WĄTEK ILUSTROWANY. Norman na pokładzie ;-)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro paź 10, 2018 10:07 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Wyborczych wspomnień czar ;-)

Avian pisze:Pewnie, ze pamiętam! :lol:

Tak właśnie myślałam - stali bywalcy pamiętają :ok:
Malk pisze:Plakaty są super! Dobrze, że to Włoszczowa, bo w Warszawie nie należy zwalczać Koterii ;)

Na Warszawę wystawimy Lolka.
Fotkę z książkami już ma 8)
Obrazek
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Śro paź 10, 2018 12:31 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Wyborczych wspomnień czar ;-)

JoasiaS pisze:Tak właśnie myślałam - stali bywalcy pamiętają :ok:


Nie tylko stali bywalcy - przeczytałam od czerwca wszystkie poprzednie wątki i w sumie najbardziej pamiętam ;)
Plakaty są tak cudne, że zastanawiam się nad uaktualnieniem i wywieszeniem u mnie na Osiedlu :ryk:
Obrazek

Tyiga

Avatar użytkownika
 
Posty: 510
Od: Śro maja 30, 2012 18:51
Lokalizacja: Gliwice

Post » Śro paź 10, 2018 12:58 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Wyborczych wspomnień czar ;-)

Tyiga pisze:Plakaty są tak cudne, że zastanawiam się nad uaktualnieniem i wywieszeniem u mnie na Osiedlu :ryk:

Byłoby to Fryckowe życie po życiu :wink: :ok:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Śro paź 10, 2018 13:32 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Wyborczych wspomnień czar ;-)

JoasiaS pisze:
Tyiga pisze:Plakaty są tak cudne, że zastanawiam się nad uaktualnieniem i wywieszeniem u mnie na Osiedlu :ryk:

Byłoby to Fryckowe życie po życiu :wink: :ok:

Oj tam, moja ciotka jak nie miała na kogo głosować, nikt jej nie pasował, to dopisywała Elronda. Twierdziła, że takiego władcę mogłaby mieć. A to nawet nie jest postać historyczna tylko fikcyjna, a Frycek jest Historią i to Ważną Historią.
Obrazek

Tyiga

Avatar użytkownika
 
Posty: 510
Od: Śro maja 30, 2012 18:51
Lokalizacja: Gliwice

Post » Śro paź 10, 2018 13:50 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Wyborczych wspomnień czar ;-)

Tyiga pisze:
JoasiaS pisze:
Tyiga pisze:Plakaty są tak cudne, że zastanawiam się nad uaktualnieniem i wywieszeniem u mnie na Osiedlu :ryk:

Byłoby to Fryckowe życie po życiu :wink: :ok:

Oj tam, moja ciotka jak nie miała na kogo głosować, nikt jej nie pasował, to dopisywała Elronda. Twierdziła, że takiego władcę mogłaby mieć. A to nawet nie jest postać historyczna tylko fikcyjna, a Frycek jest Historią i to Ważną Historią.

Fryc był niezwykle wyrazisty i miał mocną osobowość. Żaden z moich obecnych kotów takiej nie ma :)
Ale Szanowna Ciotka też nietuzinkowa :lol: :ok:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Czw paź 11, 2018 19:02 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Wyborczych wspomnień czar ;-)

JoasiaS pisze:
Avian pisze:Pewnie, ze pamiętam! :lol:

Tak właśnie myślałam - stali bywalcy pamiętają :ok:
Malk pisze:Plakaty są super! Dobrze, że to Włoszczowa, bo w Warszawie nie należy zwalczać Koterii ;)

Na Warszawę wystawimy Lolka.
Fotkę z książkami już ma 8)
Obrazek


Mój głos już ma! :1luvu:
Obrazek

Malk

Avatar użytkownika
 
Posty: 9955
Od: Pon paź 01, 2007 18:30
Lokalizacja: Oslo, NO

Post » Pt paź 12, 2018 10:26 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Wyborczych wspomnień czar ;-)

Moj tez :)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84525
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pon paź 15, 2018 8:18 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Wyborczych wspomnień czar ;-)

Mam wszystkie! :smokin:
W bardzo dobrym stanie, na tekturkach, wiszą sobie u mnie w biurze i wzbudzają zrozumiały zachwyt :1luvu:
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

AYO

Avatar użytkownika
 
Posty: 20047
Od: Śro gru 17, 2008 20:56
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post » Wto paź 23, 2018 14:48 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Wyborczych wspomnień czar ;-)

ja tak nieśmiało przypomnę się o kalendarze :oops:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto paź 23, 2018 17:50 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Wyborczych wspomnień czar ;-)

mir.ka pisze:ja tak nieśmiało przypomnę się o kalendarze :oops:

