Karma dla kotki w ciąży

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sie 18, 2017 9:59 Karma dla kotki w ciąży

Witam. Mam kotkę w ciąży. Zamówiłam dla niej karmę suchą Applaws Kitten 7,5 kg oraz mokrą Brit Care Kitten 10 puszek. W sklepie internetowym pomylili moje zamówienie i wysłali Applaws dla dorosłych kotów. Moje pytanie: czy kotka może przez cały okres ciąży jeść Applaws dla dorosłych kotów, czy muszę zainwestować w karmę typu kitten? Pozdrawiam.

yyffd

 
Posty: 2
Od: Pt sie 18, 2017 9:55

Post » Pt sie 18, 2017 12:29 Re: Karma dla kotki w ciąży

Masz hodowlę, kotka jest rasowa? Jeśli tak, to poproś moderatora o przeniesienie wątku do działu hodowców.
My tutaj nie rozmnażamy kotów, kastrujemy je najszybciej kiedy tylko jest to możliwe (nawet aborcyjnie)

Alija

 
Posty: 2189
Od: Czw maja 19, 2016 6:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt sie 18, 2017 12:39 Re: Karma dla kotki w ciąży

Nie mam hodowli. Twoje poglądy, czy też innych forumowiczów, nie sprawią, że kotka przestanie być kotna. Zadałam pytanie odnośnie żywienia, a nie poglądów.

yyffd

 
Posty: 2
Od: Pt sie 18, 2017 9:55

Post » Pt sie 18, 2017 14:05 Re: Karma dla kotki w ciąży

A co z kociakami?
Poglądy nie sprawią, że kotka przestanie być kotna, ale operacja już tak.Jeśli masz opory przed sterylką aborcyjną to pomyśl może o wysterylizowaniu jej po odchowaniu kociąt.

ewar

 
Posty: 54972
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt sie 18, 2017 14:14 Re: Karma dla kotki w ciąży

Odnośnie żywienia wskazałam Ci dział hodowców. Oni karmią ciężarne kotki. Skąd my mamy mieć taką wiedzę, jeśli nie mamy ciężarnych kotek?
Kieruj pytania tam, gdzie możesz znaleźć odpowiedź. Możemy Ci tylko powiedzieć, jak karmić kastratki
Pytasz na publicznym forum, które nie popiera rozmnażania kotów nierasowych, więc musisz się liczyć z adekwatnym komentarzem

Alija

 
Posty: 2189
Od: Czw maja 19, 2016 6:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt sie 18, 2017 14:56 Re: Karma dla kotki w ciąży

A co kotka jadła do tej pory?
Applaws nie jest zbyt dobrą karmą bo bazuje na podrobach i w związku z tym ma niekorzystny stosunek wapnia do fosforu poza tym, koty często mają po niej skłonność do biegunek.

Najlepszą karmą suchą jest Orijen/Power of Nature ewentualnie Purizon.

Zamiast puszek zainwestuj w mięso wołowe plus suplementy typu Felini.

Nie rozmnażaj więcej kotki, jest ich i tak za dużo na świecie.

Koniczynka47

 
Posty: 2746
Od: Wto lut 23, 2016 9:21




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Raymondguh i 291 gości