Lilo i Nala cz.3

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto cze 05, 2018 19:30 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

Mój prawie tatusiu Lilo. Weś cosik miauknij Ofelku bo ja z nią nie wyczymię. Wczoraj się miziała z Duzią to ja tesz chciałam i przytuptałam cichutko a Ofelku na mię miaukła brzytko i kazała mię se odtuptać bo teraz ona ma Duzią dla się. A dzisiaj se siedziałam w walizku, Ofelku tuptała koło mię to miauknęłam grzeczmnie że jej się posunę i se posiedzimy obiedwie to tak na mię sykła że asz się wystrachnęłam :strach: Ratunkuj mię bo jeście mię Ofelku zeźre :strach: :strach: :strach: :placz:
Mała Ciorna Carmen
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto cze 05, 2018 22:14 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

MB&Ofelia pisze:Mój prawie tatusiu Lilo. Weś cosik miauknij Ofelku bo ja z nią nie wyczymię. Wczoraj się miziała z Duzią to ja tesz chciałam i przytuptałam cichutko a Ofelku na mię miaukła brzytko i kazała mię se odtuptać bo teraz ona ma Duzią dla się. A dzisiaj se siedziałam w walizku, Ofelku tuptała koło mię to miauknęłam grzeczmnie że jej się posunę i se posiedzimy obiedwie to tak na mię sykła że asz się wystrachnęłam :strach: Ratunkuj mię bo jeście mię Ofelku zeźre :strach: :strach: :strach: :placz:
Mała Ciorna Carmen

Uciekinkaj do mnie
L

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro cze 06, 2018 4:40 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

MB&Ofelia pisze:Lilo mój Lilo. Nie bojaj się (chociaż ty się i tak nigdy nie bojasz mój ryceżu odważmny) bo to cosik nie jezd sioszczyczką. Do amciania niestety też nie jezd. Ani do zabawy dla nas kotków. Nie rozumię po co Duże przynoszą do domciów cosik co nie jezd do amciania ani do zabawy :roll:
Książniczka Ofelja

No to po co nam takie coś?
Sprawdzij co to i mi miauknij.
Lilo zdezorientowany

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro cze 06, 2018 4:43 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

MB&Ofelia pisze:Mój prawie tatusiu Lilo. Weś cosik miauknij Ofelku bo ja z nią nie wyczymię. Wczoraj się miziała z Duzią to ja tesz chciałam i przytuptałam cichutko a Ofelku na mię miaukła brzytko i kazała mię se odtuptać bo teraz ona ma Duzią dla się. A dzisiaj se siedziałam w walizku, Ofelku tuptała koło mię to miauknęłam grzeczmnie że jej się posunę i se posiedzimy obiedwie to tak na mię sykła że asz się wystrachnęłam :strach: Ratunkuj mię bo jeście mię Ofelku zeźre :strach: :strach: :strach: :placz:
Mała Ciorna Carmen

Phyyy...
Ja nie jestem tfój tatuś!
A sze moja ukochana na ciebie syczała to dobsze, bo czemu jej pszeszkadzasz? Jak ona siem tuli to ty se ić gdzieś indziej, a jak chcesz żeby Ofelka siedziała w walisce to musisz z niej wyjść.
Moja ukochana to ksienżniczka. Pamiętaj Mała Czarna.
Lilo nie tatuś i nie prawie tatuś.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro cze 06, 2018 4:43 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

MaryLux pisze:Ale gospodyni nie ma :placz:

Ja jestem ciociu.
Lilo

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro cze 06, 2018 13:46 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

Dyktatura pisze:
MaryLux pisze:Ale gospodyni nie ma :placz:

Ja jestem ciociu.
Lilo

To topsze
L.

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro cze 06, 2018 20:15 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

Dyktatura pisze:
MB&Ofelia pisze:Mój prawie tatusiu Lilo. Weś cosik miauknij Ofelku bo ja z nią nie wyczymię. Wczoraj się miziała z Duzią to ja tesz chciałam i przytuptałam cichutko a Ofelku na mię miaukła brzytko i kazała mię se odtuptać bo teraz ona ma Duzią dla się. A dzisiaj se siedziałam w walizku, Ofelku tuptała koło mię to miauknęłam grzeczmnie że jej się posunę i se posiedzimy obiedwie to tak na mię sykła że asz się wystrachnęłam :strach: Ratunkuj mię bo jeście mię Ofelku zeźre :strach: :strach: :strach: :placz:
Mała Ciorna Carmen

Phyyy...
Ja nie jestem tfój tatuś!
A sze moja ukochana na ciebie syczała to dobsze, bo czemu jej pszeszkadzasz? Jak ona siem tuli to ty se ić gdzieś indziej, a jak chcesz żeby Ofelka siedziała w walisce to musisz z niej wyjść.
Moja ukochana to ksienżniczka. Pamiętaj Mała Czarna.
Lilo nie tatuś i nie prawie tatuś.

