Lilo i Nala cz.3

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lip 28, 2018 13:21 Re: Lilo i Nala cz.3

Nie umiem wstawiać tygrysów. Ale jestem z kciukami swoimi i Gamonia. :ok:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23027
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lip 28, 2018 15:05 Re: Lilo i Nala cz.3

Obrazek

MaryLux

 
Posty: 159765
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lip 28, 2018 16:41 Re: Lilo i Nala cz.3

Dziękuję dziewczyny.

Niektóre pewnie z Was wiedzą, że u mojego taty, tuz po naszej przeprowadzce do Wrocławia, wykryto raka płuc.
Świat mi się wtedy zawalił. Miałam pretensje do siebie, że nie mogę przy nim być. Zresztą nadal je mam.
Rak pomimo chemii i naświetlań atakował coraz bardziej. Płuca, oskrzela, tchawicę, krtań, węzły chłonne, a teraz wątrobę.
Od jakiegoś czasu tata ma bezgłos, dławił się przy jedzeniu. Od wczoraj wymiotuje po jedzeniu.
Jedyny pokarm jaki udaje mu się zatrzymać w żołądku to nutridrinki i pokarm dla małych dzieci w słoiczkach.
Po zjedzeniu takiego słoiczka czuje się syty.
Tata niknie w oczach. Wczoraj wieczorem zaczął bełkotać. Dziś już mówi ładnie, tzn. szepta.
Jestem załamana. On tam, ja we Wrocławiu. W gotowości aby w każdej chwili rzucić tu wszystko i pędzić do niego na sygnale.
Póki co nie jadę. Gdyby mnie teraz zobaczył, wiedziałby po co przyjechałam. Straciłby już resztki sił do walki.

Dlatego tu nie piszę. Nie mogę, bo się rozsypię już do końca.

U koteczków wszystko super. Chyba czują się tu szczęśliwsze. Takie zadowolone, wyluzowane.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lip 28, 2018 16:45 Re: Lilo i Nala cz.3

Z lepszych wieści.
Mąż zakupił mi Termomixa.
Delektuję się lodami własnej produkcji.
Właśnie robią się czekoladowe, jutro będą bananowe i sernik do tego. :)
Ktoś chętny na pyszności. Zapraszam.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lip 28, 2018 17:00 Re: Lilo i Nala cz.3

Ja jestem chętna. I na bananowe, i na czekoladowe. Ale z dowozem. Bo pielęgnuję kicistości moje bure pręgowane nadal nieco śnięte.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33252
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob lip 28, 2018 17:20 Re: Lilo i Nala cz.3

Ja też - na sernik. Ale się nie ruszę bo ma za ciepło :roll:
Tak przy okazji - na którym piętrze mieszasz?

To trudny czas dla Was. Pretensji do siebie nie powinnaś mieć. Nie jesteś ani winna sytuacji, ani odległości - nie da się być w każdym miejscu, gdzie jest ktoś bliski. Tato na pewno wie, że jesteś przy nim myślami.
I tak! sprawiaj sobie jak najwiecej przyjemności - te lody i serniki, i co tam jeszcze do tej maszyny Ci wpadni - odmawianie sobie nie pomaga nikomu, a przyjemność pomaga utrzymać sie na powierzchni.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23027
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lip 28, 2018 17:33 Re: Lilo i Nala cz.3

Aniu, bardzo mi przykro. Naprawdę. Głaszczę Ciebie, Łukasza i koty. Może jednak....przemyśl... :roll:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17891
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Sob lip 28, 2018 17:56 Re: Lilo i Nala cz.3

morelowa pisze:Ja też - na sernik. Ale się nie ruszę bo ma za ciepło :roll:
Tak przy okazji - na którym piętrze mieszasz?

To trudny czas dla Was. Pretensji do siebie nie powinnaś mieć. Nie jesteś ani winna sytuacji, ani odległości - nie da się być w każdym miejscu, gdzie jest ktoś bliski. Tato na pewno wie, że jesteś przy nim myślami.
I tak! sprawiaj sobie jak najwiecej przyjemności - te lody i serniki, i co tam jeszcze do tej maszyny Ci wpadni - odmawianie sobie nie pomaga nikomu, a przyjemność pomaga utrzymać sie na powierzchni.

Mieszkam na 2 piętrze, więc niezbyt wysoko. W sumie to wchodzi się jak na pierwsze. Można też w ogóle nie wchodzić. Można wjechać, o ile akurat, winda działa, a działa już 3 dni. :ryk:

Czitko, do Przemyśla się nie wybieram. Muszą tam mieszkać sami filozofowie. Ciągle wszystko przemyślają. Ja wolę działać. :wink:

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lip 28, 2018 18:10 Re: Lilo i Nala cz.3

:mrgreen: Pytałam o piętro, bo NIE jeżdżę windą. I jakbym się tak kiedyś do Ciebie wprosiła - kiedyś, spoko - to dobrze wiedzieć czy to realne. Wchodzę na ogół ileś tam pięter, ale bez przesady :?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23027
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lip 28, 2018 18:25 Re: Lilo i Nala cz.3

morelowa pisze::mrgreen: Pytałam o piętro, bo NIE jeżdżę windą. I jakbym się tak kiedyś do Ciebie wprosiła - kiedyś, spoko - to dobrze wiedzieć czy to realne. Wchodzę na ogół ileś tam pięter, ale bez przesady :?

Dasz radę. Tylko 2 ciągi schodów, z jednym spocznikiem między nimi. Do Ciebie wyżej. :mrgreen:

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lip 28, 2018 18:37 Re: Lilo i Nala cz.3

:ok: :ok: :ok:

MaryLux

 
Posty: 159765
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lip 28, 2018 18:45 Re: Lilo i Nala cz.3

Dyktatura pisze:
morelowa pisze::mrgreen: Pytałam o piętro, bo NIE jeżdżę windą. I jakbym się tak kiedyś do Ciebie wprosiła - kiedyś, spoko - to dobrze wiedzieć czy to realne. Wchodzę na ogół ileś tam pięter, ale bez przesady :?

Dasz radę. Tylko 2 ciągi schodów, z jednym spocznikiem między nimi. Do Ciebie wyżej. :mrgreen:

Miałam na myśli, że wchodzę i na 6 i jak trzeba to wyżej. Drugie jak u mnie, jest paskudne , bo stare niewygodne schody, ale i tak kilka razy dziennie ich używam :mrgreen:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23027
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lip 29, 2018 8:44 Re: Lilo i Nala cz.3

Do dyktatury lepiej winda nie wyjeżdżać, nie zjeżdżać :twisted: c'nie Ziemosław :smokin:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie lip 29, 2018 8:59 Re: Lilo i Nala cz.3

Oj potwierdzam :ryk:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Nie lip 29, 2018 12:08 Re: Lilo i Nala cz.3

Dlaczego? Jeszcze tego nie próbowałam...

MaryLux

 
Posty: 159765
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jrrMarko i 310 gości

cron