Lilo i Nala cz.3

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sty 15, 2018 18:32 Re: Lilo i Nala cz.3 Kocie spotkanie 10 lutego. Kto jeszcze

PixieDixie pisze:Ja mam karcher sc3 Premium jak dobrze pamiętam. On ma rozmiary małego odkurzacza. I daje sobie radę

Dziękuję.
Ja się zastanawiam nad takim zwykłym za ok 200 zł.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon sty 15, 2018 19:44 Re: Lilo i Nala cz.3 Kocie spotkanie w lutym?

Dyktatura pisze:Tarnowskie Góry, Bytom przyjedziecie ?

Ja nie będę mogła. Ale życzę Wam dobrej zabawy i niezapomnianych przeżyć :) Nie wątpię, że takie właśnie będą :D
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom


Post » Pon sty 15, 2018 20:25 Re: Lilo i Nala cz.3 Kocie spotkanie 10 lutego. Kto jeszcze

Z tego co ja sie orientuje, zanim kupilam tego to ogarnialam jak to wyglada to trzeba patrzec mocno na moc i na cisnienie.
To ma kluczowe znaczenie w "efektywnosci"

Moja mama ma taki "Ręczny" mały, no i to zupełnie nie zdaje egzaminu. To ma tylko 3 bary ciśnienia, to jest malo. Ten mój jeśli dobrze pamietam ma 4,2 a są i takie koło 5. My kierowaliśmy sie opiniami w sklepie internetowym. I nie czuje sie zawiedziona. Uważam że dobrze wydane pieniadze. Chce dokupic sobie nakłądkę taką typową do okien.
Wiec jesli juz sie czlowiek decyduje na parownice to jednak zeby to mialo efekt trzeba wydac wiecej bo te małe nie są tak skuteczne.
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Pon sty 15, 2018 20:57 Re: Lilo i Nala cz.3 Kocie spotkanie w lutym?

klaudiafj pisze:
Dyktatura pisze:Tarnowskie Góry, Bytom przyjedziecie ?

Ja nie będę mogła. Ale życzę Wam dobrej zabawy i niezapomnianych przeżyć :) Nie wątpię, że takie właśnie będą :D

:( Szkoda, ale może następnym razem nadrobimy.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon sty 15, 2018 21:00 Re: Lilo i Nala cz.3 Kocie spotkanie 10 lutego. Kto jeszcze

PixieDixie pisze:Z tego co ja sie orientuje, zanim kupilam tego to ogarnialam jak to wyglada to trzeba patrzec mocno na moc i na cisnienie.
To ma kluczowe znaczenie w "efektywnosci"

Moja mama ma taki "Ręczny" mały, no i to zupełnie nie zdaje egzaminu. To ma tylko 3 bary ciśnienia, to jest malo. Ten mój jeśli dobrze pamietam ma 4,2 a są i takie koło 5. My kierowaliśmy sie opiniami w sklepie internetowym. I nie czuje sie zawiedziona. Uważam że dobrze wydane pieniadze. Chce dokupic sobie nakłądkę taką typową do okien.
Wiec jesli juz sie czlowiek decyduje na parownice to jednak zeby to mialo efekt trzeba wydac wiecej bo te małe nie są tak skuteczne.

To ma być prezent i tylko taki budżet jest, więc za wielkiego pola do popisu nie mam.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon sty 15, 2018 22:31 Re: Lilo i Nala cz.3 Kocie spotkanie 10 lutego. Kto jeszcze

Dyktatura pisze:
PixieDixie pisze:Z tego co ja sie orientuje, zanim kupilam tego to ogarnialam jak to wyglada to trzeba patrzec mocno na moc i na cisnienie.
To ma kluczowe znaczenie w "efektywnosci"

Moja mama ma taki "Ręczny" mały, no i to zupełnie nie zdaje egzaminu. To ma tylko 3 bary ciśnienia, to jest malo. Ten mój jeśli dobrze pamietam ma 4,2 a są i takie koło 5. My kierowaliśmy sie opiniami w sklepie internetowym. I nie czuje sie zawiedziona. Uważam że dobrze wydane pieniadze. Chce dokupic sobie nakłądkę taką typową do okien.
Wiec jesli juz sie czlowiek decyduje na parownice to jednak zeby to mialo efekt trzeba wydac wiecej bo te małe nie są tak skuteczne.

