InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - zapisy

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob gru 16, 2017 14:11 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

mir.ka pisze:
MaryLux pisze:Miau. Był u mnie dziś Mikołaj. Dostałam amciaku i wentki



trochę spóźnił sie ten Mikołaj :( , ale ważne ,ze przyszedł z prezentami :D

I to fajnymi

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob gru 16, 2017 18:18 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

Witaj Lusiu. Cieszę z Twojego zaproszenia jak nie wiem co. :oops:
Moja duża znów się namęczyła ze zdjęciem bo oczywiście zapomniała jak to się robi. No wiesz - skleroza - wiek już nie ten. :20147
Obrazek
Ten na pierwszym planie to JA. Ten z tyłu co się do mnie dobiera to Maciek. Gej czy co?. Mam ładniejsze zdjęcia ale mojej Dużej nie chce się zgrać z telefonu. Ostatnie jakie zgrała pochodzą ze stycznia tego roku. Teraz Maciek jest ode mnie dwa razy większy. Wyrósł chłopak.

Fajnie, że dostałaś prezent od Mikołaja. Ja nic nie dostałem :placz: .
No i oczywiście jesteś podobna do mnie a co za tym idzie wiadomo, że pIęęęękna :1luvu: . Masz więcej białego co tylko dodaje Ci uroku.
Pozdrawiam i przesyłam głaski :201461
Drops
Hej MaryLux - nie psuj mi Dropsa.
On teraz dopomina się prezentu na gwiazdkę. Do tej pory nie wiedział co to prezent.
ewkkrem
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Nie gru 17, 2017 11:53 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

MaryLux pisze:
Dyktatura pisze:Lusia pokochała swoje nowe wędki. Biegała za nimi, skakała do góry aż biedna zadyszki dostała. Na koniec zaciągnęła wszystkie pod fotel, ułożyła się na nich i obrabiała co upolowała.
A jaka szczęśliwa była, jaka rozgadana, jaka rozmruczana. Cód, miód, orzeszki.

Potwierdzam. Na dokładkę jedną z wędek sama sobie macha: nosi ją w pysiu wszędzie



kotopies?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie gru 17, 2017 14:28 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

ewkkrem pisze:Witaj Lusiu. Cieszę z Twojego zaproszenia jak nie wiem co. :oops:
Moja duża znów się namęczyła ze zdjęciem bo oczywiście zapomniała jak to się robi. No wiesz - skleroza - wiek już nie ten. :20147
Obrazek
Ten na pierwszym planie to JA. Ten z tyłu co się do mnie dobiera to Maciek. Gej czy co?. Mam ładniejsze zdjęcia ale mojej Dużej nie chce się zgrać z telefonu. Ostatnie jakie zgrała pochodzą ze stycznia tego roku. Teraz Maciek jest ode mnie dwa razy większy. Wyrósł chłopak.

Fajnie, że dostałaś prezent od Mikołaja. Ja nic nie dostałem :placz: .
No i oczywiście jesteś podobna do mnie a co za tym idzie wiadomo, że pIęęęękna :1luvu: . Masz więcej białego co tylko dodaje Ci uroku.
Pozdrawiam i przesyłam głaski :201461
Drops
Hej MaryLux - nie psuj mi Dropsa.
On teraz dopomina się prezentu na gwiazdkę. Do tej pory nie wiedział co to prezent.
ewkkrem

Hej, Dropsiulku :) No to fajnie, że jesteśmy podobni, bo to znaczy, że jesteśmy cudowni :)
I domagaj się prezentów!
Lusia

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie gru 17, 2017 14:29 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

mir.ka pisze:
MaryLux pisze:
Dyktatura pisze:Lusia pokochała swoje nowe wędki. Biegała za nimi, skakała do góry aż biedna zadyszki dostała. Na koniec zaciągnęła wszystkie pod fotel, ułożyła się na nich i obrabiała co upolowała.
A jaka szczęśliwa była, jaka rozgadana, jaka rozmruczana. Cód, miód, orzeszki.

Potwierdzam. Na dokładkę jedną z wędek sama sobie macha: nosi ją w pysiu wszędzie



kotopies?

Coś w tym stylu. I często chodzi mi przy nodze jak psica mojej uczennicy

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie gru 17, 2017 16:00 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

:201461 :201461 :201461 :201461 :201461 :201461 :201461 :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie gru 17, 2017 16:17 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

Ciociu MaryLux! Nie obraziaj mojej koleszanku Lusi! :evil: Ona nie jezd piesę! Ona jezd kotkię! :evil:
Mała Ciorna Carmen oburzona
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin


Post » Nie gru 17, 2017 18:34 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

MB&Ofelia pisze:Ciociu MaryLux! Nie obraziaj mojej koleszanku Lusi! :evil: Ona nie jezd piesę! Ona jezd kotkię! :evil:
Mała Ciorna Carmen oburzona

Kochanie, ja wiem, że Lusia jest koteczką. Ale zachowują się z Frygą tak samo. Czyli albo Lusia troszeczkę spsiała, albo psiczka Fryga skociała.

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie gru 17, 2017 18:46 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

Ciociu MaryLux. Nie znam się na piesach ale kotki nie mogą się spsowić. No więc psies musiał się skotować. Inszej możliwności nie ma.
Ale to i tak okropeczne - psies skotowany! :strach:
Mała Ciorna Carmen
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie gru 17, 2017 18:49 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

MB&Ofelia pisze:Ciociu MaryLux. Nie znam się na piesach ale kotki nie mogą się spsowić. No więc psies musiał się skotować. Inszej możliwności nie ma.
Ale to i tak okropeczne - psies skotowany! :strach:
Mała Ciorna Carmen

To chyba miłe, że pies naśladuje kota?

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie gru 17, 2017 19:21 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

Nie wię czy miłe, bo jak psies śmie naśladować kotu? 8O Ofelku zawsze mię miauczy że my kotki jezdeśmy najważmniejsze i najcośtam a człowieki, psiesy i insze to mają nas słuchać i szacunkować. A Ofelku przeciesz zawsze ma racyję.
Mała Ciorna Carmen
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie gru 17, 2017 20:16 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie gru 17, 2017 20:22 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

MB&Ofelia pisze:Nie wię czy miłe, bo jak psies śmie naśladować kotu? 8O Ofelku zawsze mię miauczy że my kotki jezdeśmy najważmniejsze i najcośtam a człowieki, psiesy i insze to mają nas słuchać i szacunkować. A Ofelku przeciesz zawsze ma racyję.
Mała Ciorna Carmen

To chyba dobrze, że piesa szanuje kota i go naśladuje?

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie gru 17, 2017 20:24 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

MaryLux pisze:
MB&Ofelia pisze:Nie wię czy miłe, bo jak psies śmie naśladować kotu? 8O Ofelku zawsze mię miauczy że my kotki jezdeśmy najważmniejsze i najcośtam a człowieki, psiesy i insze to mają nas słuchać i szacunkować. A Ofelku przeciesz zawsze ma racyję.
Mała Ciorna Carmen

To chyba dobrze, że piesa szanuje kota i go naśladuje?

Mrrrrr... Nie wię... Muszę to przegłówkować. Albo zapytam Ofelku. Jak się wypusia.
Mała Ciorna Carmen zakłopocona
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: indianeczka, jolabuk5 i 208 gości