Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 42 !

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob wrz 23, 2017 7:34 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

kupowanie domów jak w grze w państwa i miasta :P
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob wrz 23, 2017 7:44 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MalgWroclaw pisze:kupowanie domów jak w grze w państwa i miasta :P

W tej grze chyba się nie kupowało domów.
Tu chyba się wymyśla państwa miasta... Rośliny zwierzęta imiona na daną literę alfabetu.
Jaka by gra nie była, pamiętam jak w państwa miasta grało się godzinami.
Ja ostatnio dużo gram w statki.
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob wrz 23, 2017 7:47 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Moli25 pisze:
MalgWroclaw pisze:kupowanie domów jak w grze w państwa i miasta :P

W tej grze chyba się nie kupowało domów.
Tu chyba się wymyśla państwa miasta... Rośliny zwierzęta imiona na daną literę alfabetu.
Jaka by gra nie była, pamiętam jak w państwa miasta grało się godzinami.
Ja ostatnio dużo gram w statki.

tak mi się skojarzyło, bo nie pamiętam :wink:
ale uważam, że nie byłoby źle, gdyby można kupować domy :wink:
tylko, że się nie znam, bo nie gram w nic.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob wrz 23, 2017 9:44 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Witam wszystkich :)
Ten tydzień minął szybko......za szybko. Od poniedziałku zbierałam się by pójść na badania kontrolne które dostałam z pracy w związku z długoterminowym zwolnieniem lekarskim. Tak się zbierałam ,że w ostateczności poszłam dopiero dziś. W domu zimno , na dworze wcale nie lepiej choć poniedziałek i wtorek było ładnie i słonecznie i do tego zaczęło mnie łapać jakieś przeziębienie. Moi rodzice rozłożyli się oboje więc ograniczyliśmy kontakt żebym ja czegoś od nich nie podłapała bo przecież w poniedziałek wracam do pracy. Na szczęście zaopatrzeni byli odpowiednio więc dopiero dziś im zrobiłam zakupy. W poniedziałek była u nich pani od pijawek i postawiła im a w czwartek powtórka i już dziś rodzice czują się dużo lepiej. Pijawki pomogły oczyścić zatoki i oskrzela i dziś już zdecydowanie lepiej się mamie oddychało i uwolniła zatoki z ropy. Oczywiście w przyszłym tygodniu pójdą kontrolnie do lekarza ale zdecydowanie ma im się na zdrowie.
Mnie od poniedziałku pobolewa gardło a od wczoraj zaczęłam się smarkać.
Od poniedziałku zaczęło u nas szumieć w rurach i kaloryfery zrobiły się ciepłe. Trochę dziwnie bo na dworze było ciepło i słonecznie. Wieczorem myślałam ,że się w domu ociepli ale okazało się ,że wraz ze spadkiem temperatury na zewnątrz w domu kaloryfery też zrobiły się zimne. Od wtorku na szczęście zaczęli normalnie grzać. Dziewczyny twardo okupują budkę stojącą przy kaloryferze. Na szczęście z nimi wszystko w porządku. Są zdrowe i kochane jak zawsze.


koty lubią ciepełko, moje też się pchają do grzejącego kominka jak w nim rozpalimy :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob wrz 23, 2017 9:50 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Moli25 pisze:Powroty do pracy bywają ciężkie. Oby tylko zdrowie dopisywalo to można pracować.
Miłego weekendu :201461

U nas ta Budka to jest miejsce walk :twisted: :lol:
Molka wejdzie do domku fuks ja boksuje. Fuks siedzi, Molka ładuje łapami. Ewidentnie każde chce mieć swój apartament :ryk:

Mam nadzieję ,że do poniedziałku się wykuruję bo dziś znów dopadło mnie katarzysko. Wczoraj cały wieczór kichałam a dziś mam cały nos zawalony. Rodzice zaopatrzeni więc dziś nigdzie z domu nie wychodzę.
U nas domek stoi przy drzwiach balkonowych więc czasami bywa drogą ewakuacyjną dla Zuzi. Jak balkon był otwarty a dziewczyny się ganiały to często Pola blokowała Zuzi wyjście z balkonu . Wtedy Zuzia robiła myk przez domek i uciekała Poli. :twisted:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 23, 2017 9:51 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Dyktatura pisze:
Moli25 pisze:Powroty do pracy bywają ciężkie. Oby tylko zdrowie dopisywalo to można pracować.
Miłego weekendu :201461

U nas ta Budka to jest miejsce walk :twisted: :lol:
Molka wejdzie do domku fuks ja boksuje. Fuks siedzi, Molka ładuje łapami. Ewidentnie każde chce mieć swój apartament :ryk:

To na co czekasz. Kupuj kolejny dom.

Popieram :ok: :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 23, 2017 9:51 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
Moli25 pisze:Powroty do pracy bywają ciężkie. Oby tylko zdrowie dopisywalo to można pracować.
Miłego weekendu :201461

U nas ta Budka to jest miejsce walk :twisted: :lol:
Molka wejdzie do domku fuks ja boksuje. Fuks siedzi, Molka ładuje łapami. Ewidentnie każde chce mieć swój apartament :ryk:

Mam nadzieję ,że do poniedziałku się wykuruję bo dziś znów dopadło mnie katarzysko. Wczoraj cały wieczór kichałam a dziś mam cały nos zawalony. Rodzice zaopatrzeni więc dziś nigdzie z domu nie wychodzę.
U nas domek stoi przy drzwiach balkonowych więc czasami bywa drogą ewakuacyjną dla Zuzi. Jak balkon był otwarty a dziewczyny się ganiały to często Pola blokowała Zuzi wyjście z balkonu . Wtedy Zuzia robiła myk przez domek i uciekała Poli. :twisted:


domki się przydają :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob wrz 23, 2017 9:52 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Moli25 pisze:
Dyktatura pisze:
Moli25 pisze:Powroty do pracy bywają ciężkie. Oby tylko zdrowie dopisywalo to można pracować.
Miłego weekendu :201461

U nas ta Budka to jest miejsce walk :twisted: :lol:
Molka wejdzie do domku fuks ja boksuje. Fuks siedzi, Molka ładuje łapami. Ewidentnie każde chce mieć swój apartament :ryk:

To na co czekasz. Kupuj kolejny dom.

