Rude jest piękne...♥♥♥♥cz.19- Frania do adopcji :))

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sie 23, 2017 9:21 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.19-3 kociaki do adopcji :)))

Poproszę jeszcze o kciuki za Dusia. Wczoraj się dowiedziałam , że poważnie zachorował :( Ma podobne objawy jak w ubiegłym roku, jak był jeszcze u mnie. Problemy z oddychaniem i podejrzenie , ze cos z serduszkiem. Wtedy okazało sie ,że miał ciężką infekcję i po mocnej dawce antybiotyku wyzdrowiał. Teraz nie wiadomo co spowodowało takie pogorszenie zdrowia. Być moze miała na to wpływ awaria w pobliskich zakładach i wyciek szkodliwej substancji, w lecznicy było pełno zwierząt. Dzisiaj troszke lepiej sie czuje, zjadł śniadanie i nawet mruczał, czego nie robił wczoraj :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro sie 23, 2017 9:37 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.19-3 kociaki do adopcji :)))

mir.ka pisze:Poproszę jeszcze o kciuki za Dusia. Wczoraj się dowiedziałam , że poważnie zachorował :( Ma podobne objawy jak w ubiegłym roku, jak był jeszcze u mnie. Problemy z oddychaniem i podejrzenie , ze cos z serduszkiem. Wtedy okazało sie ,że miał ciężką infekcję i po mocnej dawce antybiotyku wyzdrowiał. Teraz nie wiadomo co spowodowało takie pogorszenie zdrowia. Być moze miała na to wpływ awaria w pobliskich zakładach i wyciek szkodliwej substancji, w lecznicy było pełno zwierząt. Dzisiaj troszke lepiej sie czuje, zjadł śniadanie i nawet mruczał, czego nie robił wczoraj :(

Kciuki!!!

A ja muszę do Was w końcu dotrzeć z nagrodą pocieszajką! Mogę wpaść na chwilę dziś wieczorem?

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Śro sie 23, 2017 10:00 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.19-3 kociaki do adopcji :)))

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sie 23, 2017 11:24 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.19-3 kociaki do adopcji :)))

FElunia pisze:
mir.ka pisze:Poproszę jeszcze o kciuki za Dusia. Wczoraj się dowiedziałam , że poważnie zachorował :( Ma podobne objawy jak w ubiegłym roku, jak był jeszcze u mnie. Problemy z oddychaniem i podejrzenie , ze cos z serduszkiem. Wtedy okazało sie ,że miał ciężką infekcję i po mocnej dawce antybiotyku wyzdrowiał. Teraz nie wiadomo co spowodowało takie pogorszenie zdrowia. Być moze miała na to wpływ awaria w pobliskich zakładach i wyciek szkodliwej substancji, w lecznicy było pełno zwierząt. Dzisiaj troszke lepiej sie czuje, zjadł śniadanie i nawet mruczał, czego nie robił wczoraj :(

Kciuki!!!

A ja muszę do Was w końcu dotrzeć z nagrodą pocieszajką! Mogę wpaść na chwilę dziś wieczorem?


dzisiaj wieczorem nas nie będzie :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro sie 23, 2017 21:28 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.19-3 kociaki do adopcji :)))

Obrazek

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Czw sie 24, 2017 15:02 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.19-3 kociaki do adopcji :)))

Co tu tak cicho? Jak sprawa Wiki?

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11


Post » Pt sie 25, 2017 10:30 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.19-3 kociaki do adopcji :)))

FElunia pisze:Obrazek



Toficzek bardzo zadowolony z prezentu :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt sie 25, 2017 10:31 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.19-3 kociaki do adopcji :)))

FElunia pisze:Co tu tak cicho? Jak sprawa Wiki?


bo nie wiedziałam co napisać
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt sie 25, 2017 10:40 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.19-3 kociaki do adopcji :)))

mir.ka pisze:
FElunia pisze:Obrazek



Toficzek bardzo zadowolony z prezentu :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Dziwisz się . Z takiej podusi każdy kot byłby zadowolony. :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź


Post » Nie sie 27, 2017 10:51 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.19-3 kociaki do adopcji :)))

Wygodnie mu się leży ... :201461
Koty lubią podusie :D
Obrazek...Obrazek...Obrazek...

kristinbb

 
Posty: 40068
Od: Nie cze 03, 2007 20:32
Lokalizacja: Elbląg

Post » Nie sie 27, 2017 11:04 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.19-3 kociaki do adopcji :)))

Mireczko, co z Wiki?

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Nie sie 27, 2017 15:23 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.19-3 kociaki do adopcji :)))

kristinbb pisze:Wygodnie mu się leży ... :201461
Koty lubią podusie :D


a jeszcze takie wyjątkowo piękne i wygodne :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie sie 27, 2017 15:38 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.19-3 kociaki do adopcji :)))

FElunia pisze:Mireczko, co z Wiki?



Wikusia pojechała w środę do swojego domku w rodzinie Kleo. Cały czas miałam obawy bo ona jeszcze w środę po południu miała ten swój atak i nie wiedziałam czy z nią jechać. Ale jej domek wiedział o jej zdrowiu i postanowiłam ,ze pojedziemy, zobaczę jak Wikusia będzie sie z nimi czuła, porozmawiamy i wtedy podejmę decyzję czy ją tam zostawić. To młodzi ludzie ale kochający zwierzęta, nawet ich nie jedzą :wink: Wikusia siedziała cały czas u nich na kolanach i było jej dobrze. Opowiedziałam wszystko o niej, o tych jej dziwnych atakach , powiedzieli ,że będą ją sami diagnozować i leczyć, nawet gdyby to była padaczka. Nie rozmyslili sie nawet nastepnego dnia jak jej sie to znowu przytrafiło. To jest takie dziwne zachowanie, zaczyna się kręcić w kółko przez kilkadziesiąt sekund, a po tym jakby nic sie nie wydarzyło zachowuje się normalnie, biega i bawi się.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 286 gości