Rambo, Muffin i Lilka na pokładzie!

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie cze 11, 2017 18:27 Rambo, Muffin i Lilka na pokładzie!

Nieśmiało witamy wszystkich Miauczastych i wszystkich Dużastych.
Zaglądamy tu od jakiegoś czasu i postanowiliśmy dołączyć do załogi.
Przedstawimy się, żeby Miauczaste nas obwąchały i przyjęły do stada a Dużaste wymiziały:

Jestem Rambo:
http://ifotos.pl/z/aqswrhq

Mam chyba jakieś 11 miesięcy. Dużasta wzięła mnie kiedy miałem 12 tygodni, choć przyjechała po mojego brata, ale pani z fundacji, u której byłem na DT przez kilka dn,i powiedziała Dużastej mądre kociaste słowa,że co dwa to nie jeden. Duża bała się, że dwójce nie podoła, bo nie znała się na naszych futrzanych obyczajach, ale Duży powiedział, że bierzemy i wzięli. Teraz Dużasta zakochana jest w moim gęstym futrze. Jestem spokojny i rozgadany, uwielbiam wychodzenie na balkon i polowanie na muchy . Czasem chciałbym czmychnąć przez drzwi, co komunikuję przeciągłym miauczeniem, ale Dużasta tłumaczy mi wtedy, że tam nie ma takiego jedzonka i mizianka, a ludziaste są różne. Kocham spać na drapaku w przyciasnawym na moje 5 i pół kilowe ciałeczko pudełeczku no i jestem strasznie wybredny....w końcu Rambo to Rambo i byle czym się nie zadowoli.AAA...lubię ciumkać biały szlafrok Dużastej...wygląda w nim jak mama:)

Jestem Muffin:
http://ifotos.pl/z/aqswrxw

Też mam chyba 11 miesięcy. Duża zauważyła mnie na ogłoszeniu internetowym, przekonała Dużego i przybyli po mnie. I zabrali też mojego brata. To była dobra, wręcz kociasta decyzja :). Wprawdzie na początku bałem się ręki, chowałem po kątach i chorowałem, nie byłem silny jak Rambo, ale Dużasta przekonała mnie do siebie, wyleczyła i kocha mnie bardzo też. Jestem spokojny, zjem niemal wszystko i jestem baardzo czujny. Widzę każdy ruch, słyszę każdy szmer i obserwuję Cię nawet jak myślisz, że spię! Ugniatam Dużastą z gracją i dostojeństwem, często, ale tylko kiedy chcę. Rano robię za budzik, bo martwię się , że Dużasta nie wstanie i nie da nam jeść o 5 nad ranem, choć ani razu jej się to nie zdarzyło ( ale czujnym być trzeba!)Jestem trochę ciapowaty, choć Duzasta mówi, że mądry, że szybko się uczę i nie ciągnie mnie do niebezpiecznych rzeczy - bo mój brat Rambo na przykład wskoczył kiedyś na palnik kuchenki i upalił sobie wąsy zanim Duża go uchwyciła! Wprawdzie już tak nie robi, ale ja od razu wiedziałem, że takie kolorowe co bucha to nie dobre jest i be . Lubię lodówkę. Zawsze jak Dużasta ją otwiera to tam wskakuję. Nie, żebym lubił zimno, tylko wiem, że Duża chowa tam przysmaki. Jak mówi, że da, to wyskakuję :) Taki jestem mądry!