To ma być prezent i tylko taki budżet jest, więc za wielkiego pola do popisu nie mam.

Niech Ci dadzą kasę a Ty sobie kup. Albo Ty im daj kasę i niech Ci kupią trochę efektywniejszy :mrgreen:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Wto sty 16, 2018 8:39 Re: Lilo i Nala cz.3 Kocie spotkanie 10 lutego. Kto jeszcze

Moli25 pisze:
Dyktatura pisze:
PixieDixie pisze:Z tego co ja sie orientuje, zanim kupilam tego to ogarnialam jak to wyglada to trzeba patrzec mocno na moc i na cisnienie.
To ma kluczowe znaczenie w "efektywnosci"

Moja mama ma taki "Ręczny" mały, no i to zupełnie nie zdaje egzaminu. To ma tylko 3 bary ciśnienia, to jest malo. Ten mój jeśli dobrze pamietam ma 4,2 a są i takie koło 5. My kierowaliśmy sie opiniami w sklepie internetowym. I nie czuje sie zawiedziona. Uważam że dobrze wydane pieniadze. Chce dokupic sobie nakłądkę taką typową do okien.
Wiec jesli juz sie czlowiek decyduje na parownice to jednak zeby to mialo efekt trzeba wydac wiecej bo te małe nie są tak skuteczne.

To ma być prezent i tylko taki budżet jest, więc za wielkiego pola do popisu nie mam.

Niech Ci dadzą kasę a Ty sobie kup. Albo Ty im daj kasę i niech Ci kupią trochę efektywniejszy :mrgreen:

No i tak by było super, ale nie, bo nie. Taka zasada, że niby solenizant nie wie jaki jest budżet, ktoś tam ma delikatnie podpytać i że niby niespodzianka.
Dla mnie to w ogóle jest wszystko takie na siłę trochę. Odpuściłabym zupełnie ten temat prezentów.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sty 16, 2018 13:12 Re: Lilo i Nala cz.3 Kocie spotkanie 10 lutego. Kto jeszcze

No my właśnie kupowalismy taki maly reczny mojej mamie kiedys na prezent, i no stad wiem ze to jednak nie zdaje egzaminu.
Kupujac swoj mielismy juz mneij wiecej ogarniety temat. Bardziej swiadomy zakup.
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Wto sty 16, 2018 14:01 Re: Lilo i Nala cz.3 Kocie spotkanie 10 lutego. Kto jeszcze

To kiedy ten dzień Babci i Dziadka w żłobku. Ja mam w piątek u wnusia, a 30.01 u wnuczki.

Hannah12

 
Posty: 22926
Od: Czw sie 11, 2005 11:57

Post » Wto sty 16, 2018 19:02 Re: Lilo i Nala cz.3 Kocie spotkanie 10 lutego. Kto jeszcze

Hannah12 pisze:To kiedy ten dzień Babci i Dziadka w żłobku. Ja mam w piątek u wnusia, a 30.01 u wnuczki.

Jutro ten wielki dzień.
Chyba występu nie będzie, bo dzieci chore.
W poniedziałek przyszła trójka, z czego dwoje chorych. Dziś przyszedł już ten 1 niby zdrowy, chociaż też pokasłuje.
Juto część ma już wrócić ale zobaczymy co wyjdzie w praniu. Najwyżej będą 2 babcie na krzyż.
Szkoda, bo oni na prawdę tak ładnie tańczyli. Miałam ich w poniedziałek nagrać i teraz pluję sobie w brodę dlaczego nie nagrałam ich w zeszłym tygodniu.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sty 16, 2018 19:02 Re: Lilo i Nala cz.3 Kocie spotkanie 10 lutego. Kto jeszcze

Haniu jak córka wyleczyła Cię z zatok. Ja się męczę już 2 tydzień.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław


Post » Śro sty 17, 2018 20:44 Re: Lilo i Nala cz.3 Kocie spotkanie 10 lutego. Kto jeszcze

:D :D :D :D :D :D
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw sty 18, 2018 21:32 Re: Lilo i Nala cz.3 Kocie spotkanie 10 lutego. Kto jeszcze

Dyktatura pisze:Haniu jak córka wyleczyła Cię z zatok. Ja się męczę już 2 tydzień.


Już Ci ciut lepiej. Normalnie z Tobą można porozmawiać
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 108 gości