Chlip chlip :cry: Lilo mój prawie tatusiu najprawdziwiejszy. Nie krzykaj na mię! Ja jezdę grzeczmna... :cry: :placz:
Nie koffasz mię jusz ani troszku? Chlip chlip :placz: :placz: :placz:
Mała Ciorna Carmen zrospaczona
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro cze 06, 2018 21:31 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

MB&Ofelia pisze:
Dyktatura pisze:
MB&Ofelia pisze:Mój prawie tatusiu Lilo. Weś cosik miauknij Ofelku bo ja z nią nie wyczymię. Wczoraj się miziała z Duzią to ja tesz chciałam i przytuptałam cichutko a Ofelku na mię miaukła brzytko i kazała mię se odtuptać bo teraz ona ma Duzią dla się. A dzisiaj se siedziałam w walizku, Ofelku tuptała koło mię to miauknęłam grzeczmnie że jej się posunę i se posiedzimy obiedwie to tak na mię sykła że asz się wystrachnęłam :strach: Ratunkuj mię bo jeście mię Ofelku zeźre :strach: :strach: :strach: :placz:
Mała Ciorna Carmen

Phyyy...
Ja nie jestem tfój tatuś!
A sze moja ukochana na ciebie syczała to dobsze, bo czemu jej pszeszkadzasz? Jak ona siem tuli to ty se ić gdzieś indziej, a jak chcesz żeby Ofelka siedziała w walisce to musisz z niej wyjść.
Moja ukochana to ksienżniczka. Pamiętaj Mała Czarna.
Lilo nie tatuś i nie prawie tatuś.

Chlip chlip :cry: Lilo mój prawie tatusiu najprawdziwiejszy. Nie krzykaj na mię! Ja jezdę grzeczmna... :cry: :placz:
Nie koffasz mię jusz ani troszku? Chlip chlip :placz: :placz: :placz:
Mała Ciorna Carmen zrospaczona

Carmi, Lilo nie jest Twoim tatusiem, ale ja mogę być mamusią
Lusia

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw cze 07, 2018 19:20 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

Mała Czarna Carmen z rozpaczy wydaliła kłaka. Wielkiego na palec :strach:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw cze 07, 2018 21:34 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

MB&Ofelia pisze:Mała Czarna Carmen z rozpaczy wydaliła kłaka. Wielkiego na palec :strach:

Super, znaczy pozbyła się go.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt cze 08, 2018 21:31 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

Moli25 pisze:Trzeba wątek odkopac. Bo zarośnięty kurzem :roll: dobrze ze zostałam wypuszczona do mieszkania, sprawdziłam koty i mają się świetnie :smiech3: :mrgreen:

I byłam w nowym M3... Oj cudnie <3 będą mieć Koty raj :mrgreen: to już tuż tuż ObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Jakby nie Marta to byśmy wcale nie widzieli kotów :D Przesłodkie są :1luvu:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt cze 08, 2018 22:24 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

MalgWroclaw pisze:
MB&Ofelia pisze:Mała Czarna Carmen z rozpaczy wydaliła kłaka. Wielkiego na palec :strach:

Super, znaczy pozbyła się go.

W dodatku nie był specjalnie wielki

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob cze 09, 2018 6:20 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

klaudiafj pisze:Jakby nie Marta to byśmy wcale nie widzieli kotów :D Przesłodkie są :1luvu:


Wybaczmy Ani, teraz jest zakopana po kokardke w kartonach, ubraniach, książkach, puzzlach i innych spakowanych do przeprowadzki rzeczach :ryk:

Ale jak skończy już własne M3, to się od zdjęć nie opedzicie. Tak obiecała :mrgreen: :smokin:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob cze 09, 2018 7:15 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

Moli25 pisze:
klaudiafj pisze:Jakby nie Marta to byśmy wcale nie widzieli kotów :D Przesłodkie są :1luvu:


Wybaczmy Ani, teraz jest zakopana po kokardke w kartonach, ubraniach, książkach, puzzlach i innych spakowanych do przeprowadzki rzeczach :ryk:

Ale jak skończy już własne M3, to się od zdjęć nie opedzicie. Tak obiecała :mrgreen: :smokin:

Dobrze wiedzieć, że składałam takie obietnice.
Ktoś chętny do pomocy przy sprzątaniu? Są 2 chałupy do ogarnięcia. :mrgreen:

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob cze 09, 2018 10:54 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

Szczerze mówiąc to ja wątpię, że foty się ukażą :mrgreen: I od razy pomyślałam, ze ta obietnica coś taka chyba nie do końca wychodząca od Ani :D A to dlatego tak myślę, że aparat jest już jakiś czas, zanim ruszył boom przeprowadzkowy, a fot nie było :twisted:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 98 gości