WĄTEK ILUSTROWANY. Norman na pokładzie ;-)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lis 17, 2017 11:44 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Frodo i Kropka z listopadem w tle :-)

rudości na tle rudości piękne :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72394
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt lis 17, 2017 11:49 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Frodo i Kropka z listopadem w tle :-)

Ach Pani, jaki wypas! :1luvu:
Powiedziałabym, kocie HYGGE :smokin:
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

AYO

Avatar użytkownika
 
Posty: 20047
Od: Śro gru 17, 2008 20:56
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post » Pt lis 17, 2017 12:35 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Frodo i Kropka z listopadem w tle :-)

AYO pisze:Powiedziałabym, kocie HYGGE :smokin:

Moje przy okazji też, bo nic mnie tak nie relaksuje i nie uszczęśliwia, jak łażenie z nimi po krzakach :wink:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Pt lis 17, 2017 12:49 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Frodo i Kropka z listopadem w tle :-)

Przesliczne kociszcza! Piekne zdjecia robisz.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84439
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pt lis 17, 2017 12:50 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Frodo i Kropka z listopadem w tle :-)

Naturalnie zdajesz sobie sprawę z tego, że ich zachowanie w terenie to ewenement ;)
Nie uciekają, nie skaczą na drzewa, idą za wami jak pieski. Niebywałe :smokin:
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

AYO

Avatar użytkownika
 
Posty: 20047
Od: Śro gru 17, 2008 20:56
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post » Pt lis 17, 2017 12:52 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Frodo i Kropka z listopadem w tle :-)

AYO pisze:Naturalnie zdajesz sobie sprawę z tego, że ich zachowanie w terenie to ewenement ;)
Nie uciekają, nie skaczą na drzewa, idą za wami jak pieski. Niebywałe :smokin:

Po prostu znają teren. Nie odchodzimy bardzo daleko od domu, nie ryzykuję :wink:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Pt lis 17, 2017 12:54 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Frodo i Kropka z listopadem w tle :-)

Moze w poprzednim zyciu byly pieskami?
8)

Chat

Avatar użytkownika
 
Posty: 12883
Od: Nie cze 15, 2008 8:57
Lokalizacja: Belgia

Post » Pt lis 17, 2017 12:57 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Frodo i Kropka z listopadem w tle :-)

Chat pisze:Moze w poprzednim zyciu byly pieskami?
8)

Frodo z tym swoim "łoł" zamiast "miau" to może i był :roll:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Pt lis 17, 2017 15:34 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Frodo i Kropka z listopadem w tle :-)

JoasiaS pisze:Dla zmiany tematu - Frodo i Kropka na listopadowym tle :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Coś pięknego ! :D :1luvu: :D
ObrazekObrazek

amyszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 24121
Od: Czw mar 22, 2007 14:26
Lokalizacja: Bolesławiec Śl.

Post » Sob lis 18, 2017 11:57 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Frodo i Kropka z listopadem w tle :-)

Joasiu widziałam u Ciebie pięciorniki i też sobie niedawno kupiłam, ale nie żółte tylko w innych kolorach. Mam pytanie do Ciebie, czy je przycinasz? jeśli tak to jak krótko i kiedy, bo czytałam o nich, ale lepiej uzyskać informacje od osoby która je ma.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72394
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lis 18, 2017 12:08 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Frodo i Kropka z listopadem w tle :-)

Mirko, sadziliśmy je jesienią jako dość małe rośliny. Przycięliśmy (trochę, tak bez przesady) pierwszej wiosny po posadzeniu. Od tej pory bujnie rosną bez przycinania. One u nas bardzo dobrze się czują i szybko rozrastają. Ja lubię żółte, bo najobficiej i najdłużej kwitną (przy firmie posadziłam białe i to już nie to samo). Będziesz miała pociechę, bo to zupełnie bezobsługowe rośliny :) :ok:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Sob lis 18, 2017 12:18 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Frodo i Kropka z listopadem w tle :-)

JoasiaS pisze:Mirko, sadziliśmy je jesienią jako dość małe rośliny. Przycięliśmy (trochę, tak bez przesady) pierwszej wiosny po posadzeniu. Od tej pory bujnie rosną bez przycinania. One u nas bardzo dobrze się czują i szybko rozrastają. Ja lubię żółte, bo najobficiej i najdłużej kwitną (przy firmie posadziłam białe i to już nie to samo). Będziesz miała pociechę, bo to zupełnie bezobsługowe rośliny :) :ok:



Ja swoje posadziłam w sierpniu, kupiłam je w doniczkach i jeszcze kwitły , kupiłam różowego, czerwonego i pomarańczowego. Zrobię tak jak Ty, podetnę je wiosną tak z 1/3 a później juz nie będę, bo nie chcę ,zeby były za niskie.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72394
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lis 18, 2017 12:24 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Frodo i Kropka z listopadem w tle :-)

mir.ka pisze:
JoasiaS pisze:Mirko, sadziliśmy je jesienią jako dość małe rośliny. Przycięliśmy (trochę, tak bez przesady) pierwszej wiosny po posadzeniu. Od tej pory bujnie rosną bez przycinania. One u nas bardzo dobrze się czują i szybko rozrastają. Ja lubię żółte, bo najobficiej i najdłużej kwitną (przy firmie posadziłam białe i to już nie to samo). Będziesz miała pociechę, bo to zupełnie bezobsługowe rośliny :) :ok:



Ja swoje posadziłam w sierpniu, kupiłam je w doniczkach i jeszcze kwitły , kupiłam różowego, czerwonego i pomarańczowego. Zrobię tak jak Ty, podetnę je wiosną tak z 1/3 a później juz nie będę, bo nie chcę ,zeby były za niskie.

No dokładnie :)
One nie mają dużych wymagań co do gleby i wody, a pięknie i szybko robią się z nich spore rośliny :)
Te kolory, które masz podobno obficiej kwitną na bardzo słonecznym stanowisku, bo żółte dają radę wszędzie :)
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Pon lis 20, 2017 11:21 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Frodo i Kropka z listopadem w tle :-)

Potwierdzam wszystko :)
Mam dwa żółte i jeden koralowy. Różnica w kwitnieniu dwukrotna, powiedziałabym. Na korzyśc żółtych. Podcinam co roku bardzo wczesną wiosną, ale bez przesady, tak dla zdrowotności i rzeczywiście nawet przy masakrycznej suszy rosną sobie i kwitną, jak gdyby nigdy nic i to na piasku szóstej kategorii :smokin:
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

AYO

Avatar użytkownika
 
Posty: 20047
Od: Śro gru 17, 2008 20:56
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post » Pon lis 20, 2017 13:46 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Frodo i Kropka z listopadem w tle :-)

u mnie też piasek to moze sobie poradzą :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72394
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Lifter, Meteorolog1, Mofexi i 35 gości