Lilo i Nala cz.3

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lis 13, 2019 11:59 Re: Lilo i Nala cz.3

Dziś u nas sielanka.
Za oknem pada i jest szaro, buro i ponuro. No cóż, w końcu listopad. Najbrzydszy miesiąc w roku. Łatwo złapać jesienną chandrę i depresję. My się jednak nie dajemy. W domu cieplutko, kominek świeci, herbatka z goździkami i pomarańczą.
Dziś robimy dzień leniuchowania i odpoczywamy po odwiedzinach babci (mojej mamy). Wstawiłam jedną pralkę, drugie pranie było ręczne. Wniosłam też hortensję do domu, bo za moment zmarznie, więc niech zimuje w cieple.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lis 13, 2019 17:58 Re: Lilo i Nala cz.3

Lilo mój Lilo. Miauknij mię że u was wszystko dobrze bo mię Mała Ciorna molestowuje że u was jakoweś piesy wojenmne latały i ziały ognię. Nie wię doprawdyż skąd jej to do gupiego łepcia wlazło :roll: Naprawdę, kiedyś nie wyczymię z tą tajfłapą, spakuję walizeczku i przylecę kotolotę do cię.
Książniczka Ofelja
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro lis 13, 2019 19:04 Re: Lilo i Nala cz.3

MB&Ofelia pisze:Lilo mój Lilo. Miauknij mię że u was wszystko dobrze bo mię Mała Ciorna molestowuje że u was jakoweś piesy wojenmne latały i ziały ognię. Nie wię doprawdyż skąd jej to do gupiego łepcia wlazło :roll: Naprawdę, kiedyś nie wyczymię z tą tajfłapą, spakuję walizeczku i przylecę kotolotę do cię.
Książniczka Ofelja

Pofiadam Ci.
Wysilij jom do Abudabi. Wienkszych kocopołóf nie słyszałem.
Lilo robioncy face palm

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lis 13, 2019 19:07 Re: Lilo i Nala cz.3

Lilo mój Lilo. A co to jezd to Dabudabi?
Miauknęłam ją coby pakowała walizku bo ją wyślę a ona mię na to że nigdzie nawet łapcią nie ruszy. No to ją pcłam po łepciu no i się troszku popacałyśmy i ucieknęła na parapapetu i stamtąd dalej miauka, że się pakować nie będzie i nigdzie nie jedzie :roll:
Co ja mam z tym kotę! Czy to wogóle jezd kot? Już mię łapcie opadają...
Książniczka Ofelja
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro lis 13, 2019 19:16 Re: Lilo i Nala cz.3

wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro lis 13, 2019 20:37 Re: Lilo i Nala cz.3

MB&Ofelia pisze:https://demotywatory.pl/4958610/Mlode-malzenstwo-z-kredytem-hipotecznym
:wink:

Zdecydowanie nam tak ciasno nie jest.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lis 13, 2019 20:39 Re: Lilo i Nala cz.3

MB&Ofelia pisze:Lilo mój Lilo. A co to jezd to Dabudabi?
Miauknęłam ją coby pakowała walizku bo ją wyślę a ona mię na to że nigdzie nawet łapcią nie ruszy. No to ją pcłam po łepciu no i się troszku popacałyśmy i ucieknęła na parapapetu i stamtąd dalej miauka, że się pakować nie będzie i nigdzie nie jedzie :roll:
Co ja mam z tym kotę! Czy to wogóle jezd kot? Już mię łapcie opadają...
Książniczka Ofelja


Nie fiem, ale Garfield tak robił z Nermalem. Tu zobacz: https://www.youtube.com/watch?v=max7HNTn_IY

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lis 13, 2019 20:55 Re: Lilo i Nala cz.3

Dyktatura pisze:
MB&Ofelia pisze:Lilo mój Lilo. A co to jezd to Dabudabi?
Miauknęłam ją coby pakowała walizku bo ją wyślę a ona mię na to że nigdzie nawet łapcią nie ruszy. No to ją pcłam po łepciu no i się troszku popacałyśmy i ucieknęła na parapapetu i stamtąd dalej miauka, że się pakować nie będzie i nigdzie nie jedzie :roll:
Co ja mam z tym kotę! Czy to wogóle jezd kot? Już mię łapcie opadają...
Książniczka Ofelja


Nie fiem, ale Garfield tak robił z Nermalem. Tu zobacz: https://www.youtube.com/watch?v=max7HNTn_IY

A kto to jest Nermal?
Lusia

MaryLux

 
Posty: 159309
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lis 13, 2019 21:00 Re: Lilo i Nala cz.3

