WĄTEK ILUSTROWANY. Norman na pokładzie ;-)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lip 14, 2018 11:49 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Putek bohaterem kolorowej prasy :-)

Maryla pisze:
JoasiaS pisze:
Pooglądał, odłożył i mówi: "Masz najładniejsze zdjęcie w tym numerze. Przebija cię jedynie pałac w Rogalinie" :P

:ryk: :ryk: :ryk:


ale jesteś młodsza :ryk:

A wiesz Maryla, jak to z tym wiekiem jest... :roll:

To zdjęcie z Putkiem, tak ja wspominałam, zrobiliśmy błyskawicznie, bo kot uprzejmie wysiedział na moich rękach niecałe pół minuty, po czym zaczął się wyrywać.
Kiedy zobaczyłam je na monitorze tuż przed wysyłką do redakcji, zauważyłam, że mam na szyi jakieś dwie koszmarne zmarchy, bo na szybko ustawiłam się do tego zdjęcia bokiem i wyszło jak wyszło. A że w gazecie trzeba jednak jakoś przyzwoicie wyglądać, poprosiłam naszego grafika, żeby mi te zmarchy jakoś delikatnie rozmazał. Wiele roboty z tym nie miał, więc szybko się uwinął, po czym zawołał mnie do swojego komputera, żebym oceniła efekt. Szyja wyglądała ok, ale przy okazji zauważyłam, że z własnej inicjatywy wyretuszował mi zmarszczki mimiczne pod oczami, które akurat w ogóle mi nie przeszkadzały :lol: . Oczywiście podziękowałam mu uprzejmie, ale przy okazji pomyślałam, że to jest pewnie to słynne wchodzenie w smugę cienia. Dla takiego dwudziestokilkulatka jestem już kobietą dobrze trąconą rydwanem czasu :twisted: , a może nawet tak starą jak pałac w Rogalinie! :twisted:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Sob lip 14, 2018 11:52 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Putek bohaterem kolorowej prasy :-)

marivel pisze:mam Was :twisted:
znaczy w gazecie, ale zawsze to coś

A zdjęcie Celebrytów to się dopiero nadaje do prasy .

Aniu, zainwestowałaś prawie dwa złote, żeby nas mieć?!
Jako Celebryci czujemy się całkowicie dopieszczeni i usatysfakcjonowani! :lol: :1luvu:

Aia pisze:Jak dobrze widzieć, że nie tylko ja, stara baba, pełzam lub uwalam się płasko na glebie :mrgreen: :wink:

Uwalanie się jest konieczne :ok:
Z Putem od razu zaczynają się zapasiki, podczas których ja usiłuję wycałować jego głupi, łaciaty łeb, a on mnie ugryźć w szyję :mrgreen:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Sob lip 14, 2018 17:02 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Putek bohaterem kolorowej prasy :-)

JoasiaS pisze:
Aia pisze:Jak dobrze widzieć, że nie tylko ja, stara baba, pełzam lub uwalam się płasko na glebie :mrgreen: :wink:

Uwalanie się jest konieczne :ok:

:201494 Czuję się zrozumiana, a nie tylko wieczne zdziwienie osób wchodzących do pokoju "dlaczego leżysz na podłodze..?"
No jak to dlaczego?! :roll:
Albo jeszcze lepsze pytanie "Z kim rozmawiasz?"
Serio? :|
Toż to oczywiste.
Bardziej ogarnięci od razu pytają "Mówisz do mnie czy do zwierza?" :wink:

Putek i Lolek wydają się bardzo radosnymi kocurami :P
Całuj, całuj :smokin:

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Sob lip 14, 2018 18:15 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Putek bohaterem kolorowej prasy :-)

Aia pisze:Putek i Lolek wydają się bardzo radosnymi kocurami :P
Całuj, całuj :smokin:

Co do Lolka to jeszcze tak do końca nie wiem. W tej chwili głównie je i duuużo śpi. Gdy był w drukarni, dosłownie wisiał na mnie, cały czas szukając potwierdzenia, że ten kącik pod moim biurkiem dano mu na zawsze :) . W domu uspokoił się i wyciszył. Obserwując zachowanie pozostałych kotów, gładko wszedł w rytm naszego życia i mam wrażenie, że w tej chwili rozkoszuje się domowym poczuciem bezpieczeństwa. Jest spokojnie i powtarzalnie, a jego psychice było to bardzo potrzebne. Kto wie, może za jakiś czas wyjdzie z niego diabełek :lol:

Za to Putek jest zdecydowanie radosnym kocurem :ok: . Swoim zachowaniem często przypomina Tygryska z "Kubusia Puchatka" :wink: . Jego brykanie jest przekomiczne :lol: . Osobiście uwielbiam, gdy bladym świtem z impetem wskakuje na moją stronę łóżka, uwala się wzdłuż mojego boku, a gdy otwieram nieprzytomne oczy, widzę jego uśmiechniętą gębę, na której maluje się pytanie "Wstałem już, a ty?" :twisted:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Sob lip 14, 2018 19:01 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Putek bohaterem kolorowej prasy :-)

Dobrze ze nie pyta czy nie masz nic na sumieniu 8)

Fanny artykul, gratuluje celebrytom i autorom :ok:

Chat

Avatar użytkownika
 
Posty: 12883
Od: Nie cze 15, 2008 8:57
Lokalizacja: Belgia

Post » Sob lip 14, 2018 19:08 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Putek bohaterem kolorowej prasy :-)

Chat pisze:Dobrze ze nie pyta czy nie masz nic na sumieniu 8)

Fanny artykul, gratuluje celebrytom i autorom :ok:

Dziękujemy i kłaniamy się, Chatku 8)
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Sob lip 14, 2018 22:41 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Putek bohaterem kolorowej prasy :-)

człowiek wraca z urlopu a tu takie super wieści!
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, Lolku! :mrgreen: Nie mogłeś trafić lepiej. Też bym tak chciała! :twisted:

Megana

Avatar użytkownika
 
Posty: 8206
Od: Śro gru 31, 2008 1:14
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lip 15, 2018 7:17 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Putek bohaterem kolorowej prasy :-)

JoasiaS pisze:
Aia pisze:Putek i Lolek wydają się bardzo radosnymi kocurami :P
Całuj, całuj :smokin:

Co do Lolka to jeszcze tak do końca nie wiem. W tej chwili głównie je i duuużo śpi. Gdy był w drukarni, dosłownie wisiał na mnie, cały czas szukając potwierdzenia, że ten kącik pod moim biurkiem dano mu na zawsze :) . W domu uspokoił się i wyciszył. Obserwując zachowanie pozostałych kotów, gładko wszedł w rytm naszego życia i mam wrażenie, że w tej chwili rozkoszuje się domowym poczuciem bezpieczeństwa. Jest spokojnie i powtarzalnie, a jego psychice było to bardzo potrzebne. Kto wie, może za jakiś czas wyjdzie z niego diabełek :lol:

Za to Putek jest zdecydowanie radosnym kocurem :ok: . Swoim zachowaniem często przypomina Tygryska z "Kubusia Puchatka" :wink: . Jego brykanie jest przekomiczne :lol: . Osobiście uwielbiam, gdy bladym świtem z impetem wskakuje na moją stronę łóżka, uwala się wzdłuż mojego boku, a gdy otwieram nieprzytomne oczy, widzę jego uśmiechniętą gębę, na której maluje się pytanie "Wstałem już, a ty?" :twisted:


"a ja chcę pospać jeszcze w twoim towarzystwie"
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lip 17, 2018 17:49 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Putek bohaterem kolorowej prasy :-)

JoasiaS pisze:
marivel pisze:mam Was :twisted:
znaczy w gazecie, ale zawsze to coś

A zdjęcie Celebrytów to się dopiero nadaje do prasy .

