WĄTEK ILUSTROWANY. Norman na pokładzie ;-)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lis 30, 2017 11:21 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Rozliczenie sprzedaży kalendarza s. 1

W listopadzie zrobiłam trzy wysyłki z kalendarzami - do cba (1 szt.), do wiewiur (1 szt.), do AYO (4 szt.).
Liczyłam na to, że do końca miesiąca zrobię zbiorczy przelew za wszystkie zamówione kalendarze, ale niestety nie udało się.

Od cba i wiewiur otrzymałam błyskawiczne zapłaty, dzięki czemu dziś przelałam 50 zł na konto Powszechnej Sterylizacji.
Poniżej wklejam dowód wpłaty:
Obrazek\

Powszechna Sterylizacja powinna otrzymać jeszcze 100 zł za kalendarze, które wysłałam do AYO, ale nie jestem w stanie określić kiedy i czy w ogóle tak się stanie, bo sytuacja z zapłatą, o ile w poprzednich latach zawsze się komplikowała, obecnie zrobiła się w moim odczuciu wyjątkowo żenująca.

Cba i wiwiur bardzo dziękuję w imieniu potrzebujących kotów :ok: :ok:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Czw lis 30, 2017 17:56 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Rozliczenie sprzedaży kalendarza s. 1

Przegapiłam stronę z kalendarzem. Czy jeszcze można zamówić? jeśli tak, to proszę o dwa :-)

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Czw lis 30, 2017 19:42 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Rozliczenie sprzedaży kalendarza s. 1

marivel pisze:Przegapiłam stronę z kalendarzem. Czy jeszcze można zamówić? jeśli tak, to proszę o dwa :-)

Tak, są drukowane cyfrowo, dodruk nie jest żadnym problemem :ok:
Piszę pv :)
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Czw lis 30, 2017 20:17 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Frodo i Kropka z listopadem w tle :-)

amyszka pisze:
JoasiaS pisze:Dla zmiany tematu - Frodo i Kropka na listopadowym tle :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Coś pięknego ! :D :1luvu: :D

Podziwiam i wzdycham z zachwytu.
Powiem Ci ze oboje wpasowali się w jesienny klimat,. Te kolory :love:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Czw lis 30, 2017 20:28 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Rozliczenie sprzedaży kalendarza s. 1

Też się zachwyciłam tymi zdjęciami - zwłaszcza urzekł mnie Frodo na zdjęciu czerwonymi koralami na krzewach.
Joasiu, Twoje kalendarze powinny mieć więcej stron - każdy dzień ze własnym zdjęciem, albo chociaż tylko każdy tydzień.

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Pt gru 01, 2017 9:16 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Rozliczenie sprzedaży kalendarza s. 1

marivel pisze:Też się zachwyciłam tymi zdjęciami - zwłaszcza urzekł mnie Frodo na zdjęciu czerwonymi koralami na krzewach.
Joasiu, Twoje kalendarze powinny mieć więcej stron - każdy dzień ze własnym zdjęciem, albo chociaż tylko każdy tydzień.


Może taki książkowy kalendarz? Jedna strona zdjecie, druga strona kolejny tydzień 8)
Albo album ze zdjęciami jako uzupełnienie ksiązki :kotek:
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Pt gru 01, 2017 12:19 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Rozliczenie sprzedaży kalendarza s. 1

Miłe jesteście, babeczki, ale w tej chwili na hasło KALENDARZ mam ściśnięty z nerwów żołądek :wink:
Właśnie produkujemy je, ścigając się z czasem, żeby zdążyć na terminy narzucone przez klientów.
I jest jak co roku - akceptacja projektów przeciągnięta do granic absurdu, bo jest jeszcze dużo czasu, a potem chęć odbioru gotowego produktu najlepiej natychmiast :twisted:
Wierzcie mi, wszyscy w firmie wyglądamy jak zombie z przemęczenia :roll:
Tak wygląda nasz grudzień każdego roku. W tym szaleństwie i pędzie jakoś musimy dociągnąć do świąt :ok:

Niektóre projekty kalendarzy wrzucamy na naszego firmowego fejsbuka, możecie sobie podejrzeć :)
https://www.facebook.com/drukarniakontur
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Pt gru 01, 2017 12:25 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Rozliczenie sprzedaży kalendarza s. 1

za sprawne kalendarzowanie! :)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84530
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Nie gru 03, 2017 20:53 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Rozliczenie sprzedaży kalendarza s. 1

Piekny jest kalendarz z sowami :-)

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Wto gru 05, 2017 10:13 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Rozliczenie sprzedaży kalendarza s. 1

Kolejne dwa kalendarze odprawione :ok:
Jutro marivel powinna otrzymać przesyłkę :)
Tu potwierdzenie przelewu na Powszechną Sterylizację:
Obrazek

I to chyba będzie na tyle, jeżeli chodzi o tegoroczną sprzedaż.
Cztery kalendarze zapracowały na pomoc bezdomnym kotom (dziękuję za ich zakup :1luvu: ), a cztery w swej naiwności wysłałam chyba w kosmos :twisted:
Jeżeli dotrze zaplata za nie, to na pewno przekażę ją na Powszechną Sterylizację i wkleję tu potwierdzenie.
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Wto gru 05, 2017 10:51 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Rozliczenie sprzedaży kalendarza s. 1

Avian pisze:
marivel pisze:Też się zachwyciłam tymi zdjęciami - zwłaszcza urzekł mnie Frodo na zdjęciu czerwonymi koralami na krzewach.
Joasiu, Twoje kalendarze powinny mieć więcej stron - każdy dzień ze własnym zdjęciem, albo chociaż tylko każdy tydzień.


Może taki książkowy kalendarz? Jedna strona zdjecie, druga strona kolejny tydzień 8)
Albo album ze zdjęciami jako uzupełnienie ksiązki :kotek:


Royal Canin kiedys wyprodukował taki kalendarz ksiązkowy
do dzis go nie wyrzuciłam

koty jesienne :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek

Maryla

 
Posty: 24787
Od: Pt sie 22, 2003 9:21
Lokalizacja: Świder

Post » Śro gru 06, 2017 21:47 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Rozliczenie sprzedaży kalendarza s. 1

Już doszły, są piękne :-)

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Śro gru 06, 2017 22:31 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Rozliczenie sprzedaży kalendarza s. 1

Czy można jeszcze zamawiać kalendarze? Jeśli tak, to proszę 2
Obrazek Obrazek ObrazekTymoteusz [*]17.08.2019 r.

magdalena99

 
Posty: 1621
Od: Sob mar 27, 2010 15:20

Post » Czw gru 07, 2017 9:19 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Rozliczenie sprzedaży kalendarza s. 1

marivel pisze:Już doszły, są piękne :-)

Super :D :ok:
magdalena99 pisze:Czy można jeszcze zamawiać kalendarze? Jeśli tak, to proszę 2

Tak, oczywiście. Piszę pv :)
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Wto gru 12, 2017 10:47 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Rozliczenie sprzedaży kalendarza s. 1

Poniżej wklejam kolejne potwierdzenie przelewu na Powszechną Sterylizację.
Na kwotę 250 zł złożyła się wpłata od magdalena99 (50 zł za dwa kalendarze) i spóźniona wpłata od AYO za cztery kalendarze, które wysłałam na początku listopada i domówione w ubiegłym tygodniu kolejne cztery, które dziś odprawiłam kurierem (razem 200 zł).

Obrazek

Dziękuję :ok:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 123 gości