Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 42 !

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto wrz 19, 2017 8:46 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Hej Ewcia jak się czujesz?

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Wto wrz 19, 2017 17:12 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

PixieDixie pisze:Hej Ewcia jak się czujesz?

Wysłane przy użyciu Tapatalka

co to jest Tapatalek, jesli można spytać :D
Obrazek

wiesiaczek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 2176
Od: Nie kwi 10, 2011 21:23
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto wrz 19, 2017 17:29 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

To aplikacja na telefon z androidem :) łatwiej przeglądać i odpisywać na forum jak się jest na telefonie :)



Wysłane przy użyciu Tapatalka
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Wto wrz 19, 2017 17:40 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Wiecie co ?
Wszystko jestem w stanie zrozumieć w niedzielę - pranie, zamiatanie, mycie podłóg, sprzątanie kuwet, gotowanie obiadów na cały tydzień , układanie w szafach i co tam się jeszcze chce ale warczenie odkurzaczem i odkurzanie o 12 w południe w niedzielę naprawdę mnie drażni.A to właśnie robił dzisiaj mój sąsiad mieszkający nade mną. W piątek była u niego jakaś impreza ale nic co by zakłócało spokój tyle ,że o 3 w nocy słychać było jakieś rozmowy , delikatną muzykę , kroki w tą i z powrotem ale nic co przeszkadzałoby sąsiadom spać. Zdarza mu się też i to dość często ,że o 4 - 5 nad ranem słyszę wirowanie pralki u niego na górze ale też mi to nie przeszkadza i czasami robię tak ,że wieczorem wstawiam pranie odraczając czas włączenia o kilka godzin i pralka sama włącza się np. o 5 rano , pierze przez 2 godz i gdy wstaję rano od razu mogę wieszać wyprane pranie nie tracąc czasu na pranie. Jednak odkurzanie w niedzielę mnie drażni.


Mnie odkurzanie w niedzielę nie przeszkadza, ale rzuca mnie na łóżku, gdy o 1-ej czy 2-giej w nocy ktoś przez godzinę lub dłużej leje wodę do wanny ... to mnie budzi w środku nocy :twisted: :twisted:

Ostatnio wprowadziło się parę nowych rodzin do naszego bloku .... i tu zaczyna się problem - wiercą, tłuką, szorują, stukają ... co jakiś czas (widać pracujący), ale w niedzielne popołudnia to mam ochotę iść im i nagadać do słuchu :evil: :evil:
Ale nauczyłam się już, że z pewnymi ludzmi po prostu się nie rozmawia ... szkoda mojego czasu ... jak grochem o ścianę :smokin:
Skoro nie widzi nic złego w hałasowaniu w niedzielne popołudnia, to znaczy, że .... słoma mu z butów wyłazi ... i niekumaty jakiś kupił mieszkanie w mieście :evil:
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9464
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 19, 2017 18:02 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

PixieDixie pisze:To aplikacja na telefon z androidem :) łatwiej przeglądać i odpisywać na forum jak się jest na telefonie :)



Wysłane przy użyciu Tapatalka

aha, dziekuję :D
Obrazek

wiesiaczek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 2176
Od: Nie kwi 10, 2011 21:23
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto wrz 19, 2017 18:05 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

wiesiaczek1 pisze:
PixieDixie pisze:To aplikacja na telefon z androidem :) łatwiej przeglądać i odpisywać na forum jak się jest na telefonie :)



Wysłane przy użyciu Tapatalka

aha, dziekuję :D
I szybciej się zdjęcia wkleja.
Dla mnie super

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Śro wrz 20, 2017 6:10 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

:kotek:

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Czw wrz 21, 2017 22:21 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewuś a gdzie Ty się podziewasz ? :201461
Obrazek

agusialublin

Avatar użytkownika
 
Posty: 16505
Od: Nie lip 29, 2012 20:27
Lokalizacja: lublin

Post » Pt wrz 22, 2017 7:39 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

No właśnie. Gdzie Ewcia???
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33232
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pt wrz 22, 2017 17:45 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Czekamy na Ewcie :1luvu: :ok: :kotek:

AgaS1987

 
Posty: 3677
Od: Wto mar 12, 2013 9:33


Post » Pt wrz 22, 2017 22:59 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Witam wszystkich :)
Ten tydzień minął szybko......za szybko. Od poniedziałku zbierałam się by pójść na badania kontrolne które dostałam z pracy w związku z długoterminowym zwolnieniem lekarskim. Tak się zbierałam ,że w ostateczności poszłam dopiero dziś. W domu zimno , na dworze wcale nie lepiej choć poniedziałek i wtorek było ładnie i słonecznie i do tego zaczęło mnie łapać jakieś przeziębienie. Moi rodzice rozłożyli się oboje więc ograniczyliśmy kontakt żebym ja czegoś od nich nie podłapała bo przecież w poniedziałek wracam do pracy. Na szczęście zaopatrzeni byli odpowiednio więc dopiero dziś im zrobiłam zakupy. W poniedziałek była u nich pani od pijawek i postawiła im a w czwartek powtórka i już dziś rodzice czują się dużo lepiej. Pijawki pomogły oczyścić zatoki i oskrzela i dziś już zdecydowanie lepiej się mamie oddychało i uwolniła zatoki z ropy. Oczywiście w przyszłym tygodniu pójdą kontrolnie do lekarza ale zdecydowanie ma im się na zdrowie.
Mnie od poniedziałku pobolewa gardło a od wczoraj zaczęłam się smarkać.
Od poniedziałku zaczęło u nas szumieć w rurach i kaloryfery zrobiły się ciepłe. Trochę dziwnie bo na dworze było ciepło i słonecznie. Wieczorem myślałam ,że się w domu ociepli ale okazało się ,że wraz ze spadkiem temperatury na zewnątrz w domu kaloryfery też zrobiły się zimne. Od wtorku na szczęście zaczęli normalnie grzać. Dziewczyny twardo okupują budkę stojącą przy kaloryferze. Na szczęście z nimi wszystko w porządku. Są zdrowe i kochane jak zawsze.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 23, 2017 6:42 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Powroty do pracy bywają ciężkie. Oby tylko zdrowie dopisywalo to można pracować.
Miłego weekendu :201461

U nas ta Budka to jest miejsce walk :twisted: :lol:
Molka wejdzie do domku fuks ja boksuje. Fuks siedzi, Molka ładuje łapami. Ewidentnie każde chce mieć swój apartament :ryk:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob wrz 23, 2017 7:02 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Moli25 pisze:Powroty do pracy bywają ciężkie. Oby tylko zdrowie dopisywalo to można pracować.
Miłego weekendu :201461

U nas ta Budka to jest miejsce walk :twisted: :lol:
Molka wejdzie do domku fuks ja boksuje. Fuks siedzi, Molka ładuje łapami. Ewidentnie każde chce mieć swój apartament :ryk:

To na co czekasz. Kupuj kolejny dom.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob wrz 23, 2017 7:04 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Dyktatura pisze:
Moli25 pisze:Powroty do pracy bywają ciężkie. Oby tylko zdrowie dopisywalo to można pracować.
Miłego weekendu :201461

U nas ta Budka to jest miejsce walk :twisted: :lol:
Molka wejdzie do domku fuks ja boksuje. Fuks siedzi, Molka ładuje łapami. Ewidentnie każde chce mieć swój apartament :ryk:

To na co czekasz. Kupuj kolejny dom.

Czekam na teściowa tym razem
Ja ostatnio kupiłam już 2 domy :lol:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Drrr, Marmotka, MB&Ofelia i 138 gości