Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 42 !

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sie 21, 2017 9:50 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Poniedziałek przed nami.
Pogoda się znów skiepściła. Wczoraj nie było wprawdzie gorąca ale nie padało i było w miarę przyjemnie dziś za to znacznie się ochłodziło i popaduje deszcz. Troszkę się przejaśnia niebo by za chwilę znów zasnuć się szarymi ciężkimi chmurami.
Dziewczynki dziś coś mało głodne i nawet Zuzi apetycik nie dopisuje.Ostatnio zaczęłam im dawać po całej saszetce i całej puszeczce ale widać ,że dzień w dzień to samo nie pasuje im. Dziś Zuzia wolała sosik bo dwa dni pod rząd musik już nie smakuje.
Zamówiłam im wczoraj w zoo+ saszetki i musiki bo się kończą i napisali ,że przewidziany termin dostawy to 21 sierpnia poniedziałek czyli dziś ale do tej pory nie dostałam smsa od DPD o przesyłce więc chyba dziś nic z tego nie będzie.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sie 21, 2017 11:25 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ano się skiepściło. W Koszałkowie pada. A ja muszę w pracy wietrzyć bo cały czas śmierdzi nowa wykładzina :evil:
dyg dyg dyg dyg dyg brrrrr!

A jak noga? Lepiej?
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin


Post » Pon sie 21, 2017 21:26 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MaryLux pisze:U nas też bądźjako :placz:

Naprawdę...
Padało tylko chwilę, jest czym oddychać i jeszcze słońce świeciło. W porządku jest.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto sie 22, 2017 8:30 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MB&Ofelia pisze:Ano się skiepściło. W Koszałkowie pada. A ja muszę w pracy wietrzyć bo cały czas śmierdzi nowa wykładzina :evil:
dyg dyg dyg dyg dyg brrrrr!

A jak noga? Lepiej?

Idzie jesień idzie.......
To fakt niektóre nowe wykładziny zwłaszcza te podgumowane ohydnie śmierdzą :evil:
Jak z nogą lepiej to znów kręgosłup daje mi popalić - ech i tak w kółko :(
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sie 22, 2017 8:31 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MaryLux pisze:U nas też bądźjako :placz:

O a czemu to ?
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sie 22, 2017 8:32 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MalgWroclaw pisze:
MaryLux pisze:U nas też bądźjako :placz:

Naprawdę...
Padało tylko chwilę, jest czym oddychać i jeszcze słońce świeciło. W porządku jest.

Pewnie Marysia miała na myśli brak tych 30*C które tak bardzo lubi. :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sie 22, 2017 8:59 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Wtorek.
Kolejny deszczowy poranek . Pozamykałam wieczorem wszystkie okna bo stopy miałam jak z lodu to dziś dziewczyny chodzą nie wiedząc co z sobą począć bo nie mogą na balkon wyjść.Dostały śniadanko ale obie wystartowały do sosiku a musik nawet nietknięty jest. Wczoraj wieczorem też opędzlowały do końca cały sosik a musiku do rana zostało jeszcze dobre pól.
Dostałam dziś smsa od DPD ,że kurier będzie dziś między 14 a 16.
Dziś też mają przyjść do rodziców monterzy od satelitarnej bo tata tak popierniczył antenę ,że nie mogą odbierać telewizji bo albo śnieży albo w ogóle nie łapie programów choć tydzień temu kupili nowy telewizor bo poprzedni im się zepsuł ( przy pomocy taty :evil: ). Mój tata nie widzi a bierze się za coś co mu nie potrzeba. Ciągle przycina kabel antenowy i niby naprawia wtyczkę w efekcie psując ją całkowicie ale zwróć mu uwagę to wybucha taka awantura ,że pół bloku słyszy.I nie da sobie wytłumaczyć ,że wcale nie naprawia tylko psuje .
W ubiegłym tygodniu mama się wkurzyła i zadzwoniła do satelitarnej by ktoś przyszedł i naprawił tą antenę. Dziś mają przyjść na 10.
Ostatnio moją mamę coś bardzo pogryzło. Nie wiemy co ale ma na rękach swędzące i gorące placki. Miejsca są aż opuchnięte. Nie mam pojęcia co to ale ewidentnie wygląda mi to na ukąszenie owada. Mama poszła wczoraj do apteki żeby odebrać leki i kupić coś na to swędzenie a pani farmaceutka odesłała ją do lekarza. Poszła więc do przychodni gdzie okazało się ,że jest jakiś wolny lekarz a ten jak to zobaczył od razu dał skierowanie do szpitala bo on nie wie co to jest. Oczywiście jak to moja mama do szpitala nie poszła ale dała się namówić na wizytę u mojego dermatologa pana doktora Kota. Dziś idzie na 15,20 więc niech on zadecyduje bo to typowy lekarz skórny i jeśli uzna ,że potrzebny jest szpital to weźmie ją do siebie na oddziała do szpitala tam gdzie ja leżałam w maju.
Jeszcze do mnie odezwał się pan od ubezpieczenia i umówiłam się z nim na dziś na 16,30 - 17.
I takie mnie dziś czekają atrakcje a teraz lecę naprawić kuwetkową wpadkę Poli bo weszła do kuwety i zamiast się odwrócić to wystawiła kuper i cały zrzut wylądował przed kuwetą a nie do kuwety. Na szczęście Pola robi twarde kupale więc sprzątanie nie jest trudne.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sie 22, 2017 10:11 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