Jestem Lilka, Lilu, Lileńka:
http://ifotos.pl/z/aqswrew

Mam teraz 11 tygodni, wiem, że może powinnam być teraz z mamą, ale chcieli mnie oddać to Duża wzięła. Dużasta długo oglądała Kociaste i marzyła o kociastej nie chłopcu, ale Duży miał wątpliwości. W końcu Dużasty się zgodził a Duża wypatrzyła mnie. Bała się, że mieszka w za małym mieszkanku i co powiedzą już jej Futerka, ale pokochała mnie już na zdjęciu, choc podobno nie miałam fotogenicznego zdjęcia, wyglądałam jak zaniedbany nietoperz (phi!) i to przesądziło. Dużasta jak mnie zobaczyła to nie mogła uwierzyć, że jestem taka śliczna ( też coś...). Podobno jestem też odważna, niczego nigdy się nie bałam, dużo jem i jestem bardzo miziasta. Poganiam moich nowych braci, w końcu kobity rządzą! Dużasta ma ze mną problem, bo ciągle przeostaję się za siatkę na balkonie i musi mnie pilnować i tylko słyszę , kiedy jak w końcu urosnę. A ja chyba sporo nie urosnę, bo mama była maleńka, tak maleńka, że Dużaści jak po mnie przyjechali to myśleli, że to kilkumiesięczny kotek. Lubię mojego nowego braciszka Rambo- lubię się w niego wtulać jak śpimy, a z Muffinkiem lubimy się ganiać i pacać łapkami- tak delikatnie. Bracia są fajni, nie prychali na mnie i pokochali mnie w dwa dni, co się ani Dużastym ani pani weterynarz nie śniło. Przybyłam do nowego domu z kolegami, takimi małymi, Dużasta mówiła na nie Pchełki, ale na drugi dzień już je usunęli takim czymś co śmierdziało i mnie denerwowało i teraz jestem tylko ja , Rambuś, Muffinek i Dużaści.

To ja Duża. Witam :)
Kociara od roku. Proszę o mizianko dla moich chłopaków i dziewczynki. Oto jeszcze kilka ich foteczek, na dobry dzioneczek:
http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/Bz5g ... L1SQnS_Sh6


http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/QoA1 ... gP3l~XGK85

http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/IBvf ... tcQRJ07fdo

Mariti1

 
Posty: 4
Od: Nie cze 11, 2017 17:38

Post » Nie cze 11, 2017 18:54 Re: Rambo, Muffin i Lilka na pokładzie!

Cześć, super masz ekipę, zgraną ;-)

bea3

 
Posty: 4144
Od: Śro cze 26, 2013 12:23
Lokalizacja: opolskie

Post » Nie cze 11, 2017 19:01 Re: Rambo, Muffin i Lilka na pokładzie!

Witajcie Brygado :201461
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie cze 11, 2017 19:02 Re: Rambo, Muffin i Lilka na pokładzie!

Wszystkie kotki są piękne, ale Rambo skradł moje serce :1luvu: (wygląda jak mój Gucio).

bea3

 
Posty: 4144
Od: Śro cze 26, 2013 12:23
Lokalizacja: opolskie

Post » Nie cze 11, 2017 19:07 Re: Rambo, Muffin i Lilka na pokładzie!

Dziękujemy za miłe przyjęcie, pozdrawiamy miziasto Gucia. Jako Duża przyznam się, że i moje serce skradł, choć nie był tym pierwszo-wypatrzonym. No i jak to rambo, póki co rządzi w mieszkanku.
Ostatnio edytowano Nie cze 11, 2017 19:36 przez Mariti1, łącznie edytowano 1 raz

Mariti1

 
Posty: 4
Od: Nie cze 11, 2017 17:38


Post » Nie cze 11, 2017 19:53 Re: Rambo, Muffin i Lilka na pokładzie!

bea3 pisze:Wszystkie kotki są piękne, ale Rambo skradł moje serce :1luvu: (wygląda jak mój Gucio).



Miziaczki dla Gucia :)

Mariti1

 
Posty: 4
Od: Nie cze 11, 2017 17:38

Post » Nie cze 11, 2017 22:23 Re: Rambo, Muffin i Lilka na pokładzie!

Witamy na forum :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro cze 14, 2017 11:09 Re: Rambo, Muffin i Lilka na pokładzie!

My też sie przywitamy :)
Kociaki cudowne. Lilka ma bardzo oryginalne umaszczenie :201461
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw cze 15, 2017 16:33 Re: Rambo, Muffin i Lilka na pokładzie!

Dziękuję za pamięć o Guciu, On już biega za TM :placz:
Ale mam jeszcze dzikie koty do karmienia i jakoś daję radę :ok:

bea3

 
Posty: 4144
Od: Śro cze 26, 2013 12:23
Lokalizacja: opolskie

Post » Czw cze 15, 2017 16:33 Re: Rambo, Muffin i Lilka na pokładzie!

A ekipa jest pierwsza klasa :)

bea3

 
Posty: 4144
Od: Śro cze 26, 2013 12:23
Lokalizacja: opolskie




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 299 gości