Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡ co Molince dolega?

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lip 15, 2017 7:56 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡ część V

:1luvu: :201461 :201461
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź


Post » Sob lip 15, 2017 14:11 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡ część V

Slonecznego weekendu zycze. W Warszawie pogoda w kartkę ale ciepło jest. :piwa:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lip 15, 2017 14:18 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡ część V

Gosiagosia pisze:Slonecznego weekendu zycze. W Warszawie pogoda w kartkę ale ciepło jest. :piwa:

W kartkę? :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: U nas w płytkę

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lip 15, 2017 16:54 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡ część V

MaryLux pisze:
Gosiagosia pisze:Slonecznego weekendu zycze. W Warszawie pogoda w kartkę ale ciepło jest. :piwa:

W kartkę? :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: U nas w płytkę

O rany z kratki zrobiła się kartka :ryk: :ryk: :ryk: tak to jest jak się pisze bez okularów i z telefonu. :mrgreen:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lip 15, 2017 17:38 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡ część V

Gosiagosia pisze:
MaryLux pisze:
Gosiagosia pisze:Slonecznego weekendu zycze. W Warszawie pogoda w kartkę ale ciepło jest. :piwa:

W kartkę? :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: U nas w płytkę

O rany z kratki zrobiła się kartka :ryk: :ryk: :ryk: tak to jest jak się pisze bez okularów i z telefonu. :mrgreen:

Nic się nie przejmuj: kiedyś widziałam budkę z lodami NATURLANYMI - Myszolandia świadkiem :)

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lip 16, 2017 21:19 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡ część V

A mój karnisz zamiast niklowany wyszedł umiłowany bo telefon wiedział lepiej co chcę napisać. :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lip 17, 2017 6:58 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡ część V

klaudiafj pisze:
Moli25 pisze:https://youtu.be/FckA4KvEllQ
!!!
Do kina Trzeba będzie iść :201461

Ja na to nie pójdę. Nie podoba mi się gloryfikowanie bezdomności kotów w tym filmie. Zobaczyłam tylko koty narażone na przeróżne niebezpieczeństwa i aż mnie to zmroziło. A żeby pokazać "ucukierowanie" życia bezdomnych kotów zastosowano w tym zwiastunie efekty specjalne typu "blask słońca", "bliki","rozmycie", które pasuje do baśniowych produkcji, a nie do czegoś takiego. Mnie jest żal tych kotów. I nie wiem jaki jest cel tego filmu. Że niby dla kociarzy... jako kociara nie zobaczyłam nic fajnego w zwiastunie. Ale tylko tyle o nim wiem ile teraz zobaczyłam. Może jest jakiś głębszy sens tego filmu. Nie sprawdziłam :/


Obejrzałam wczoraj. Piękne zdjęcia, ale co za problem koty sfotografować i niezwykłe miasto. Mam wrażenie, że Turcja szerzy propagandę, zupełnie, jak wtedy, kiedy było głośno o otwieraniu galerii handlowych dla psów bezdomnych zimą, a w Turcji był właśnie kryzys władzy. Nie słyszeli o sterylizacji, kocięta w ilościach hurtowych... włos mi się zjeżył. Ktoś opowiada, że koty mają 9 żyć, ktoś inny, że przeszedł załamanie nerwowe, a teraz karmi koty i czuje się dobrze. Przed nim stado kotów, ogromne. Normalny człowiek nie wyszedłby z załamania, gdyby miał się zajmować takim stadem. I teoria, że "zamykanie kotów w domach, żeby sobie głaskać, a one są szczęśliwe na wolności" w zetknięciu ze stadami kotów (bo najwyraźniej nie ma sterylizacji), uwagami w stylu "dobrze, że tu są, bo wyczuwają dobrych ludzi, bo głaskanie jest fajne, a tak w ogóle to zaraz zlikwidują ten plac targowy, bo będzie autostrada, więc gdzie się te koty (chyba co najmniej setki!) podzieją, jak my pójdziemy". Koszmar opakowany w ładną zdjęciową wydmuszkę. Wiem, wiem, to jest inna kultura. Wyszłam z kina przygnębiona.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pon lip 17, 2017 8:51 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡ część V

:1luvu: :201461 :201461
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź


Post » Pon lip 17, 2017 22:01 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡ część V

MalgWroclaw pisze:
klaudiafj pisze:
Moli25 pisze:https://youtu.be/FckA4KvEllQ
!!!
Do kina Trzeba będzie iść :201461

Ja na to nie pójdę. Nie podoba mi się gloryfikowanie bezdomności kotów w tym filmie. Zobaczyłam tylko koty narażone na przeróżne niebezpieczeństwa i aż mnie to zmroziło. A żeby pokazać "ucukierowanie" życia bezdomnych kotów zastosowano w tym zwiastunie efekty specjalne typu "blask słońca", "bliki","rozmycie", które pasuje do baśniowych produkcji, a nie do czegoś takiego. Mnie jest żal tych kotów. I nie wiem jaki jest cel tego filmu. Że niby dla kociarzy... jako kociara nie zobaczyłam nic fajnego w zwiastunie. Ale tylko tyle o nim wiem ile teraz zobaczyłam. Może jest jakiś głębszy sens tego filmu. Nie sprawdziłam :/


