Lilo i Nala cz.3

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro mar 14, 2018 18:16 Re: Lilo i Nala cz.3

klaudiafj pisze:
Dyktatura pisze:
Ewa L. pisze:
Dyktatura pisze:Mam bon zniżkowy z h&y na 100ZŁ.
Ktoś chętny?

Akcja bon rozpoczęta :lol: :lol: :lol:
Ja dziś rozdałam dwa :mrgreen:

To jak będziesz wiedziała czy ktoś chce to mów.
Bon świeży. Dzisiejszy :D

A na czym polega ta zniżka? Moglabym byc chetna :)

Jak zrobisz zakupy w Home and You za minimum 200 zł to bon Ci kasuje 100 zł :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Śro mar 14, 2018 20:03 Re: Lilo i Nala cz.3

Ziemosław pisze:
klaudiafj pisze:
Dyktatura pisze:
Ewa L. pisze:
Dyktatura pisze:Mam bon zniżkowy z h&y na 100ZŁ.
Ktoś chętny?

Akcja bon rozpoczęta :lol: :lol: :lol:
Ja dziś rozdałam dwa :mrgreen:

To jak będziesz wiedziała czy ktoś chce to mów.
Bon świeży. Dzisiejszy :D

A na czym polega ta zniżka? Moglabym byc chetna :)

Jak zrobisz zakupy w Home and You za minimum 200 zł to bon Ci kasuje 100 zł :)

To co Klaudia bierzesz ten bon?

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro mar 14, 2018 20:27 Re: Lilo i Nala cz.3

Jednak nie :/ poza tym to jest dla Ciebie bon za Twoje zakupy (widzialam na stronie) to nie mialabym sumienia brac Twojej stowy na swoje zakupy ;) i tak nie mam juz kasy w tym miesiacu i powinnam sie opamiętać z zakupami ;)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro mar 14, 2018 21:35 Re: Lilo i Nala cz.3

Nazbierałam w sumie 200 zł, ale to tak na siłę.
Zastanawiam się czy wydać to 100 zł :ryk:
Ale chyba nie będę zamawiać 3 koca z rzędu, i tak mam o 2 za dużo :wink:
Podkładki często są w promocji, więc chyba się wstrzymam :mrgreen:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Śro mar 14, 2018 22:33 Re: Lilo i Nala cz.3

Lilo mój Lilo. Czekam na cię niezierpliwnie. Miauczaam do Dużej i drapałam w dźwi coby otwarła bałkonu cobym mogła cię wypaczeć, ale ona ino powiedziała że chyba mię pokićkało bo jezd zimnisko okropeczne. No jakie zimnisko, ja się pytam? Latacze ćwiórkają za oknem to musi być ciepło bo jak jezd zimno to nie ćwiórkają. No i jakby było zimnisko to Duża by siedziała w domciu zamiast gdziesik tuptać. A wzieła i potuptała. Niby uczyła się robiać mydełka. Ale jak wróciła to mówiła że ino paczała a mydełka nie robiała bo to niebezspieczmne. Może i lepiej że nie robiała, bo znowuż by se jakoweś kuku zrobiała. Okropeczna z niej tajfłapa, wiesz? W tym tygodniu już se zrobiała kuku mirkokuchniówką, nożę i jeszcze se pyś sparzyła. No łapki opadają.
Weś mię tu przyślij Teściowną co ją lubiam okropecznie, może ona o mię lepiej zadba. Niech przyleci kotolotę z tobą, mój ukoffany.
Lizam cię po uszku serdusznie
Książniczka Ofelja
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33177
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw mar 15, 2018 7:27 Re: Lilo i Nala cz.3

klaudiafj pisze:Jednak nie :/ poza tym to jest dla Ciebie bon za Twoje zakupy (widzialam na stronie) to nie mialabym sumienia brac Twojej stowy na swoje zakupy ;) i tak nie mam juz kasy w tym miesiacu i powinnam sie opamiętać z zakupami ;)

Klaudia ja wykorzystałam teaki sam bon od EwyL.
Dzięki temu zrobiłam prezenty na zająca dla mamy i chrześnicy. I sobie wazon kupiłam.
Bon oddam bo szkoda żeby przepadł. Ja już nie zrobię tam zakupów w najbliższym czasie.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw mar 15, 2018 7:30 Re: Lilo i Nala cz.3

MB&Ofelia pisze:Lilo mój Lilo. Czekam na cię niezierpliwnie. Miauczaam do Dużej i drapałam w dźwi coby otwarła bałkonu cobym mogła cię wypaczeć, ale ona ino powiedziała że chyba mię pokićkało bo jezd zimnisko okropeczne. No jakie zimnisko, ja się pytam? Latacze ćwiórkają za oknem to musi być ciepło bo jak jezd zimno to nie ćwiórkają. No i jakby było zimnisko to Duża by siedziała w domciu zamiast gdziesik tuptać. A wzieła i potuptała. Niby uczyła się robiać mydełka. Ale jak wróciła to mówiła że ino paczała a mydełka nie robiała bo to niebezspieczmne. Może i lepiej że nie robiała, bo znowuż by se jakoweś kuku zrobiała. Okropeczna z niej tajfłapa, wiesz? W tym tygodniu już se zrobiała kuku mirkokuchniówką, nożę i jeszcze se pyś sparzyła. No łapki opadają.
Weś mię tu przyślij Teściowną co ją lubiam okropecznie, może ona o mię lepiej zadba. Niech przyleci kotolotę z tobą, mój ukoffany.
Lizam cię po uszku serdusznie
Książniczka Ofelja

