WĄTEK ILUSTROWANY. Norman na pokładzie ;-)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sie 03, 2018 12:27 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Gorąco...

Tyiga pisze:Wczoraj spróbowałam trochę dalej rowerem pojechać niż tylko do pracy i z powrotem - i wykończyło mnie głupie 17 km :roll: .
Więc dziś znowu rowerem do pracy, potem na działkę, a tam głównie czytam, i koci wątek jest do tego idealny :lol:

Tak, to pogoda na basen raczej, niż na rower.
Miłej lektury :) . Zdjęcia niewidoczne, bo wrzucałam przez fotosik, a nie miałam tam konta. Nie wiedziałam, że to po jakimś czasie zniknie :roll:
Od dłuższego czasu mam już konto, opłacam abonament, to może tym razem nic nie poznika, a przynajmniej nie tak szybko :twisted:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Pt sie 03, 2018 16:42 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Gorąco...

W moim mieszkaniu cała podłoga jest w terakocie, a i tak jeden kotek z uporem maniaka śpi na pudłach, na których dodatkowo leży koci poddupnik z polaru ;)
Obrazek

Malk

Avatar użytkownika
 
Posty: 9999
Od: Pon paź 01, 2007 18:30
Lokalizacja: Oslo, NO

Post » Pt sie 03, 2018 17:03 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Gorąco...

Malk pisze:W moim mieszkaniu cała podłoga jest w terakocie, a i tak jeden kotek z uporem maniaka śpi na pudłach, na których dodatkowo leży koci poddupnik z polaru ;)

KOT - zwierzę domowe z gatunku kotowatych, pochodzące od dzikich gatunków, m.in. od afrykańskiego kota pustynnego.
To jak ma nie lubić ciepła? :wink:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Pt sie 03, 2018 17:06 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Gorąco...

W dodatku jedyna jego aktywność to przekładanie się z jednego boczku na drugi :lol:
Myślisz, że to dlatego, że mu zimno? :twisted:
Obrazek

Malk

Avatar użytkownika
 
Posty: 9999
Od: Pon paź 01, 2007 18:30
Lokalizacja: Oslo, NO

Post » Pt sie 03, 2018 19:00 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Gorąco...

Malk pisze:W dodatku jedyna jego aktywność to przekładanie się z jednego boczku na drugi :lol:
Myślisz, że to dlatego, że mu zimno? :twisted:

Możesz całkiem trafnie interpretować :lol:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Pt sie 03, 2018 20:24 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Gorąco...

Malk pisze:W moim mieszkaniu cała podłoga jest w tera kocie , a i tak jeden kotek z uporem maniaka śpi na pudłach, na których dodatkowo leży koci poddupnik z polaru ;)

Uważaj jak chodzisz :ryk:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pt sie 03, 2018 23:17 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Gorąco...

Ja nie na temat, ale muszę, muszę i już :twisted:
Przyszedł sierpień i w kalendarzu Putek :1luvu:
Mój "gabinet " w pracy : nade mną kalendarz z sierpniowym PUTKIEM a na przeciw złotooki Frycek na łące pełnej złotych kwiatów ( kalendarz z kwietnia 2017 ).

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Śro sie 08, 2018 12:07 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Gorąco...

marivel pisze:Ja nie na temat, ale muszę, muszę i już :twisted:
Przyszedł sierpień i w kalendarzu Putek :1luvu:
Mój "gabinet " w pracy : nade mną kalendarz z sierpniowym PUTKIEM a na przeciw złotooki Frycek na łące pełnej złotych kwiatów ( kalendarz z kwietnia 2017 ).

Aniu, nie mogę tego przekazać moim kotom, bo zupełnie przewróciłoby im się w głowach :lol:
Jesteś jedną z ich najgorętszych fanek i jest to bardzo, bardzo miłe :1luvu:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Śro sie 08, 2018 12:10 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Nie szpetna blizna, co z męstwa pocho

Frodo postanowił dostarczyć nam w ubiegły weekend mocnych wrażeń i w piątek po południu wdał się w ostrą bójkę z obcym kotem, który od jakiegoś czasu pojawia się w naszej okolicy :roll:
Od czasu odejścia Frycka, Frodo czuje się gospodarzem naszego terenu i takie sytuacje już się wcześniej zdarzały. Tym razem jednak trafił na młodego i wyjątkowo walecznego przeciwnika.
Zajście skończyło się wizytą u weta i założeniem siedmiu szwów na Frodziaszkowym ramieniu, rozdartym do samego mięśnia :|

Podobno „Nie szpetna to jest blizna, co z męstwa pochodzi”, ale oszczędź nam na przyszłość takich atrakcji, synu... :roll:

Obrazek
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Śro sie 08, 2018 12:31 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Nie szpetna blizna, co z męstwa pocho

7 szwów?!!! :strach:
Z tygrysem walczył? :strach:
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Śro sie 08, 2018 12:36 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Gorąco...

