Agresywny kot

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie cze 04, 2017 13:37 Agresywny kot

Hej od niedawna mam mala kotke. Ma ona ok 4 miesiące ostatnio zaczela się bardzo dziwnie zachowywać nie zaczepiana atakuje nas bardzo agresywnie nie dla zabawy tylko ze złością co gorsze sama siebie też ostatnio gryzie.. to "normalne" zdarza się u małych kotków czy coś jest nie tak z nią i powinnam udać się do weterynarza ? Chciałam dodać zdjęcie łapki która sobie gryzla ale nie wiem jak tutaj chyba się nie da dodać załącznika ? Przed chwila siw zarejestrowal am wiec nie wiem ^^ w każdym razie na łapce ma wygryziona sierść mniej więcej wielkości 50-cio groszowki do samej skory

Sweeety

 
Posty: 1
Od: Nie cze 04, 2017 13:27

Post » Nie cze 04, 2017 14:46 Re: Agresywny kot

Sweeety pisze:Hej od niedawna mam mala kotke. Ma ona ok 4 miesiące ostatnio zaczela się bardzo dziwnie zachowywać nie zaczepiana atakuje nas bardzo agresywnie nie dla zabawy tylko ze złością co gorsze sama siebie też ostatnio gryzie.. to "normalne" zdarza się u małych kotków czy coś jest nie tak z nią i powinnam udać się do weterynarza ? Chciałam dodać zdjęcie łapki która sobie gryzla ale nie wiem jak tutaj chyba się nie da dodać załącznika ? Przed chwila siw zarejestrowal am wiec nie wiem ^^ w każdym razie na łapce ma wygryziona sierść mniej więcej wielkości 50-cio groszowki do samej skory


Absolutnie nie jest to normalne zachowanie.
Powinniście do lekarza koniecznie pojechać z kotką.
Napisz skąd jesteś, to może ktoś na forum będzie mógł polecić dobrego weta.
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14195
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Nie cze 04, 2017 16:06 Re: Agresywny kot

Wet się kłania.
Gdy kotu dokucza ból czy inne świństwo potrafi być agresywny do ludzi i do kończyny jaka mu przeszkadza.
Czy kota mogło coś ugryźć? Może mieć jakieś pasożyty na sobie? Grzybka? świerzba? Obejrzyj ją dokładnie.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob cze 10, 2017 17:16 Re: Agresywny kot

Hej- jak pisała przedmówczyni :!: :!: :!: konieczna wizyta.
Na co jeszcze czekasz :?: :?: :?:

darkot

Avatar użytkownika
 
Posty: 557
Od: Sob kwi 30, 2016 19:18
Lokalizacja: Wałbrzych

Post » Wto cze 13, 2017 17:28 Re: Agresywny kot

A zdjęcia można wstawiać poprzez to: http://wstaw.org

Też nie wiedziałam, kiedy byłam tu całkiem nowa... Życzę zdrowia kotce! I Tobie też oczywiście.
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11137
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5 i 94 gości