmarzną to obok w domku jest cieplutka poducha i kaloryfer. To też dla zdrowia, poprawia krążenie. Trzeba się hartować. Ludzie mają kriokomory a my mamy zaśnieżony balkon. No mam nadzieję, że się zaśnieży.
Drops :1luvu:

Ale ja się tak namarzłam w porcie, że już nie chcę żadnego śniegu
Lusia

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie sty 14, 2018 19:26 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

MB&Ofelia pisze:Lusia i Drops. Ja też mam dosyć tuptania po zimnisku i całkię dosyć. Ino po bałkonu mogę potuptać. Ale bałkonu to też domciu ino kawałek domciu otwarty.
Ofelku nie lubi, miauczy że zimno w łapcie i w futerko. Ona jezd ciepełkolubiąca.
Mała Ciorna Carmen

Ja nawet na balkon nie chcę!

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie sty 14, 2018 19:28 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

Lusia. W lato na bałkonu jezd ciepełko, naprawdę. I bzykacze, i latacze, i kfiotki, i ziemia w skrzynku do pokopania, i podusia na krzesełku do poleżenia. Lubiam bałkonu.
Mała Ciorna Carmen
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33051
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Nul i 121 gości