Moja mala kicia-prosze o pomoc

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lip 15, 2017 12:27 Moja mala kicia-prosze o pomoc

Co zrobic jak kotka 3 miesiace Skacze mi na nogi ii wbija mocno pazury? Nie robi tego zlosliwie tylko dla zabawy albo probuje na cos wyzszego wejsc. Odsuniecie sie czy podniesienie glosu dzialaja, no ale i tak podrapana jestem bo skoczyc zdazyla a skok to ulamek sekundy, jak temu zapobiegac? Szukalam na forum i wiekszosc porad jest o drapaniu mebli, ona mebli nie drapie, zamiast drapaka woli wycieraczke:) psikniecie woda noe wchodzi w gre bo bym musiala caly czas zapobiegawczo miec jakis spray w reku... Prosze pomozcie:(

Magdalena1990

 
Posty: 1
Od: Sob lip 15, 2017 12:14

Post » Sob lip 15, 2017 13:35 Re: Moja mala kicia-prosze o pomoc

Hej :)
Sa kotki, ktore lubia po czlowieku wchodzic ;)
Moja Tosia lubila wskakiwac mi na kolana, a ze byla mala to wskakujac wbijala mi paznokcie w kolana. Kiedy widzialam, ze chce to zrobic to sama bralam ja na kolana, a kiedy nie moglam jej wziac to jej to uniemozliwialam. Jak? Np reka wyciagalam tak, ze nie mogla wskoczyc, albo siadalam tak zeby oprzec rece na kolanach
Trudno to opisac. Moze tez postaraj sie jej zablokowac mozliwosc wspinaczki. Nie strasz, nie zrzucaj. Po prostu sciagaj lub odsuwaj.
Jest duza szansa ze malutka z tego wyrosnie. Moja Tosia juz dawno tak nie skacze. Teraz lapcie wyciaga i prosi zeby ja wziac na kolana :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: grubysnake i 116 gości