Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet.W DS-ie.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lis 15, 2017 9:17 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet.W drodze do DS-

powodzenia kocie :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72394
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro lis 15, 2017 11:03 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet.W drodze do DS-

Ogromne kciuki za szczęśliwe i długie życie we własnym domku :ok: :D
Trufla, Lili i Imbir
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Beasia

 
Posty: 3425
Od: Pt maja 22, 2009 12:05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post » Śro lis 15, 2017 11:10 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet.W drodze do DS-

Cudownie :-)
Niech mu się dobrze wiedzie na nowej drodze życia :ok:
Maja [2005 - 2017] i Gucio [2007 - 2017], Luśka i Tygrysek
Obrazek Obrazek Obrazek

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=40312
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=67449

Regata

 
Posty: 7024
Od: Pt sie 26, 2005 18:46
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Śro lis 15, 2017 11:43 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet.W drodze do DS-

Za jakieś pół godziny Jimi będzie w Warszawie. Mam nadzieję, że od razu się zadomowi, to łatwy kot, naprawdę. Będzie szczęśliwy, nie będzie wokół kotów, które go nie lubią, albo się go boją. W domu już jest inaczej, Gabryś się bawi, Gucia też spokojniejsza, chociaż i tak nie jest zadowolona, bo kocia rodzinka to szalone koty. Wszystkim jednak powinna się i tak poprawić jakość życia. Chciałabym mieć takiego kota jak Jimi. Jest piękny, ale to najmniej ważne. On jest grzeczny, spokojny, miziasty, reaguje na swoje imię i tak pięknie potrafi się bawić. Nie ma z nim żadnego kłopotu, nie boi się obcych, powiedziałabym nawet, że jest gościnny.

ewar

 
Posty: 54875
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro lis 15, 2017 13:38 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet.W DS-ie.

Jimi już u siebie.Na razie zwiedza mieszkanie, ale już się bawił z Dużą. Wywalił brzuszek, kiedy Duża wyciągnęła szczotkę. Przytula się i mruczy, ale i pomiaukuje. Dla niego wszystko nowe, poza tym długa podróż, uważam, że jak na pierwsze chwile w nowym domu jest świetnie. Wieczorem zadzwonię i dowiem się czegoś więcej.To naprawdę kochany kot.

ewar

 
Posty: 54875
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro lis 15, 2017 14:10 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet.W DS-ie.

:D :ok:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Śro lis 15, 2017 14:11 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet.W DS-ie.

Powoli przywyknie.
Odetchnij ewar. Zrobiłaś dla niego już wszystko,co najlepsze :201494

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro lis 15, 2017 15:41 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet.W DS-ie.

Na starość coraz trudniej mi przychodzi oddawanie kotów. Nie, jeszcze nie popadam w zbieractwo, ale bardzo się stresuję. Mogę zostawić Pusię, to staruszka, niechby już nie miała rewolucji w swoim życiu. Młode koty muszę oddać, przede wszystkim dla ich dobra. Jimi miał trochę szczęścia, podobnie jak wcześniej Bartuś, ale Jimi był króciutko na wolności. Akurat Renia przyjechała na krótki urlop i mogła się nim zająć, miał tymczas i całą obsługę weterynaryjną. Jakoś tak się składa, że pod hutą jeden kot jest zabierany i natychmiast pojawia się kolejny. Teraz jest Alibaba, bilans musi wyjść na zero :mrgreen:
Siłą się powstrzymuję, aby nie zadzwonić, ale poczekam jeszcze chwilę.

ewar

 
Posty: 54875
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro lis 15, 2017 18:01 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet.W DS-ie.

Będzie dobrze. Życzę każdemu zwierzakowi takiego domu :)

Arcana

 
Posty: 5667
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Śro lis 15, 2017 18:09 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet.W DS-ie.

Wiem, wiem, ale na stres lekarstwa nie ma, przynajmniej dla mnie. Muszę to przeżyć.

ewar

 
Posty: 54875
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro lis 15, 2017 18:20 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet.W DS-ie.

Miałam okazję zobaczyć Jimiego, a dokładniej - jego piękny pysiolek. Różni się od innych nawet na pysiu, sierść wygląda na włosy.
I dzięki za siatkę wspaniałych prezentów, zaraz wypróbuję niektóre na moich gamoniach. Kocyk już wypróbowany, na zmianę na nim zalegają. Okupują, bo coś nowego czy lubią Twój płyn do płukania? :mrgreen:

Arcana

 
Posty: 5667
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Śro lis 15, 2017 19:39 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet.W DS-ie.

Ewuś, dzwoniłaś już? Napiszesz nam coś więcej o aklimatyzacji Jimiego?
Trufla, Lili i Imbir
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Beasia

 
Posty: 3425
Od: Pt maja 22, 2009 12:05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post » Śro lis 15, 2017 23:26 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet.W DS-ie.

Ojej, Jimi nareszcie w swoim domu! Cieszę się i mam nadzieję, że mu tam będzie dobrze :ok:
No, ja to się nie natymczasowałam, tydzień raptem...
Obrazek
"One cat just leads to another." - Ernest Hemingway

pirulasińska

Avatar użytkownika
 
Posty: 425
Od: Pon mar 19, 2012 15:08

Post » Czw lis 16, 2017 6:43 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet.W DS-ie.

Arcana, cieszę się, że kocyk się kotom podoba :oops:
Reniu, to był może tylko tydzień, ale najważniejszy, bo można było ocenić kota, jego zachowanie w domu, charakter...itd.Potem jeszcze długo siedział w Twoim mieszkaniu.
P.Dariusz sam przekłada koty, które wiezie do nowego transporterka, ma już wprawę, ufam mu.Super, że mam taki transport, szkoda, że tylko do Warszawy i Łodzi.
Oczywiście, że dzwoniłam, ale niewiele nowego się dowiedziałam. Jimi spokojny, podjadł wołowinki, którą mu podałam tak na pierwszy posiłek. Z kuwety jeszcze nie skorzystał, ale wąchał ją, Duża mu ją od razu pokazała i pogrzebała jego łapką, powinien załapać. Fakt, dzwoniłam niezbyt późno. Duża z Jimim się bawi, głaszcze go i przytula, a kot jest zadowolony. To bardzo spokojny dom, Duża przygotowana. Jimi ma drapak Oaza, taki, który bardzo lubił u mnie w domu, ma zabawki, nowe i stare, jego ulubione. Balkon zabezpieczony super, okna również. Do dyspozycji parapet z posłankiem, półka w regale z poduchą, gdyby chciał tam leżeć, dobra karma, nie ma się do czego przyczepić. Będzie szczęśliwy. U mnie nie był. Koty go nie polubiły, poza kociakami oczywiście, zupełnie nie wiem dlaczego, bo to kot łagodny, grzeczny, bez agresji zupełnie. Nie było mu z tym dobrze.
Później oczywiście zadzwonię i dowiem się jak minęła pierwsza noc w nowym domku.

ewar

 
Posty: 54875
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw lis 16, 2017 10:18 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet.W DS-ie.

Zadzwoniłam, ale rozmawiałam króciutko. Jimi pięknie skorzystał z kuwetki :ok:
A ja dowiedziałam się od p.Renaty ( żony p.Dariusza), że w pobliżu ich domu biegają dwa małe rudaski. P.Dariusz myślał, że jeden to...wiewiórka, taki ma puchaty ogon. Ludzie nie sterylizują kotów, tylko je podkarmiają.

ewar

 
Posty: 54875
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości