Bytomskie Łobuzy Trzy :) cz. 12

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lis 14, 2017 18:12 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 12 - BAZAREK DLA KOTÓW Z KATOWIC!

klaudiafj pisze:
ser_Kociątko pisze:No to wiem na pewno, moje chwalisz, a wiadomo, że to mikrfalówka robi :D

Hahaaaa :20145 to tym bardziej należy się podziw :D Bo wiesz, aparatem miałabyś ułatwione zadanie 8)

:ryk: :ryk:
Obrazek
Obrazek

kalair

Avatar użytkownika
 
Posty: 233427
Od: Czw maja 24, 2007 21:07
Lokalizacja: Beskid Śląski

Post » Wto lis 14, 2017 18:12 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 12 - BAZAREK DLA KOTÓW Z KATOWIC!

z pewnością, marzy mi się kupić aparat, ale na razie finansów brak :(
ser_Kociątko
 

Post » Wto lis 14, 2017 20:45 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 12 - BAZAREK DLA KOTÓW Z KATOWIC!

ser_Kociątko pisze:z pewnością, marzy mi się kupić aparat, ale na razie finansów brak :(

Czasem na ten problem pomaga przeczytanie instrukcji obsługi aparatu, który już mamy :) I to nie jest żadna złośliwość. Sama tak robię, jak zaczynam marudzić o nowym aparacie. Kiedy wydaje mi się, że już nic nie wycisnę ze starego. Może się okazać, że znajdziesz funkcje, których nie używałaś, jakieś dodatkowe możliwości i stary aparat będzie jak nowy :)


Robię swoją stronę, więc przeglądam zdjęcia, które miałam uzupełnić i trafiłam na moją ukochaną Kitusię z lipca zeszłego roku - miesiąca, w którym zaczął się nasz chorobowy koszmar. Wciąż nie mogę uwierzyć, że jej nie ma :placz: Czasem się łapię na takich chwilach, w których powinna nagle przyjść, a potem muszę sobie przypominać, że ona już nie wróci. Leży w zimnej ziemi samotna :placz:

Obrazek
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto lis 14, 2017 20:52 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 12 - BAZAREK DLA KOTÓW Z KATOWIC!

:(

Piękna była..

Klaudia ona nie leży w ziemi... ona zawsze będzie w Twoim ciepłym sercu, i zawsze jest obok Ciebie.

Tam jest tylko jej ciałko. Ale ona nadal jest z Tobą. Pamiętaj.

Jak się wczujesz, wsłuchasz w odgłosy domu, poczujesz jej obecność...

ona cały czas jest z Tobą.
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Wto lis 14, 2017 20:57 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 12 - BAZAREK DLA KOTÓW Z KATOWIC!

Słodka Kitunia...
Obrazek
Obrazek

kalair

Avatar użytkownika
 
Posty: 233427
Od: Czw maja 24, 2007 21:07
Lokalizacja: Beskid Śląski

Post » Wto lis 14, 2017 21:00 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 12 - BAZAREK DLA KOTÓW Z KATOWIC!

Czasami w nocy jak leżę to czuję, że Kitusia chodzi mi po pościeli. Ostatnio nawet przestałam oddychać. Tylko ona tak chodziła jakby unosiła się nad kołdrą. Nie mogło mi się to zdawać, bo nie zwariowałam, a fizycznie czułam jak pościel się ugina, z każdym krokiem. To złudzenie trwało długo - gdyby to był żywy kot to by się w końcu zdecydował położyć lub zeskoczyć, ale to wrażenie po prostu się rozmyło. Zawsze musiałam zrobić jej dołek na kołderce - jak był dołek wystarczająco zachęcający to Kitusia nie mogła się oprzeć i kładła się w tym dołku. Myślę, że się położyła i powoli zniknęła :(
Marysia jak chodzi to siniaki robi.
Tosia jest lżejsza, ale też taka mało delikatna.
A naprawdę czasami czuję, że ktoś mi depcze kołdrę :(
Może to złudzenie, ale może Kitusia czasem do nas przychodzi i wtedy śpimy we trzy, jak za starych, naprawdę cudownych czasów. Starych - jeszcze miesiąc i będzie pierwsza rocznica. :(
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto lis 14, 2017 21:01 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 12 - BAZAREK DLA KOTÓW Z KATOWIC!