JoasiaS pisze:
marivel pisze:Ja nie na temat, ale muszę, muszę i już :twisted:
Przyszedł sierpień i w kalendarzu Putek :1luvu:
Mój "gabinet " w pracy : nade mną kalendarz z sierpniowym PUTKIEM a na przeciw złotooki Frycek na łące pełnej złotych kwiatów ( kalendarz z kwietnia 2017 ).

Aniu, nie mogę tego przekazać moim kotom, bo zupełnie przewróciłoby im się w głowach :lol:
Jesteś jedną z ich najgorętszych fanek i jest to bardzo, bardzo miłe :1luvu:


a na przyszły rok też będzie kalendarz z Twoimi kotami? to ja jestem chętna, w tym roku nie kupiłam bo już miałam z kotami fundacyjnymi
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72705
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro sie 08, 2018 12:37 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Nie szpetna blizna, co z męstwa pocho

Avian pisze:7 szwów?!!! :strach:
Z tygrysem walczył? :strach:

No właśnie żeby z tygrysem!
Ten jego przeciwnik to taki młodziak, że w życiu nie przypuszczałabym, że takie spięcie może się tak skończyć :roll:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Śro sie 08, 2018 12:39 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Gorąco...

mir.ka pisze:
JoasiaS pisze:
marivel pisze:Ja nie na temat, ale muszę, muszę i już :twisted:
Przyszedł sierpień i w kalendarzu Putek :1luvu:
Mój "gabinet " w pracy : nade mną kalendarz z sierpniowym PUTKIEM a na przeciw złotooki Frycek na łące pełnej złotych kwiatów ( kalendarz z kwietnia 2017 ).

Aniu, nie mogę tego przekazać moim kotom, bo zupełnie przewróciłoby im się w głowach :lol:
Jesteś jedną z ich najgorętszych fanek i jest to bardzo, bardzo miłe :1luvu:


a na przyszły rok też będzie kalendarz z Twoimi kotami? to ja jestem chętna, w tym roku nie kupiłam bo już miałam z kotami fundacyjnymi

Mirko, jak uzbieram wystarczającą ilość fotek. Co roku mi się wydaje, że te co mam się nie nadają, a potem zazwyczaj coś tam jednak wybieram.
Dam znać wcześniej, żebyś nie została bez kalendarza :wink:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Śro sie 08, 2018 12:42 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Gorąco...

JoasiaS pisze:
mir.ka pisze:
JoasiaS pisze:
marivel pisze:Ja nie na temat, ale muszę, muszę i już :twisted:
Przyszedł sierpień i w kalendarzu Putek :1luvu:
Mój "gabinet " w pracy : nade mną kalendarz z sierpniowym PUTKIEM a na przeciw złotooki Frycek na łące pełnej złotych kwiatów ( kalendarz z kwietnia 2017 ).

Aniu, nie mogę tego przekazać moim kotom, bo zupełnie przewróciłoby im się w głowach :lol:
Jesteś jedną z ich najgorętszych fanek i jest to bardzo, bardzo miłe :1luvu:


a na przyszły rok też będzie kalendarz z Twoimi kotami? to ja jestem chętna, w tym roku nie kupiłam bo już miałam z kotami fundacyjnymi

Mirko, jak uzbieram wystarczającą ilość fotek. Co roku mi się wydaje, że te co mam się nie nadają, a potem zazwyczaj coś tam jednak wybieram.
Dam znać wcześniej, żebyś nie została bez kalendarza :wink:



na pewno się uzbiera, bo przecież jest juz o jednego więcej :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72705
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro sie 08, 2018 12:55 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Nie szpetna blizna, co z męstwa pocho

I jak Frodo się teraz czuje?
Obrazek

Tyiga

Avatar użytkownika
 
Posty: 510
Od: Śro maja 30, 2012 18:51
Lokalizacja: Gliwice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: grubysnake i 83 gości