Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 42 !

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sie 11, 2017 19:21 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

My w pracy kiedyś mieliśmy wiecznie zajęty telefon, ale wtedy była tylko 1 linia i jak sekretariat odebrał lub połączył rozmowę, to inna osoba już się nie dodzwoniła. Oczywiście ludzie się wściekali, że nie odbieramy, ale co mieliśmy zrobić? Na szczęście później zmieniliśmy centralę i teraz nie ma tego problemu.

Jak się miewają Zuzia i Pola? Balkonują?
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin


Post » Nie sie 13, 2017 7:13 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MB&Ofelia pisze:My w pracy kiedyś mieliśmy wiecznie zajęty telefon, ale wtedy była tylko 1 linia

To chyba było troszkę później od czasów wynalezienia telefonu ;)
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)


Post » Nie sie 13, 2017 20:28 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Hej wszystkim ! :)
Jakoś tam żyję . Raz jest lepiej , raz gorzej ......noga nadal puchnie i jest odrętwiała jak za długo posiedzę, postoję lub pochodzę co utwierdza mnie w przekonaniu ,że na powrót do pracy jest zdecydowanie za wcześnie. Zaraz po święcie 15 sierpnia idę do lekarza po dalsze zwolnienie .
Dziewczynki w porządku - zdrowe i kochane jak zawsze. Dotrzymują mi towarzystwa .
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sie 13, 2017 20:32 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Hej wszystkim ! :)
Jakoś tam żyję . Raz jest lepiej , raz gorzej ......noga nadal puchnie i jest odrętwiała jak za długo posiedzę, postoję lub pochodzę co utwierdza mnie w przekonaniu ,że na powrót do pracy jest zdecydowanie za wcześnie. Zaraz po święcie 15 sierpnia idę do lekarza po dalsze zwolnienie .
Dziewczynki w porządku - zdrowe i kochane jak zawsze. Dotrzymują mi towarzystwa .


Cześć Ewuś :D :D
bo to pewnie jeszcze czasu trzeba aby noga doszła do siebie :D a poza tym w te koszmarne upały to nie ma bata żeby nie spuchnąć :evil: sama rano budziłam się spuchnięta jak balon :evil:
Obrazek

agusialublin

Avatar użytkownika
 
Posty: 16505
Od: Nie lip 29, 2012 20:27
Lokalizacja: lublin

Post » Nie sie 13, 2017 20:37 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

agusialublin pisze:
Ewa L. pisze:Hej wszystkim ! :)
Jakoś tam żyję . Raz jest lepiej , raz gorzej ......noga nadal puchnie i jest odrętwiała jak za długo posiedzę, postoję lub pochodzę co utwierdza mnie w przekonaniu ,że na powrót do pracy jest zdecydowanie za wcześnie. Zaraz po święcie 15 sierpnia idę do lekarza po dalsze zwolnienie .
Dziewczynki w porządku - zdrowe i kochane jak zawsze. Dotrzymują mi towarzystwa .


Cześć Ewuś :D :D
bo to pewnie jeszcze czasu trzeba aby noga doszła do siebie :D a poza tym w te koszmarne upały to nie ma bata żeby nie spuchnąć :evil: sama rano budziłam się spuchnięta jak balon :evil:

W pewnym sensie to też ma wpływ.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź


Post » Pon sie 14, 2017 13:38 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Hej wszystkim ! :)
Jakoś tam żyję . Raz jest lepiej , raz gorzej ......noga nadal puchnie i jest odrętwiała jak za długo posiedzę, postoję lub pochodzę co utwierdza mnie w przekonaniu ,że na powrót do pracy jest zdecydowanie za wcześnie. Zaraz po święcie 15 sierpnia idę do lekarza po dalsze zwolnienie .
Dziewczynki w porządku - zdrowe i kochane jak zawsze. Dotrzymują mi towarzystwa .


idż i choruj ile się da, aż do całkowitego wyzdrowienia
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto sie 15, 2017 18:17 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Hej wszystkim ! :)
Jakoś tam żyję . Raz jest lepiej , raz gorzej ......noga nadal puchnie i jest odrętwiała jak za długo posiedzę, postoję lub pochodzę co utwierdza mnie w przekonaniu ,że na powrót do pracy jest zdecydowanie za wcześnie. Zaraz po święcie 15 sierpnia idę do lekarza po dalsze zwolnienie .
Dziewczynki w porządku - zdrowe i kochane jak zawsze. Dotrzymują mi towarzystwa .


