Lilo i Nala cz.3

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt kwi 13, 2018 11:49 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

Anka masz ode mnie po tyłku!

Odbieram wiadomość na mess, a tam jakaś anka wysyła mi filmik, gdzie kot wpieprza marihuane z liści, a potem się obala i jest potwornie naćpany. :strach: :strach: :strach: :strach: :strach: :strach: :strach: Ja se myślę - what the fuck??? Co jest? Ktoś się dowiedział, że kocham koty i wysyła mi filmik zatruwania kota? Już chciałam odpisać - co to za choler.. gów..no?
Ale mówię - może ta osoba pisze do wszystkich tak. Poblokowałam! Patrzę. Janka w znajomych. Już chciałam pisać do Janki - co to za osoba?
Szukam w necie - jest fb. Znam te zdjęcia 8O 8O 8O 8O
Ktoś się podszywa po Dyktaturę!!!!!
W końcu napisałam do Ciebie, a Ty odpisałaś, że Ty to Ty no i wszystko jasne :ryk: aleś mi ciśnienie dźwignęła - lepiej niż kawa :ryk:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt kwi 13, 2018 14:40 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

klaudiafj pisze:Anka masz ode mnie po tyłku!

Odbieram wiadomość na mess, a tam jakaś anka wysyła mi filmik, gdzie kot wpieprza marihuane z liści, a potem się obala i jest potwornie naćpany. :strach: :strach: :strach: :strach: :strach: :strach: :strach: Ja se myślę - what the fuck??? Co jest? Ktoś się dowiedział, że kocham koty i wysyła mi filmik zatruwania kota? Już chciałam odpisać - co to za choler.. gów..no?
Ale mówię - może ta osoba pisze do wszystkich tak. Poblokowałam! Patrzę. Janka w znajomych. Już chciałam pisać do Janki - co to za osoba?
Szukam w necie - jest fb. Znam te zdjęcia 8O 8O 8O 8O
Ktoś się podszywa po Dyktaturę!!!!!
W końcu napisałam do Ciebie, a Ty odpisałaś, że Ty to Ty no i wszystko jasne :ryk: aleś mi ciśnienie dźwignęła - lepiej niż kawa :ryk:

:ryk: :ryk: :ryk:

:ryk: :ryk: :ryk:

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt kwi 13, 2018 17:09 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

Też dostałam ten filmik :ryk:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pt kwi 13, 2018 21:56 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

Pomylilam sie i napisalam do Dyktatury sms, ze jestem juz w Katowicach, przepraszam za spoznienie i ze wioze ciasteczka.
M. sie śmiał, że pewnie jest teraz przerażona i szybko sprzata w mieszkaniu haha :ryk:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob kwi 14, 2018 5:34 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

klaudiafj pisze:Pomylilam sie i napisalam do Dyktatury sms, ze jestem juz w Katowicach, przepraszam za spoznienie i ze wioze ciasteczka.
M. sie śmiał, że pewnie jest teraz przerażona i szybko sprzata w mieszkaniu haha :ryk:

Niestety nie. Przykro mi. Jeszcze nie widziałam tego smsa. Zaraz pójdę sprawdzić telefon. :oops: :oops: :oops:

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob kwi 14, 2018 5:35 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

klaudiafj pisze:Pomylilam sie i napisalam do Dyktatury sms, ze jestem juz w Katowicach, przepraszam za spoznienie i ze wioze ciasteczka.
M. sie śmiał, że pewnie jest teraz przerażona i szybko sprzata w mieszkaniu haha :ryk:


To dobrze że jej napisałaś, może szybciej kładła nowa tapetę i kafelki z panelami na podłodze :ryk:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob kwi 14, 2018 5:36 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

Dyktatura pisze:
klaudiafj pisze:Pomylilam sie i napisalam do Dyktatury sms, ze jestem juz w Katowicach, przepraszam za spoznienie i ze wioze ciasteczka.
M. sie śmiał, że pewnie jest teraz przerażona i szybko sprzata w mieszkaniu haha :ryk:

Niestety nie. Przykro mi. Jeszcze nie widziałam tego smsa. Zaraz pójdę sprawdzić telefon. :oops: :oops: :oops:

A tak, do dyktatury się dzwoni, nie pisze :ryk: to insza inszosc :piwa:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob kwi 14, 2018 10:23 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

Moli25 pisze:
klaudiafj pisze:Pomylilam sie i napisalam do Dyktatury sms, ze jestem juz w Katowicach, przepraszam za spoznienie i ze wioze ciasteczka.
M. sie śmiał, że pewnie jest teraz przerażona i szybko sprzata w mieszkaniu haha :ryk:


To dobrze że jej napisałaś, może szybciej kładła nowa tapetę i kafelki z panelami na podłodze :ryk:

:ryk: Ja wczoraj mialam chyba nienajlepszy dzien :twisted:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob kwi 14, 2018 19:18 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

Moli25 pisze:
klaudiafj pisze:Pomylilam sie i napisalam do Dyktatury sms, ze jestem juz w Katowicach, przepraszam za spoznienie i ze wioze ciasteczka.
M. sie śmiał, że pewnie jest teraz przerażona i szybko sprzata w mieszkaniu haha :ryk:


To dobrze że jej napisałaś, może szybciej kładła nowa tapetę i kafelki z panelami na podłodze :ryk:

:ryk: :ryk: :ryk:

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob kwi 14, 2018 21:18 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

czytam i ...


:ryk :ryk: :ryk:

ale filmik faktycznie tez przyprawil mnie o zawal :d
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Nie kwi 15, 2018 7:12 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław


Post » Pon kwi 16, 2018 16:17 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

Ofelko!!!! Ciocie!!!! Wszystkie inne koleszanki i kolecy!!!
Coś strasznego...
Rodzice zabrali mnie dziś do doktorowej. :placz:
Oglondała mi zemby. Ponoć mam bszytkie dzionsła i musiałem dostać tabletki. :placz:
Za tydzień muszem tsm znóf być :strach: Mam nadziejem sze to długo ten tydzień.
Lilo zrozpaczony


Lilo ma zapalenie przyzębia. Dostał Metronidazol. Za tydzień kontrola i być może będzie musiał mieć ściągany kamień. To trudna decyzja bo wetka nie bardzo chce obciążać nerki jakąkolwiek narkozą.

To wszystko nasza wina. Ostatnio, pochłonięci swoimi sprawami, bardzo go zaniedbaliśmy. Nie miał mytych zębów chyba od grudnia. :strach: Teraz cierpi przez nasze lenistwo. :201433 :201433 :201433

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon kwi 16, 2018 16:30 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

Trzymaj się Lilku :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon kwi 16, 2018 18:02 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

Nie ma się co oskarżać, mycie zębów też nie zawsze pomaga.
Liluniu, trzymaj się mocno
ciocia
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 105 gości