Lilo i Nala cz.3

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie kwi 08, 2018 18:31 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

Ale za to jak pięknie będzie w mieszkaniu :)

MaryLux

 
Posty: 159597
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie kwi 08, 2018 18:32 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

Kobito, ty się boisz o pstrokatość? Widziałaś co ja mam na ścianach. I jakoś za pstrokato nie jest.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33157
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie kwi 08, 2018 18:37 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

Dyktatura pisze:
Chikita pisze:A ja tak zerknęłam jeszcze raz na nią i kurczę aż się rozmarzyłam jak tak pomyślałam nad koncepcją.
Na ścianie tapeta, ale w oddali, przy końcu sylwetka jakiegoś mega przystojniaka z wachlarzem w ręku i drugiego obok podającego schłodzonego drinka, a przy ścianie rozłożony wygodny leżaczek w stronę słońca :lol:

A tak serio to wydrukuj sobie w drukarni na ploterze rąbek tej tapety i przyłóż na ścianie. W formacie A3 będziesz miała jako taki pogląd.

Będzie jak będzie. Tapeta już zamówiona.
Do tego część mebli również (czas oczekiwania od 4 do 8 tygodni) oraz 2 sprzęty agd, bo skorzystałam z promocji w media expert - do 11.04 tną ceny ;)

Topnieje ta kasa na koncie migusiem.


Haha, do maja tak Ci stopnieje że Ci oczka z orbit wyjdą :roll: :lol: ale satysfakcja jest bezcenna :mrgreen:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie kwi 08, 2018 19:59 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

Zazdroszczę Ci :cry:
Też bym chciała mieć już swoje m2, ale szukam i szukam i nie ma takiego co ja bym chciała. Chodzę, oglądam i z każdym jest coś nie tak, najczęściej problemem jest balkon i rozkład.
Gdyby ktoś mi jeszcze 8 lat temu powiedział, że będę meblowała mieszkanie pod kota, a potem szukała mieszkania z dobrym rozkładem do biegania i rozstawienia kociego dobytku wyśmiałabym tego człowieka :wink:

Chikita

 
Posty: 6380
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Nie kwi 08, 2018 20:40 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

Najlepsze przed wami ;) I tak idzie wam to ekspresowo jak tak czytam :)

Ta satysfakcja jak siadziesz w skonczonym mieszkaniu i sobie pomyslisz - jest tak jak marzylam :)
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Pon kwi 09, 2018 12:38 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

PixieDixie pisze:Najlepsze przed wami ;) I tak idzie wam to ekspresowo jak tak czytam :)

Ta satysfakcja jak siadziesz w skonczonym mieszkaniu i sobie pomyslisz - jest tak jak marzylam :)

Ale to nie będzie tak jak marzę ja. To będzie pod Ł.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon kwi 09, 2018 13:40 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

Chikita pisze:Zazdroszczę Ci :cry:
Też bym chciała mieć już swoje m2, ale szukam i szukam i nie ma takiego co ja bym chciała. Chodzę, oglądam i z każdym jest coś nie tak, najczęściej problemem jest balkon i rozkład.
Gdyby ktoś mi jeszcze 8 lat temu powiedział, że będę meblowała mieszkanie pod kota, a potem szukała mieszkania z dobrym rozkładem do biegania i rozstawienia kociego dobytku wyśmiałabym tego człowieka :wink:

Ja kupilam mieszkanie blyskawicznie. To bylo tak, że podjelismy decyzje o kupnie a 2 miesiace pozniej (opoznienie przez formalności) juz mieliamy kupione. I kupilam pierwsze mieszkanie do ktorego weszłam. I wlasnie jak zobaczylam trase do biegania kotow w tym mieszkaniu to wiedziałam że to jest dobre mieszkanie :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon kwi 09, 2018 13:44 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

Moli25 pisze:
Dyktatura pisze:
Chikita pisze:A ja tak zerknęłam jeszcze raz na nią i kurczę aż się rozmarzyłam jak tak pomyślałam nad koncepcją.
Na ścianie tapeta, ale w oddali, przy końcu sylwetka jakiegoś mega przystojniaka z wachlarzem w ręku i drugiego obok podającego schłodzonego drinka, a przy ścianie rozłożony wygodny leżaczek w stronę słońca :lol:

A tak serio to wydrukuj sobie w drukarni na ploterze rąbek tej tapety i przyłóż na ścianie. W formacie A3 będziesz miała jako taki pogląd.