Mój prawie tatusiu Lilo. Ja nigdzie nie tuptam, jezd zimno i deści i wogóle! Niech se Ofelku sama tupta do Dabudabu! Ino niech wróci szypko bo nie będę się miała do kogo przytulić w nocy na podusi.
A co to są kotcopoły?
Mała Ciorna Carmen
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro lis 13, 2019 22:37 Re: Lilo i Nala cz.3

MB&Ofelia pisze:Mój prawie tatusiu Lilo. Ja nigdzie nie tuptam, jezd zimno i deści i wogóle! Niech se Ofelku sama tupta do Dabudabu! Ino niech wróci szypko bo nie będę się miała do kogo przytulić w nocy na podusi.
A co to są kotcopoły?
Mała Ciorna Carmen

Jeszcze ras ci mófiem, sze nie prawie i w ogóle. Znajć sobie innego "pisego ogona".
Kocopoły to gupoty, które ty ciongle mófisz. Kocopoł to to, sze mófisz, sze ja jestem tfoim prafie tatusiem, a jeszcze ras poftaszam - nie jestem. A ty masz mały rozumek, bo jakbysi mondra była to do Abudabi bysi chciała jechci, bo tam jest ciongle ciepło.
Lilo wkuszony

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lis 13, 2019 22:38 Re: Lilo i Nala cz.3

Dyktatura pisze:
MB&Ofelia pisze:Mój prawie tatusiu Lilo. Ja nigdzie nie tuptam, jezd zimno i deści i wogóle! Niech se Ofelku sama tupta do Dabudabu! Ino niech wróci szypko bo nie będę się miała do kogo przytulić w nocy na podusi.
A co to są kotcopoły?
Mała Ciorna Carmen

Jeszcze ras ci mófiem, sze nie prawie i w ogóle. Znajć sobie innego "pisego ogona".
Kocopoły to gupoty, które ty ciongle mófisz. Kocopoł to to, sze mófisz, sze ja jestem tfoim prafie tatusiem, a jeszcze ras poftaszam - nie jestem. A ty masz mały rozumek, bo jakbysi mondra była to do Abudabi bysi chciała jechci, bo tam jest ciongle ciepło.
Lilo wkuszony

A co to jest pisy ogon?
Lusia zaciekawiona

MaryLux

 
Posty: 159309
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lis 13, 2019 23:07 Re: Lilo i Nala cz.3

Lilo, Ty oczywiście nie jesteś tatusiem Carmen, ale może moglibyście ją adoptowac z Księżniczką Ofelią? Carmen jako Mala Księżniczka na pewno by nabrała duuuużo mądrości i nie denerwowała by Cię więcej :ok:
Sabcia pomysłowa
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59704
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lis 14, 2019 16:04 Re: Lilo i Nala cz.3

jolabuk5 pisze:Lilo, Ty oczywiście nie jesteś tatusiem Carmen, ale może moglibyście ją adoptowac z Księżniczką Ofelią? Carmen jako Mala Księżniczka na pewno by nabrała duuuużo mądrości i nie denerwowała by Cię więcej :ok:
Sabcia pomysłowa

Nie jestem gotofy na tacieżynistwo Sabciu.
Lilo otmafiajoncy

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lis 14, 2019 16:09 Re: Lilo i Nala cz.3

I koniec sielanki.
Dziś na sygnale jedziemy z Nalą. Taksówka najszybciej będzie o 18stej.

Musze się przyznać, bo jedziemy z nią, z mojej winy.
Lilo był zatkany kłakami, a Nali zalegał kawałek gumki recepturki.
W poniedziałek oboje napoiłam parafiną. Co miało wypaść to wypadło, apetyty wróciły. Co z tego? Tyłem cały czas podcieka. Trzeba czyścić. Dziś rano pupcia była ok, o 12 już zaczerwieniona,a teraz jak wróciłam do domu to żywy ogień. No nic. Całe szczęście Nala lubi zastrzyki i gabinety lekarskie, i z tego na bank będzie zadowolona. Mój portfel już taki radosny nie będzie a i Nala dostanie wścieku, że ciotka doktorowa znów palce w doopkę wkłada.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lis 14, 2019 16:11 Re: Lilo i Nala cz.3

No tak Lilo, rozumiem. Chociaż szkoda! Księżniczka Ofelia jako adopcyjna mama miałaby wielka przewagę i Carmen musiałaby jej słuchać :D
Nala trzymam kciuko-łapki za Twoją wizytę i weta!
Sabcia
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59704
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Lifter, Silverblue i 102 gości