Nie wiem jak ci pszyslać mamusiem.
Ona mófi, sze teras z tatom dzieś jadom a potem jadom do dziatkóf.
A my sami f domu mamy być.
Ale jak to.
Mosze jakaś ciocia do nas pszyjdzie.
Okropne som te nasze mamy.
Tszeba chyba stselić jakiegoś dużego focha.
Lilo zdezorientowany

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw mar 15, 2018 12:38 Re: Lilo i Nala cz.3

Dyktatura pisze:
klaudiafj pisze:Jednak nie :/ poza tym to jest dla Ciebie bon za Twoje zakupy (widzialam na stronie) to nie mialabym sumienia brac Twojej stowy na swoje zakupy ;) i tak nie mam juz kasy w tym miesiacu i powinnam sie opamiętać z zakupami ;)

Klaudia ja wykorzystałam teaki sam bon od EwyL.
Dzięki temu zrobiłam prezenty na zająca dla mamy i chrześnicy. I sobie wazon kupiłam.
Bon oddam bo szkoda żeby przepadł. Ja już nie zrobię tam zakupów w najbliższym czasie.

Aha :D
Zobaczę ofertę sklepu na komputerze, bo w sumie to spory bon. Warto skorzystać. A ja mam H&Y prawie pod nosem, więc się mogę przejść do centrum handlowego.
Ostatnio edytowano Czw mar 15, 2018 13:08 przez klaudiafj, łącznie edytowano 1 raz
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw mar 15, 2018 13:08 Re: Lilo i Nala cz.3

Na stronie o bonie pisze: "nie dotyczy produktów przecenionych i nie łączy się z innymi promocjami, dotyczy wybranych produktów marek obcych" https://home-you.com/pl/content/40-bon-100-zl
czyli nie wiadomo co się w sumie wlicza.
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw mar 15, 2018 13:28 Re: Lilo i Nala cz.3

klaudiafj pisze:Na stronie o bonie pisze: "nie dotyczy produktów przecenionych i nie łączy się z innymi promocjami, dotyczy wybranych produktów marek obcych" https://home-you.com/pl/content/40-bon-100-zl
czyli nie wiadomo co się w sumie wlicza.

Jak wkładasz do koszyka to najpierw będzie ci sie odliczać aktualna zniżka np. 70% na drugi produkt. Jak wejdziesz w ostateczne rozliczenie to na pierwszej pozycji masz całkowitą wartość produktu , potem miejsce na kod rabatowy i wartość produktu z 70 % zniżką a na koniec suma do zapłaty. Jak wpiszesz nr bonu to od kwoty całej wartości bez zniżek odejmie ci 100 zł.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw mar 15, 2018 22:11 Re: Lilo i Nala cz.3

Ewa L. pisze:
klaudiafj pisze:Na stronie o bonie pisze: "nie dotyczy produktów przecenionych i nie łączy się z innymi promocjami, dotyczy wybranych produktów marek obcych" https://home-you.com/pl/content/40-bon-100-zl
czyli nie wiadomo co się w sumie wlicza.

Jak wkładasz do koszyka to najpierw będzie ci sie odliczać aktualna zniżka np. 70% na drugi produkt. Jak wejdziesz w ostateczne rozliczenie to na pierwszej pozycji masz całkowitą wartość produktu , potem miejsce na kod rabatowy i wartość produktu z 70 % zniżką a na koniec suma do zapłaty. Jak wpiszesz nr bonu to od kwoty całej wartości bez zniżek odejmie ci 100 zł.

Dokładnie. Tylko nie możesz barć rzeczy przecenionych, czyli z czerwoną ceną w stacjonarnym sklepie lub z działu wyprzedaż w internetowym.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt mar 16, 2018 6:50 Re: Lilo i Nala cz.3

Uwielbiam h&y. Mają tam bardzo dobrej jakości produkty. I właśnie często robią fajne promocje. :ok:

Lilo Nala. Co u Was??? Duża Was zaniedbuje, bo nic o Was nie pisze :placz:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pt mar 16, 2018 16:44 Re: Lilo i Nala cz.3

Moli25 pisze:Uwielbiam h&y. Mają tam bardzo dobrej jakości produkty. I właśnie często robią fajne promocje. :ok:

Lilo Nala. Co u Was??? Duża Was zaniedbuje, bo nic o Was nie pisze :placz:

Nic nie pisze bo nie ma co. Lilo i Nala, biedne głodzone kotki ciągle śpią. W weekend mają wolną chatę więc pewnie imprezkę zrobią. :ryk:

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt mar 16, 2018 22:03 Re: Lilo i Nala cz.3

Dyktatura pisze:
Moli25 pisze:Uwielbiam h&y. Mają tam bardzo dobrej jakości produkty. I właśnie często robią fajne promocje. :ok:

Lilo Nala. Co u Was??? Duża Was zaniedbuje, bo nic o Was nie pisze :placz:

Nic nie pisze bo nie ma co. Lilo i Nala, biedne głodzone kotki ciągle śpią. W weekend mają wolną chatę więc pewnie imprezkę zrobią. :ryk:

Weź zimowe ciuszki 8)
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob mar 17, 2018 19:52 Re: Lilo i Nala cz.3

:201461 :201461 :201461

MaryLux

 
Posty: 159634
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aania i 109 gości