klaudiafj pisze:
ser_Kociątko pisze:z pewnością, marzy mi się kupić aparat, ale na razie finansów brak :(

Czasem na ten problem pomaga przeczytanie instrukcji obsługi aparatu, który już mamy :) I to nie jest żadna złośliwość. Sama tak robię, jak zaczynam marudzić o nowym aparacie. Kiedy wydaje mi się, że już nic nie wycisnę ze starego. Może się okazać, że znajdziesz funkcje, których nie używałaś, jakieś dodatkowe możliwości i stary aparat będzie jak nowy :)


My nie mamy obecnie żadnego aparatu niestety... wszystkie fotki z telefonu, który nota bene też ma uszkodzony wyświetlacz...


A Kitunia była piękna, teraz na tymczasie mamy Kanię do Niej podobną
ser_Kociątko
 

Post » Wto lis 14, 2017 21:04 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 12 - BAZAREK DLA KOTÓW Z KATOWIC!

Poszłam obejrzeć Kanię, ale chyba ukrywa się na zdjęciach :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto lis 14, 2017 21:06 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 12 - BAZAREK DLA KOTÓW Z KATOWIC!

Już wstawiam :)
Obrazek
ser_Kociątko
 

Post » Wto lis 14, 2017 21:08 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 12 - BAZAREK DLA KOTÓW Z KATOWIC!

Słodka <3


A jeszcze co do telefonu to ja telefonem zrobiłam swoje najważniejsze zdjęcia także da się :) Tylko potrzeba cierpliwości :wink:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto lis 14, 2017 21:09 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 12 - BAZAREK DLA KOTÓW Z KATOWIC!

Mały szczoch :x
Nie lubi innych kotów i wtedy leje.
Zamknięta w łazience bez dostępu kotów kuwetuje pięknie
Szukamy domku dla jedynaka :)
ser_Kociątko
 

Post » Wto lis 14, 2017 21:10 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 12 - BAZAREK DLA KOTÓW Z KATOWIC!

Ooo jej Ooo zdziwiona jestem :) a może jeden kot by jej pasował :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto lis 14, 2017 21:11 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 12 - BAZAREK DLA KOTÓW Z KATOWIC!

Niestety, ona nawet jak widzi w łazience przez takie otworki w drzwiach kota to od razu leje...
otworki muszą być zasłonięte kartonem i wtedy jest ok.
ser_Kociątko
 

Post » Śro lis 15, 2017 13:37 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 12 - BAZAREK DLA KOTÓW Z KATOWIC!

ser_Kociątko pisze:Niestety, ona nawet jak widzi w łazience przez takie otworki w drzwiach kota to od razu leje...
otworki muszą być zasłonięte kartonem i wtedy jest ok.

:/ to może warto zbadać pęcherz dla pewności. Młode koty też mogą mieć kryształy.


Przyszła dziś karma Wildcat. Zapach takie trochę jak eukanuba. Koty z dystansem podeszły, ale skosztowały. I jadły, więc myślę, że ok.
Dziś była taka: suszone mięso królicze, suszony indyk, suszony kurczak, suszony łosoś, świeże mięso królicze, tłuszcz kurzy, wątróbki kurze, drożdże piwne, olej łososiowy Immutop® (topinambur koncentrat), kocimiętka, puree pomidorowe, tymianek, majeranek, oregano, pietruszka, szałwia, słodka trawa, sól, witaminy i składniki mineralne
Choć białka ma 43%
Ooo nie zauważyłam - sól? :/


Ostatnio mnie martwi, że Tosia nie pije. Przynajmniej ja tego nie widzę. Żywi się w sumie mokrą karmą, siku robi a futerko jest pięknie nawilżone i błyszczące, ale nie wiem czy nie powinnam czegoś zrobić w tej sprawie.
Ostatnio edytowano Śro lis 15, 2017 14:37 przez klaudiafj, łącznie edytowano 1 raz
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro lis 15, 2017 14:11 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 12 - BAZAREK DLA KOTÓW Z KATOWIC!

Dolewaj wody do mokrej karmy, u nas dzięki temu są lepiej nawodnione, bo też pić nie chcą za bardzo.

Klauduś, ona jest po wszystkich badaniach moczu i wszystko jest miodzio, tylko koty jej nie pasują. :)
ser_Kociątko
 

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016, Google [Bot] i 29 gości