Będzie jak będzie. Tapeta już zamówiona.
Do tego część mebli również (czas oczekiwania od 4 do 8 tygodni) oraz 2 sprzęty agd, bo skorzystałam z promocji w media expert - do 11.04 tną ceny ;)

Topnieje ta kasa na koncie migusiem.


Haha, do maja tak Ci stopnieje że Ci oczka z orbit wyjdą :roll: :lol: ale satysfakcja jest bezcenna :mrgreen:

W sklepach z tapetami mozna wziac kawalek tapety do domu. Ja tak zrobilam i przykleilam tasma do sciany przez co widzialam jak wyglada ta tapeta przez caly dzien w naszych warunkach. Jednak moje zakupy nigdy nie są przemyslane, wiec pewnie tez bym tak zrobila, że kupilabym impulsywnie - będzie co ma być :D
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro kwi 11, 2018 6:35 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

Tapeta przyjechała i jest cytuję "rewelacyjna" :ok: :mrgreen:

Pierwsze Koty za ploty, ruszyla maszyna z remontem :smokin:

Odliczam i skreślam dni w kalendarzu do zakończenia prac :mrgreen:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Śro kwi 11, 2018 12:54 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

Czekamy na wyniki prac

MaryLux

 
Posty: 159597
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro kwi 11, 2018 19:56 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

Czekajcie, czekajcie. :mrgreen:

Dziś odwiedziła mnie Ziemosław.
Widziała tapetę na żywo.
Może się wypowie w jej kwestii.
Madzia dziękuję. :1luvu: Ty wiesz za co.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro kwi 11, 2018 20:04 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

Tapeta bardzo ładna a jak będzie na 1 ścianie to może być tylko akcentem kolorystycznym w pokoju. Ja lubię kolory a jak się Wm opatrzy to zmienicie. U mojej córki tapetę koty załatwiły w dwa miesiące. Porwały do połowy ściany i tyle.

aga66

 
Posty: 6121
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Śro kwi 11, 2018 20:27 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

Dyktatura pisze:Czekajcie, czekajcie. :mrgreen:

Dziś odwiedziła mnie Ziemosław.
Widziała tapetę na żywo.
Może się wypowie w jej kwestii.
Madzia dziękuję. :1luvu: Ty wiesz za co.

Potwierdzam, tapeta na żywo lepsza niż na zdjęciu :ok:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Śro kwi 11, 2018 21:25 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

aga66 pisze:Tapeta bardzo ładna a jak będzie na 1 ścianie to może być tylko akcentem kolorystycznym w pokoju. Ja lubię kolory a jak się Wm opatrzy to zmienicie. U mojej córki tapetę koty załatwiły w dwa miesiące. Porwały do połowy ściany i tyle.

Widocznie tapeta była brzydka, że koty aż tak się zawzięły :mrgreen:
U nas niestety też jest drapanie tapet teraz, bo wcześniej nie było :evil:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw kwi 12, 2018 6:06 Re: Lilo i Nala cz.3 Zaczynamy się urządzać. Własne M3

klaudiafj pisze:
aga66 pisze:Tapeta bardzo ładna a jak będzie na 1 ścianie to może być tylko akcentem kolorystycznym w pokoju. Ja lubię kolory a jak się Wm opatrzy to zmienicie. U mojej córki tapetę koty załatwiły w dwa miesiące. Porwały do połowy ściany i tyle.

Widocznie tapeta była brzydka, że koty aż tak się zawzięły :mrgreen:
U nas niestety też jest drapanie tapet teraz, bo wcześniej nie było :evil:

U nas nigdy nie było tapety. Mam nadzieję, że nie poczują zewu drapania

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: grubysnake i 79 gości