Obejrzałam wczoraj. Piękne zdjęcia, ale co za problem koty sfotografować i niezwykłe miasto. Mam wrażenie, że Turcja szerzy propagandę, zupełnie, jak wtedy, kiedy było głośno o otwieraniu galerii handlowych dla psów bezdomnych zimą, a w Turcji był właśnie kryzys władzy. Nie słyszeli o sterylizacji, kocięta w ilościach hurtowych... włos mi się zjeżył. Ktoś opowiada, że koty mają 9 żyć, ktoś inny, że przeszedł załamanie nerwowe, a teraz karmi koty i czuje się dobrze. Przed nim stado kotów, ogromne. Normalny człowiek nie wyszedłby z załamania, gdyby miał się zajmować takim stadem. I teoria, że "zamykanie kotów w domach, żeby sobie głaskać, a one są szczęśliwe na wolności" w zetknięciu ze stadami kotów (bo najwyraźniej nie ma sterylizacji), uwagami w stylu "dobrze, że tu są, bo wyczuwają dobrych ludzi, bo głaskanie jest fajne, a tak w ogóle to zaraz zlikwidują ten plac targowy, bo będzie autostrada, więc gdzie się te koty (chyba co najmniej setki!) podzieją, jak my pójdziemy". Koszmar opakowany w ładną zdjęciową wydmuszkę. Wiem, wiem, to jest inna kultura. Wyszłam z kina przygnębiona.

Wlasnie dlatego nie mam zamiaru tego ogladac nawet za darmo.
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto lip 18, 2017 2:14 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡ część V

Cześć :D

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

Post » Wto lip 18, 2017 16:05 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡ część V

MalgWroclaw pisze:
klaudiafj pisze:
Moli25 pisze:https://youtu.be/FckA4KvEllQ
!!!
Do kina Trzeba będzie iść :201461

Ja na to nie pójdę. Nie podoba mi się gloryfikowanie bezdomności kotów w tym filmie. Zobaczyłam tylko koty narażone na przeróżne niebezpieczeństwa i aż mnie to zmroziło. A żeby pokazać "ucukierowanie" życia bezdomnych kotów zastosowano w tym zwiastunie efekty specjalne typu "blask słońca", "bliki","rozmycie", które pasuje do baśniowych produkcji, a nie do czegoś takiego. Mnie jest żal tych kotów. I nie wiem jaki jest cel tego filmu. Że niby dla kociarzy... jako kociara nie zobaczyłam nic fajnego w zwiastunie. Ale tylko tyle o nim wiem ile teraz zobaczyłam. Może jest jakiś głębszy sens tego filmu. Nie sprawdziłam :/


Obejrzałam wczoraj. Piękne zdjęcia, ale co za problem koty sfotografować i niezwykłe miasto. Mam wrażenie, że Turcja szerzy propagandę, zupełnie, jak wtedy, kiedy było głośno o otwieraniu galerii handlowych dla psów bezdomnych zimą, a w Turcji był właśnie kryzys władzy. Nie słyszeli o sterylizacji, kocięta w ilościach hurtowych... włos mi się zjeżył. Ktoś opowiada, że koty mają 9 żyć, ktoś inny, że przeszedł załamanie nerwowe, a teraz karmi koty i czuje się dobrze. Przed nim stado kotów, ogromne. Normalny człowiek nie wyszedłby z załamania, gdyby miał się zajmować takim stadem. I teoria, że "zamykanie kotów w domach, żeby sobie głaskać, a one są szczęśliwe na wolności" w zetknięciu ze stadami kotów (bo najwyraźniej nie ma sterylizacji), uwagami w stylu "dobrze, że tu są, bo wyczuwają dobrych ludzi, bo głaskanie jest fajne, a tak w ogóle to zaraz zlikwidują ten plac targowy, bo będzie autostrada, więc gdzie się te koty (chyba co najmniej setki!) podzieją, jak my pójdziemy". Koszmar opakowany w ładną zdjęciową wydmuszkę. Wiem, wiem, to jest inna kultura. Wyszłam z kina przygnębiona.

Małgosiu, pięknie napisałaś. Tak mi się coś wydawało, że to będzie tak ładnie opakowana gorzka pigułka. Tak samo jak w Grecji, tez pełno bezdomnych kotów i cały czas nowe mioty.

Hannah12

 
Posty: 22926
Od: Czw sie 11, 2005 11:57


Post » Śro lip 19, 2017 1:42 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡ część V

:1luvu: :1luvu: :1luvu: :ok:

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 139 gości