Czekam na teściowa tym razem
Ja ostatnio kupiłam już 2 domy :lol:

No to masz już doświadczenie w nabywaniu nieruchomości :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 23, 2017 9:53 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MalgWroclaw pisze:kupowanie domów jak w grze w państwa i miasta :P

Raczej w euro biznes :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 23, 2017 9:54 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Moli25 pisze:
MalgWroclaw pisze:kupowanie domów jak w grze w państwa i miasta :P

W tej grze chyba się nie kupowało domów.
Tu chyba się wymyśla państwa miasta... Rośliny zwierzęta imiona na daną literę alfabetu.
Jaka by gra nie była, pamiętam jak w państwa miasta grało się godzinami.
Ja ostatnio dużo gram w statki.

Masz rację . Też to pamiętam ze szkoły. Było fajnie chociaż się człowiek przy takich grach uczył .
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 23, 2017 9:56 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Witam wszystkich :)
Ten tydzień minął szybko......za szybko. Od poniedziałku zbierałam się by pójść na badania kontrolne które dostałam z pracy w związku z długoterminowym zwolnieniem lekarskim. Tak się zbierałam ,że w ostateczności poszłam dopiero dziś. W domu zimno , na dworze wcale nie lepiej choć poniedziałek i wtorek było ładnie i słonecznie i do tego zaczęło mnie łapać jakieś przeziębienie. Moi rodzice rozłożyli się oboje więc ograniczyliśmy kontakt żebym ja czegoś od nich nie podłapała bo przecież w poniedziałek wracam do pracy. Na szczęście zaopatrzeni byli odpowiednio więc dopiero dziś im zrobiłam zakupy. W poniedziałek była u nich pani od pijawek i postawiła im a w czwartek powtórka i już dziś rodzice czują się dużo lepiej. Pijawki pomogły oczyścić zatoki i oskrzela i dziś już zdecydowanie lepiej się mamie oddychało i uwolniła zatoki z ropy. Oczywiście w przyszłym tygodniu pójdą kontrolnie do lekarza ale zdecydowanie ma im się na zdrowie.
Mnie od poniedziałku pobolewa gardło a od wczoraj zaczęłam się smarkać.
Od poniedziałku zaczęło u nas szumieć w rurach i kaloryfery zrobiły się ciepłe. Trochę dziwnie bo na dworze było ciepło i słonecznie. Wieczorem myślałam ,że się w domu ociepli ale okazało się ,że wraz ze spadkiem temperatury na zewnątrz w domu kaloryfery też zrobiły się zimne. Od wtorku na szczęście zaczęli normalnie grzać. Dziewczyny twardo okupują budkę stojącą przy kaloryferze. Na szczęście z nimi wszystko w porządku. Są zdrowe i kochane jak zawsze.


koty lubią ciepełko, moje też się pchają do grzejącego kominka jak w nim rozpalimy :)

Pola generalnie to lubi i ciepełko i zimno bo zimą nie omieszka skorzystać z okazji by pobawić się śniegiem.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 23, 2017 9:57 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:
Moli25 pisze:Powroty do pracy bywają ciężkie. Oby tylko zdrowie dopisywalo to można pracować.
Miłego weekendu :201461

U nas ta Budka to jest miejsce walk :twisted: :lol:
Molka wejdzie do domku fuks ja boksuje. Fuks siedzi, Molka ładuje łapami. Ewidentnie każde chce mieć swój apartament :ryk:

Mam nadzieję ,że do poniedziałku się wykuruję bo dziś znów dopadło mnie katarzysko. Wczoraj cały wieczór kichałam a dziś mam cały nos zawalony. Rodzice zaopatrzeni więc dziś nigdzie z domu nie wychodzę.
U nas domek stoi przy drzwiach balkonowych więc czasami bywa drogą ewakuacyjną dla Zuzi. Jak balkon był otwarty a dziewczyny się ganiały to często Pola blokowała Zuzi wyjście z balkonu . Wtedy Zuzia robiła myk przez domek i uciekała Poli. :twisted:


domki się przydają :)

Zgadza się :ok:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 23, 2017 12:43 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Dzień dobry :D
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob wrz 23, 2017 12:51 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Cześć Ewuś :D :D :D fajnie że już jesteś :D :D

czyli sezon na katar i ogólne przeziębienie u Ciebie już otwarty :mrgreen:

ja jak tak dalej będzie zimno otworzę sezon na grzane piwo :D :piwa:
Obrazek

agusialublin

Avatar użytkownika
 
Posty: 16505
Od: Nie lip 29, 2012 20:27
Lokalizacja: lublin

Post » Sob wrz 23, 2017 13:35 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

klaudiafj pisze:Dzień dobry :D

Hej :)
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: JamesPeerb i 285 gości