idż i choruj ile się da, aż do całkowitego wyzdrowienia

Popieram

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sie 15, 2017 19:54 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewuś mam tu coś żebyś mogła się bawić z dziewczynkami i nie nadwyrężać nogi.
Zapraszamy na nasz bazarek: viewtopic.php?uid=30658&f=20&t=181324&start=0

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sie 15, 2017 20:17 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewciu, jak żyjesz?
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Wto sie 15, 2017 20:46 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Heloł Dziewczynki :piwa: :piwa: :piwa: co u Was słychować? :D
Obrazek

agusialublin

Avatar użytkownika
 
Posty: 16505
Od: Nie lip 29, 2012 20:27
Lokalizacja: lublin

Post » Czw sie 17, 2017 9:20 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Witam wszystkich ! :)
Dziś moja chwila prawdy - idę do lekarza. Troszkę mi się gry plan zwichrował bo nie ma mojego lekarza aż do 1 września bo poszedł na urlop. Swoją drogą nie rozumiem czemu nie skonsultował tego ze mną :wink: A tak poważnie w związku z jego urlopem muszę iść do innego. Poprosiłam mamę o wyciągnięcie mi karty i dziś na 11 idę do jakiejś doktorki. Mam nadzieję ,że nie będzie mi robiła żadnych problemów. Co do mojej nogi : nadal mam opuchnięte udo i utrudnia mi to chodzenie i sprawia ból a po ostatnich upalnych dniach i moim intensywniejszym chodzeniu znów puchnie mi stopa i kostka. Do tego jak chwilę dłużej postoję np. pod prysznicem czy zmywając naczynia nie wytrzymuję na kręgosłup.Mam nadzieję ,że pani doktor nie będzie robić problemów i da dalsze zwolnienie bo do pracy ewidentnie się jeszcze nie nadaję.
Co do moich kocich kwiatuszków to mam wrażenie ,że jesień już się zbliża wielkimi krokami i będzie długa i sroga bo Zuzia zrobiła się takim głodomorem ,że brak mi słów. Tak jak zawsze dostają obie z Pola saszetkę lub puszeczkę na pół na cały dzień . Z Polą to jest różne raz ma chęć na jedzenie a raz nie ale Zuzia zawsze rano chętnie wcina zwłaszcza musiki gurmeta. Najpierw zjada swoja porcję z miseczki troszkę zostawiając na później , idzie się umyć i po oblizywać by za chwilę przysiąść do miseczki Poli i pałaszuje jej jedzonko. Już kilka razy musiałam jej wieczorem otworzyć dodatkową puszeczkę po której do rana nie było śladu. Wczoraj obie i Zuzia i Pola były jakieś wygłodniałe i wyszło na to ,że o 1 w nocy dostały śniadanko - Zuzia musika a Pola feliksa z sosem.
Ja ostatnio prowadzę nocne życie i spać chodzę nawet czasami koło 4 nad ranem bo wciągnął mnie świat kryminalnych seriali. Na 13 Ulicy o 8 i 9 oglądam Prawo i Porządek UK, o 10 i 11 Zagadki Kryminalne z Las Vegas, o 12 i 13 Dowody zbrodni, o 14 i 15 Prawo i Porządek UK ,o 16 i 17 Zagadki Kryminalne z Las Vegas, o 18 i 19 Dowody zbrodni, o 20 i 21 Hawaii 5.0, o 22 Zagadki Kryminalne z Nowego Jorku, o 23 i 24 Prawo i porządek sekcja specjalna. Tak mnie wciągnął ten serial Hawaii 5.0 że od kilku dni oglądam go w internecie od 1 sezonu . Jestem już na 3 sezonie na 11 odcinku a każdy sezon to około 20 - 24 odcinków po 43 minuty każdy.Hawaje to piękna wyspa. Te widoki zapierające dech w piersiach , ta klarowna błękitna krystaliczna woda w której aż człowiek chce się wykąpać a to wszystko okraszone fajna ekipą stróżów prawa i gęsto ścielącym się trupem. :mrgreen:
Nic rozpisałam się a tu na mnie czas. Szykuję się do lekarza.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw sie 17, 2017 11:02 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

I co wyszło u lekarza? Dał zwolnienie? Miły był?
Ja dziś stchórzyłam i nie poszłam :/ Boje się lekarzy w poradni do której chodzę obecnie. Ale może jutro mi się uda wybrać do jedynej miłej pani, która przyjmuje. Zobaczymy.
Nieźle pojechałaś z tymi serialami! Jak je skończysz to idź na egzamin - z marszu zostaniesz gliną :mrgreen:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 95 gości