InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - zapisy

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sty 24, 2018 20:57 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

MB&Ofelia pisze:
MaryLux pisze:
MB&Ofelia pisze:Lusia. Fajmnie że masz nowe amciu. My mamy zawsze nasze miąsko. Ino Ofelku marudzi że by chciała cosik inszego. Nie rozumię jej fcale, przecież miąsko jezd najmniamyśniejsze na świecie, co nie?
Mała Ciorna Carmen

Nie pamiętam, kiedy ostatnio jadłam miąsko

Lusia. To okropeczne! Miauknij Cioci Maryluź i niech ona miauknie fundacyji że miąsko jezd najlepsiejsze dla nas kotków! A ja napisam pętycję!
Mała Ciorna Carmen

Ona nie miauknie, bo nie lubi kroić miąsa

MaryLux

 
Posty: 159765
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sty 24, 2018 21:00 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

Lusiu, jak Ci pomóc. Drops dla Ciebie by rozdrapał za Dużą każdy kawał chabaniny.
Twój Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7998
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro sty 24, 2018 21:04 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

MaryLux pisze:
MB&Ofelia pisze:
MaryLux pisze:
MB&Ofelia pisze:Lusia. Fajmnie że masz nowe amciu. My mamy zawsze nasze miąsko. Ino Ofelku marudzi że by chciała cosik inszego. Nie rozumię jej fcale, przecież miąsko jezd najmniamyśniejsze na świecie, co nie?
Mała Ciorna Carmen

Nie pamiętam, kiedy ostatnio jadłam miąsko

Lusia. To okropeczne! Miauknij Cioci Maryluź i niech ona miauknie fundacyji że miąsko jezd najlepsiejsze dla nas kotków! A ja napisam pętycję!
Mała Ciorna Carmen

Ona nie miauknie, bo nie lubi kroić miąsa


a to niech Duża idzie do takiego sklepu gdzie jej zmielą mięsko dla ciebie Lusiu
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72846
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro sty 24, 2018 21:10 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

ewkkrem pisze:Lusiu, jak Ci pomóc. Drops dla Ciebie by rozdrapał za Dużą każdy kawał chabaniny.
Twój Drops.

Dropsiu, przyjeżdżaj!!!!

MaryLux

 
Posty: 159765
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sty 24, 2018 21:10 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

mir.ka pisze:
MaryLux pisze:
MB&Ofelia pisze:
MaryLux pisze:
MB&Ofelia pisze:Lusia. Fajmnie że masz nowe amciu. My mamy zawsze nasze miąsko. Ino Ofelku marudzi że by chciała cosik inszego. Nie rozumię jej fcale, przecież miąsko jezd najmniamyśniejsze na świecie, co nie?
Mała Ciorna Carmen

Nie pamiętam, kiedy ostatnio jadłam miąsko

Lusia. To okropeczne! Miauknij Cioci Maryluź i niech ona miauknie fundacyji że miąsko jezd najlepsiejsze dla nas kotków! A ja napisam pętycję!
Mała Ciorna Carmen

Ona nie miauknie, bo nie lubi kroić miąsa


a to niech Duża idzie do takiego sklepu gdzie jej zmielą mięsko dla ciebie Lusiu

A nie wcisną mi nieświeżego?

MaryLux

 
Posty: 159765
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sty 24, 2018 21:15 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

MaryLux pisze:Dropsiu, przyjeżdżaj!!!!


Duża mnie nie puści :placz:
Drops
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7998
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro sty 24, 2018 21:15 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

ewkkrem pisze:
MaryLux pisze:Dropsiu, przyjeżdżaj!!!!


Duża mnie nie puści :placz:
Drops

To uciekinknij

MaryLux

 
Posty: 159765
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sty 24, 2018 21:18 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

Ta @ pozakładała wszędzie siatki. Na oknach też. Mysz się nie prześlizgnie.
Drops
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7998
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro sty 24, 2018 21:21 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

ewkkrem pisze:Ta @ pozakładała wszędzie siatki. Na oknach też. Mysz się nie prześlizgnie.
Drops

Mysz to może się nie prześliźnie, ale kot Drops da radę

MaryLux

 
Posty: 159765
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sty 24, 2018 21:22 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

mir.ka pisze:
MaryLux pisze:
MB&Ofelia pisze:
MaryLux pisze:
MB&Ofelia pisze:Lusia. Fajmnie że masz nowe amciu. My mamy zawsze nasze miąsko. Ino Ofelku marudzi że by chciała cosik inszego. Nie rozumię jej fcale, przecież miąsko jezd najmniamyśniejsze na świecie, co nie?
Mała Ciorna Carmen

Nie pamiętam, kiedy ostatnio jadłam miąsko

Lusia. To okropeczne! Miauknij Cioci Maryluź i niech ona miauknie fundacyji że miąsko jezd najlepsiejsze dla nas kotków! A ja napisam pętycję!
Mała Ciorna Carmen

Ona nie miauknie, bo nie lubi kroić miąsa


a to niech Duża idzie do takiego sklepu gdzie jej zmielą mięsko dla ciebie Lusiu

A nie wcisną mi nieświeżego?[/quote]

w małych sklepach powinno być swieze
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72846
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro sty 24, 2018 21:23 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

Lusia. Duzia mówi że serduszki można amciać w całości jak się ma ząpki. Ja nie mam to nie mogę. Ale ty masz. I mówi że widziała kotki co se same zgryzały te serduszki.
Muszę zapytać Ofelku czy umi. Ona ma ząpki. Ale ona jezd książniczką a nie wię czy książniczki amciają nie pokrajane miąsko...
Mała Ciorna Carmen
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33252
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro sty 24, 2018 21:25 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

mir.ka pisze:
mir.ka pisze:
MaryLux pisze:A nie wcisną mi nieświeżego?


w małych sklepach powinno być swieze

W supermarketach wbrew pozorom często też jest świeże.
Zawsze można powiedzieć że to dla dziecka więc musi być świeżutkie żeby mu nie zaszkodziło :wink:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33252
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro sty 24, 2018 21:27 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

Nam Duża serduszka też kroi ale u nas można kupić kawałek mięska i poprosić o zmielenie na miejscu :P
Właśnie Duża mi miałczy, że nie wpadła na ten pomysł. Do wykorzystania dla nas.
Drops.
PS: Drops większy od myszy!.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7998
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw sty 25, 2018 19:04 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

mir.ka pisze:w małych sklepach powinno być swieze

Słowo - klucz: powinno

MaryLux

 
Posty: 159765
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw sty 25, 2018 19:05 Re: InkaPigulinka (*) 51 Mania [*] LUSIA na DT, książka - za

MB&Ofelia pisze:Lusia. Duzia mówi że serduszki można amciać w całości jak się ma ząpki. Ja nie mam to nie mogę. Ale ty masz. I mówi że widziała kotki co se same zgryzały te serduszki.
Muszę zapytać Ofelku czy umi. Ona ma ząpki. Ale ona jezd książniczką a nie wię czy książniczki amciają nie pokrajane miąsko...
Mała Ciorna Carmen

Ale ja nie mam części zompkuff

MaryLux

 
Posty: 159765
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Gosiagosia i 360 gości