Rude jest piękne...♥♥♥♥cz.19- Frania do adopcji :))

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy


Post » Śro sie 16, 2017 14:01 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.19- 3 kociaki do adopcji :)))

Kotina pisze:
mir.ka pisze:Byłam z Nocusiem u kontroli. Kociak już zdrowy, koniec zastrzyków :D Poprosiłam też o zważenie , waży 1580g, nadrobił to co stracił przez brak apetytu :)
Za dwa tygodnie kociaki będą drugi raz zaszczepione. Byłoby dobrze, zeby to zrobiły juz ich domki, ale jak na razie telefonów brak. Były tylko 2, o Nocusia i Wiki, ale takie ,ze lepiej nie wspominać. Czekamy na te właściwe :)


To ja potrzymam kciuki za dobre domki dla maluszków :ok:

:1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72793
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro sie 16, 2017 14:03 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.19- Nocuś chory :(

Moli25 pisze:
mir.ka pisze:
agusialublin pisze:
mir.ka pisze:koty już spakowane na wyjazd :mrgreen:

Obrazek


a co kotecki na wyjazd spakowały ? :D



siebie :mrgreen:


Taaaa... one protestują w ten sposób :roll:
Maja dość Waszych wyjazdów :roll:
Biedne :placz:

:twisted:



to moze nastepnym razem jak się wybierzemy tak na zachód od nas to je zabierzemy ze sobą? :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72793
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro sie 16, 2017 14:14 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.19- 3 kociaki do adopcji :)))

Ale mam z tymi kotami :strach: :strach: :strach:
Nocuś wyzdrowiał to teraz cos się dzieje z Wikusią :( Już miała wcześniej podobne objawy, ale jakieś 2-3 tygodnie temu, nagle zaczęła kręcić się w kółko. Myślałam ,ze to zabawa z ogonkiem, ale inaczej wygladało, obracała sie bardzo szybko wokól siebie. Zapomniałam o tym, ale dzisiaj rano jak ją wzięłam na ręce była trochę sztywna i po postawieniu na podłodze zaraz zaczęła się kręcić :( , trwało to moze pół minuty. Jak przestała i podniosłam to miała mocno zaśliniony pyszczek, musiałam jej wycierać :( Niedawno znowu jej sie powtórzyło i jedziemy do weta. Miała tez rozszerzoną jedną źrenicę. Mała nie wyglada na chorą, cały czas ma apetyt i rozrabia z braćmi.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72793
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro sie 16, 2017 15:20 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.19- 3 kociaki do adopcji :)))

Ojej, znowu coś :( Niepokojące są te neurologiczne objawy, prawda? Pozostaje mi tylko :ok: :ok: :ok: :ok:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55008
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro sie 16, 2017 17:42 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.19- 3 kociaki do adopcji :)))

Zaglądam w oczekiwaniu na wieści!

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Śro sie 16, 2017 19:12 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.19- 3 kociaki do adopcji :)))

Zawiozłam Wikusię do Tychów. Została tam w szpitalu na obserwacji a rano ma mieć pobraną krew do badań, część wyników będzie dopiero wieczorem. Mam jechać po nią po 18.00, to dopiero wtedy czegoś sie dowiem. Podobno u tak małych kociaków padaczka nie występuję, ale co jej moze być to na razie nie wiadomo. Temperatury nie miała, osłuchowo czysta, waży już 1,15 kg. Tylko jedno oczko słabo reagowało na światło.
Prosimy o kciuki.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72793
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro sie 16, 2017 19:25 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.19- 3 kociaki do adopcji :)))

mir.ka pisze:Zawiozłam Wikusię do Tychów. Została tam w szpitalu na obserwacji a rano ma mieć pobraną krew do badań, część wyników będzie dopiero wieczorem. Mam jechać po nią po 18.00, to dopiero wtedy czegoś sie dowiem. Podobno u tak małych kociaków padaczka nie występuję, ale co jej moze być to na razie nie wiadomo. Temperatury nie miała, osłuchowo czysta, waży już 1,15 kg. Tylko jedno oczko słabo reagowało na światło.
Prosimy o kciuki.

Kciuki są cały czas! Wikusiu <3

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Śro sie 16, 2017 19:44 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.19-Wikusia w szpitalu:((

Trzymamy mocno kciuki :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: Wikusiu słoneczko nasze zdrowiej :ok: :ok: :ok:
Obrazek

agusialublin

Avatar użytkownika
 
Posty: 16505
Od: Nie lip 29, 2012 20:27
Lokalizacja: lublin

Post » Śro sie 16, 2017 20:37 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.19-Wikusia w szpitalu:((

Obrazek
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Śro sie 16, 2017 20:59 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.19-Wikusia w szpitalu:((

Trzymam kciuki. :ok: :ok: :ok:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14232
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Śro sie 16, 2017 21:57 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.19-Wikusia w szpitalu:((

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazek
Pozdrawiam i zapraszam do naszego wątku: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p11640562 :201461

Zefir

Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Od: Nie paź 30, 2016 22:17
Lokalizacja: Jawor

Post » Czw sie 17, 2017 7:02 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.19-Wikusia w szpitalu:((

Po przejściach z moją Balbinką to wciąż podejrzewam toksoplazmozę, jeśli są objawy neurologiczne.Oby u Wiki było to jakieś głupstwo.Wciąż mocne :ok: :ok: :ok:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55008
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw sie 17, 2017 7:43 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.19- 3 kociaki do adopcji :)))

FElunia pisze:
mir.ka pisze:Zawiozłam Wikusię do Tychów. Została tam w szpitalu na obserwacji a rano ma mieć pobraną krew do badań, część wyników będzie dopiero wieczorem. Mam jechać po nią po 18.00, to dopiero wtedy czegoś sie dowiem. Podobno u tak małych kociaków padaczka nie występuję, ale co jej moze być to na razie nie wiadomo. Temperatury nie miała, osłuchowo czysta, waży już 1,15 kg. Tylko jedno oczko słabo reagowało na światło.
Prosimy o kciuki.

Kciuki są cały czas! Wikusiu <3


dziękujemy :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72793
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw sie 17, 2017 7:44 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.19-Wikusia w szpitalu:((

agusialublin pisze:Trzymamy mocno kciuki :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: Wikusiu słoneczko nasze zdrowiej :ok: :ok: :ok:


zrobimy wszystko co tylko się da :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72793
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Drrr, Gosiagosia, Silverblue i 303 gości