Będą, Mirko, będą. Proszę o chwilę cierpliwości. Byliśmy pochłonięci drukowaniem na wybory. Komisje wyborcze siedziały nam na głowie, bo drukowaliśmy karty do głosowania dla powiatu i kilku okolicznych gmin, a to poważna sprawa i musi odbywać się pod kontrolą z zewnątrz. Na szczęście stanęliśmy na wysokości zadania i wszystko poszło jak należy :ok:

Teraz nadganiamy zawieszone na chwilę zlecenia i znajdziemy też czas dla kalendarzy :)
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Śro paź 24, 2018 7:24 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Wyborczych wspomnień czar ;-)

JoasiaS pisze:
mir.ka pisze:ja tak nieśmiało przypomnę się o kalendarze :oops:

Będą, Mirko, będą. Proszę o chwilę cierpliwości. Byliśmy pochłonięci drukowaniem na wybory. Komisje wyborcze siedziały nam na głowie, bo drukowaliśmy karty do głosowania dla powiatu i kilku okolicznych gmin, a to poważna sprawa i musi odbywać się pod kontrolą z zewnątrz. Na szczęście stanęliśmy na wysokości zadania i wszystko poszło jak należy :ok:

Teraz nadganiamy zawieszone na chwilę zlecenia i znajdziemy też czas dla kalendarzy :)


chodziło mi o to czy będą, ale jak tak to nie ważne kiedy, byle dotarły do końca roku :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lis 06, 2018 18:43 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Listopadowe spacery :-)

Kalendarz powoli się tworzy, a ja tymczasem zapraszam Was na jesienny spacer z moimi kotami po słonecznym ogrodzie i najbliższej okolicy :-)

Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek


Obrazek

Od śmierci Frycka jakoś zarzuciliśmy spacery poza ogród. Tylko raz byłam na ulubionych przez Frycka belach słomy, ale zrobiło mi się tak ciężko, że wolałam zaniechać bywanie tam... W ubiegłą sobotę jakoś tak spontanicznie rzuciłam do Michała, żebyśmy zabrali koty w teren. Nie wiedziałam czy Lolek będzie chciał wyjść poza ogród, ale postanowiliśmy spróbować.
- "Koty, idziemy na słomę!" - zakomenderował Michał i ruszyliśmy :)
Szłam na końcu drużyny, żeby kontrolować zachowanie Lolka i w razie czego razem z nim zawrócić do domu.
Dość szybko jednak Lolek dał mi do zrozumienia, że moje obawy są nieuzasadnione. Zdecydowanie ruszył do przodu tym swoim biednym, rozchwianym chodem i szybko znalazł się tuż za Michałem. W efekcie to właśnie on zaczął prowadzić koci peleton :lol:
Gadał do pozostałych kotów, nawoływał opóźniającego się Putka i dzielnie parł do przodu :ok:

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

I tak spędziliśmy trochę fajnego czasu. Wsadziłam Lolka na słomiane bele, a ten nie mógł napatrzeć się pięknemu światu z wysokości :1luvu:
Obrazek


Obrazek

Obrazek

Będziemy powtarzać te spacery. Mam znów kompletną kocią drużynę do takich wypraw :lol:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Wto lis 06, 2018 19:25 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Listopadowe spacery :-)

piękny spacer :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lis 06, 2018 19:59 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Listopadowe spacery :-)

Lolek to teraz Wielki Koczur. Pan Lolek.
A zdjęcie z czerwoną pelargonią :1luvu:
Wszyscy piękni, fajnie jest czekać na kalendarz.

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Wto lis 06, 2018 20:06 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Listopadowe spacery :-)

mir.ka pisze:piękny spacer :1luvu:

:D
marivel pisze:Lolek to teraz Wielki Koczur. Pan Lolek.
A zdjęcie z czerwoną pelargonią :1luvu:

A to róża, Aniu :) . To moja ulubiona paprika - mimo listopada, ani myśli odpuścić kwitnienie :1luvu:
marivel pisze:Wszyscy piękni, fajnie jest czekać na kalendarz.

Dziękuję, że czekacie :) . Nie chcę poganiać grafika, bo znamy się już trochę i wiem, że u niego koncepcja musi się uleżeć.
Jak zacznę naciskać, to nic fajnego z tego nie będzie :wink:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: zuza i 94 gości