Aniu, zainwestowałaś prawie dwa złote, żeby nas mieć?!
Jako Celebryci czujemy się całkowicie dopieszczeni i usatysfakcjonowani! :lol: :1luvu:

Aia pisze:Jak dobrze widzieć, że nie tylko ja, stara baba, pełzam lub uwalam się płasko na glebie :mrgreen: :wink:

Uwalanie się jest konieczne :ok:
Z Putem od razu zaczynają się zapasiki, podczas których ja usiłuję wycałować jego głupi, łaciaty łeb, a on mnie ugryźć w szyję :mrgreen:


Zainwestowałam :twisted:
Żeby nie zainwestować ślepo, to jeszcze w sklepie przegrzebywałam gazetę i nie mogłam Was namierzyć. Ale znalazłam pałac w Rogalinie i już wiedziałam, że ukryli Was gdzieś w tym numerze.
Ale pałac był tylko wskazówką, nie dla pałacu wydałam PRAWIE DWA ZŁOTE :mrgreen:

A Putek chce gryść w szyję? Może on z Transylwanii?

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Śro lip 18, 2018 10:34 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Putek bohaterem kolorowej prasy :-)

Megana pisze:człowiek wraca z urlopu a tu takie super wieści!
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, Lolku! :mrgreen: Nie mogłeś trafić lepiej. Też bym tak chciała! :twisted:

Chyba Cię muszę w końcu adoptować, Meg :lol:
marivel pisze:
JoasiaS pisze:
marivel pisze:Z Putem od razu zaczynają się zapasiki, podczas których ja usiłuję wycałować jego głupi, łaciaty łeb, a on mnie ugryźć w szyję :mrgreen:


A Putek chce gryść w szyję? Może on z Transylwanii?

On chce gryźć gdzie się da, bo go to bardzo bawi :lol:
A, zapatrzony w niego koleżka Lolek, już usiłuje robić tak samo :twisted:
Obrazek

Obrazek

Śmieszne są miśki i tyle :wink:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Śro lip 18, 2018 10:52 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Putek bohaterem kolorowej prasy :-)

Ja sobie trzyma lapką Twoją rękę :D
Cudak jeden.

A jakie masz piękne paznokcie :1luvu: Kolor cudny :D :ok:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Śro lip 18, 2018 11:02 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Putek bohaterem kolorowej prasy :-)

Chlopaki slodziaki :)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84533
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Śro lip 18, 2018 11:03 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Putek bohaterem kolorowej prasy :-)

zuza pisze:Chlopaki slodziaki :)

MonikaMroz pisze:Ja sobie trzyma lapką Twoją rękę :D
Cudak jeden.

:D
MonikaMroz pisze:A jakie masz piękne paznokcie :1luvu: Kolor cudny :D :ok:

Dziękuję, Moniko :)
Uwielbiam lato, bo można sobie bezkarnie zaszaleć z kolorem, co od lat robię :ok:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Śro lip 18, 2018 11:30 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Putek bohaterem kolorowej prasy :-)

Ja na przekór - zawsze kiedy jest ponuro, wybieram najostrzejsze kolory. Sama wymyślam zestawienia, czasem naprawdę odjechane, dobrze mi robią na głowę :wink:
Latem jest ogród albo urlop w krzakach, więc wszystko upraszczam, a kiedy kończy się sezon, wyciągam koszyczek z tęczową zawartością i zaczynam wymyślać :twisted:

A miśki niedługo osiągną stan idealny, czyli kulisty :1luvu:
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

AYO

Avatar użytkownika
 
Posty: 20047
Od: Śro gru 17, 2008 20:56
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post » Śro lip 18, 2018 11:43 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Putek bohaterem kolorowej prasy :-)

AYO pisze:A miśki niedługo osiągną stan idealny, czyli kulisty :1luvu:

Lolek na pewno :twisted:
Putek je dużo, ale jest przy tym aktywny.
Lolek skupia się głównie na konsumpcji połączonej z pilnowaniem zasobów :lol:
Nie wtrącam się. W końcu przecież zrozumie, że ma to dane na zawsze :)
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: puszatek i 89 gości