Bytomskie Łobuzy Trzy :) cz. 12

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto paź 17, 2017 22:34 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 12

klaudiafj pisze:Oj... mój miały minę bardzo wesołą :mrgreen: i łaziłby za mną cały dzień jak jakiś kozioł za samicą :ryk: :ryk: :ryk:


:ryk: :ryk: :ryk:

czyli na sto procent nie kupię sobie takich cudeniek :mrgreen:
Obrazek

agusialublin

Avatar użytkownika
 
Posty: 16505
Od: Nie lip 29, 2012 20:27
Lokalizacja: lublin

Post » Wto paź 17, 2017 22:35 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 12

agusialublin pisze:
klaudiafj pisze:Oj... mój miały minę bardzo wesołą :mrgreen: i łaziłby za mną cały dzień jak jakiś kozioł za samicą :ryk: :ryk: :ryk:


:ryk: :ryk: :ryk:

czyli na sto procent nie kupię sobie takich cudeniek :mrgreen:

Ja też nie kupię, co by nie łaził :ryk: starczy, że go muszę karmić :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:

Agusia :piwa: :piwa: :piwa:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto paź 17, 2017 22:37 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 12

Obrazek

ale w ramach słodkiej zemsty kupiłabym mojemu TZ to :twisted: :twisted: :twisted:
Obrazek

agusialublin

Avatar użytkownika
 
Posty: 16505
Od: Nie lip 29, 2012 20:27
Lokalizacja: lublin

Post » Wto paź 17, 2017 22:38 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 12

Spytałam co mój na te majty czerwone dla kobiet - powiedział, że jak ja chce to se mogę w takich chodzić, ale on by takich nie założył 8O

Nosz kur.a! 8O a jakby to niby miało wyglądać? Olek by mu bokiem dyndał? :roll:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto paź 17, 2017 22:39 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 12

klaudiafj pisze:Spytałam co mój na te majty czerwone dla kobiet - powiedział, że jak ja chce to se mogę w takich chodzić, ale on by takich nie założył 8O

Nosz kur.a! 8O a jakby to niby miało wyglądać? Olek by mu bokiem dyndał? :roll:


:ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:
Obrazek

agusialublin

Avatar użytkownika
 
Posty: 16505
Od: Nie lip 29, 2012 20:27
Lokalizacja: lublin

Post » Wto paź 17, 2017 22:44 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 12

Kiedyś TZ podpuścił mnie jak wychodziliśmy gdzieś na miasto w pończochach, bo to takie fajne i sexi.
Dobrze że na wszelki wypadek wzięłam rajstopy.
No żesz myślałam że mnie trafi szlag. Co chwilę musiałam je podciągać bo mi spadały, miałam wrażenie że mi spadają i mam je w kolanach, bo to samonośne były :evil:
i tak miły wypad na miasto skończył się moim wkurw.... :evil:
Obrazek

agusialublin

Avatar użytkownika
 
Posty: 16505
Od: Nie lip 29, 2012 20:27
Lokalizacja: lublin

Post » Wto paź 17, 2017 22:59 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 12

Domyslalm sie :D najlepsze sa bez gumki i na podwiazkach ale co ja tam wiem :) taka na tasmie sie roluje po baleronie i zwija do lydki :D

Ale ja nie nosze :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto paź 17, 2017 23:33 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 12

Spać, a nie świntuszyć :mrgreen:
U nas gwarowo „wacek” :lol:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto paź 17, 2017 23:51 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 12

U nas tez tak mowia ;) ale juz kończymy ten niebezpieczny temat, co by nie dostac uwagi do dzienniczka, czyli bana ;)

Ja robilam zdj z sesji przez ten caly czas :D a teraz juz w lozku jestem i zobacze sobie cos na tel. :D
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro paź 18, 2017 5:33 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 12

klaudiafj pisze:Oj... mój miały minę bardzo wesołą :mrgreen: i łaziłby za mną cały dzień jak jakiś kozioł za samicą :ryk: :ryk: :ryk:

Mój ma zawsze pretesje, że nie noszę rajstopek i spódniczek, a chciałby i obcasik też by chciał :twisted:

Jakbym słyszała mojego Ł.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro paź 18, 2017 21:54 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 12

:ryk: :ryk: :ryk:
Wpadłam poczytać po długiej nieobecności na Twoja stronę ,a tu TAKIE TEMATY :) :ryk:

Bunio& Daga

Avatar użytkownika
 
Posty: 1917
Od: Pt wrz 19, 2014 11:37
Lokalizacja: Serock

Post » Śro paź 18, 2017 23:37 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 12

Bunio& Daga pisze::ryk: :ryk: :ryk:
Wpadłam poczytać po długiej nieobecności na Twoja stronę ,a tu TAKIE TEMATY :) :ryk:

No, ale wątek od razu zrobił się lżejszy :ryk: :ryk:

Dyktatura pisze:
klaudiafj pisze:Oj... mój miały minę bardzo wesołą :mrgreen: i łaziłby za mną cały dzień jak jakiś kozioł za samicą :ryk: :ryk: :ryk:

Mój ma zawsze pretesje, że nie noszę rajstopek i spódniczek, a chciałby i obcasik też by chciał :twisted:

Jakbym słyszała mojego Ł.

Haha, mój wywala oczy jak widzi rajstopkę najlepiej ze wzorem... taką to zębami by rwał, nie ważne jakiej wielkości noga :ryk:
Nawet znalazł zdjęcie jak kiedyś chodziłam w sukience, na obcasikach i z aparatem - ale wtedy bawiłam się w zdjęcia, teraz zdjęcia są mną i reszta musi się dostosować np mój strój nie może mnie ograniczać. A prawda taka, że rajtuzy gryzą :twisted:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw paź 19, 2017 10:00 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 12

klaudiafj pisze:
Bunio& Daga pisze::ryk: :ryk: :ryk:
Wpadłam poczytać po długiej nieobecności na Twoja stronę ,a tu TAKIE TEMATY :) :ryk:

No, ale wątek od razu zrobił się lżejszy :ryk: :ryk:

Dyktatura pisze:
klaudiafj pisze:Oj... mój miały minę bardzo wesołą :mrgreen: i łaziłby za mną cały dzień jak jakiś kozioł za samicą :ryk: :ryk: :ryk:

Mój ma zawsze pretesje, że nie noszę rajstopek i spódniczek, a chciałby i obcasik też by chciał :twisted:

Jakbym słyszała mojego Ł.

Haha, mój wywala oczy jak widzi rajstopkę najlepiej ze wzorem... taką to zębami by rwał, nie ważne jakiej wielkości noga :ryk:
Nawet znalazł zdjęcie jak kiedyś chodziłam w sukience, na obcasikach i z aparatem - ale wtedy bawiłam się w zdjęcia, teraz zdjęcia są mną i reszta musi się dostosować np mój strój nie może mnie ograniczać. A prawda taka, że rajtuzy gryzą :twisted:



nie gryzą bo nie mają zębów :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw paź 19, 2017 12:14 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 12

:)

Zrobiłam trzecie zamówienie w zooplus, bo dostałam maila, że jest wyprzedaż i coś mnie pokusiło, żeby zajrzeć :twisted: i znalazłam to http://www.zooplus.pl/shop/koty/zabawki ... wne/649514
Tosz to normalnie jest spełnienie marzeń moich kotów! A do tego tanie i wyprzedaż, nie mogłam przepuścić tej zabawki :mrgreen:

A dziś czekamy na kuriera, który miał być wczoraj wg maila, a się okazało, że paczka nawet nie wyszła z magazynu :/ ale dziś już jedzie :D
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt paź 20, 2017 4:33 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 12

Bardzo żałuję że nie zagladnelam wcześniej tu bo na siłę szukałam 100 zł w zooplus by zrealizowali przesyłkę
darmowa. Wszystko mamy, karma się tylko skończyła. I gdybym widziała taka zabawkę to bym zamówiła :mrgreen: podoba mi się. Bawilabym się :lol:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 132 gości