U rodziców sprawa załatwiona. Panowie z satelitarnej przyszli o 10 i po pół godzinie wszystko było zrobione. Sprawdzili istniejący kabel antenowy, kolejny przeciągnęli do pokoju taty , wystawili rachunek na 55 zł i wszystko gra tak jak powinno. Oby tylko tata znów nie zaczął mieszać :roll:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sie 22, 2017 11:10 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:U rodziców sprawa załatwiona. Panowie z satelitarnej przyszli o 10 i po pół godzinie wszystko było zrobione. Sprawdzili istniejący kabel antenowy, kolejny przeciągnęli do pokoju taty , wystawili rachunek na 55 zł i wszystko gra tak jak powinno. Oby tylko tata znów nie zaczął mieszać :roll:


chyba znasz zdolności taty :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto sie 22, 2017 11:21 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:U rodziców sprawa załatwiona. Panowie z satelitarnej przyszli o 10 i po pół godzinie wszystko było zrobione. Sprawdzili istniejący kabel antenowy, kolejny przeciągnęli do pokoju taty , wystawili rachunek na 55 zł i wszystko gra tak jak powinno. Oby tylko tata znów nie zaczął mieszać :roll:


chyba znasz zdolności taty :wink:

Niestety :( :( :(
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sie 22, 2017 12:44 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:U rodziców sprawa załatwiona. Panowie z satelitarnej przyszli o 10 i po pół godzinie wszystko było zrobione. Sprawdzili istniejący kabel antenowy, kolejny przeciągnęli do pokoju taty , wystawili rachunek na 55 zł i wszystko gra tak jak powinno. Oby tylko tata znów nie zaczął mieszać :roll:


chyba znasz zdolności taty :wink:

Niestety :( :( :(


i raczej juz sie nie zmieni
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto sie 22, 2017 13:04 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:
mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:U rodziców sprawa załatwiona. Panowie z satelitarnej przyszli o 10 i po pół godzinie wszystko było zrobione. Sprawdzili istniejący kabel antenowy, kolejny przeciągnęli do pokoju taty , wystawili rachunek na 55 zł i wszystko gra tak jak powinno. Oby tylko tata znów nie zaczął mieszać :roll:


chyba znasz zdolności taty :wink:

Niestety :( :( :(


i raczej juz sie nie zmieni

Ze starszymi zchorowanymi ludźmi już tak jest.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sie 22, 2017 14:05 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:
mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:U rodziców sprawa załatwiona. Panowie z satelitarnej przyszli o 10 i po pół godzinie wszystko było zrobione. Sprawdzili istniejący kabel antenowy, kolejny przeciągnęli do pokoju taty , wystawili rachunek na 55 zł i wszystko gra tak jak powinno. Oby tylko tata znów nie zaczął mieszać :roll:


chyba znasz zdolności taty :wink:

Niestety :( :( :(


i raczej juz sie nie zmieni

Ze starszymi zchorowanymi ludźmi już tak jest.

Te zdolności z wiekiem rosną

MaryLux

 
Posty: 159309
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sie 22, 2017 14:24 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

U mojego taty osiągnęły apogeum. :strach: :strach: :strach:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aania, Lifter i 105 gości