PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI zaprasza.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie gru 10, 2017 11:47 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

I bardzo dobrze! Tak trzeba, korzystać z życia ile się da, pozwalać sobie na przyjemności, zwiedzać świat! wtedy wiadomo że warto :wink:
Piękny widok.
Ja to się nazachwycać nie mogę jak inne piękne krajobrazy nosi ta Ziemia. Że te egzotyczne obrazki, istnieją na prawdę :D

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Nie gru 10, 2017 11:49 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Aia pisze:I bardzo dobrze! Tak trzeba, korzystać z życia ile się da, pozwalać sobie na przyjemności, zwiedzać świat! wtedy wiadomo że warto :wink:
Piękny widok.
Ja to się nazachwycać nie mogę jak inne piękne krajobrazy nosi ta Ziemia. Że te egzotyczne obrazki, istnieją na prawdę :D

Istnieją i to nie tylko tam, wszędzie jest pięknie nawet u nas w Polsce są takie magiczne miejsca.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie gru 10, 2017 12:00 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Gosiagosia pisze:
mir.ka pisze:Błoto z Morza Martwego ma unikalne właściwości lecznicze. Zawiera aż 26 minerałów, między innymi: potas, magnez, cynk, wapno, chrom, żelazo, chlorki, lit i bar.Wygładza, odżywia i ujędrnia skórę. Gorące źródła siarkowe występujące wzdłuż wybrzeża są wykorzystywane do leczenia chorób skóry i stawów :lol: wymoczyłam swoje bolące kości.
Obrazek


cała sie tym smarowałaś?

Cała od buźki po stópki. :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:
Obrazek

:mrgreen: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie gru 10, 2017 12:02 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Miałam taką wewnętrzną potrzebę i to właśnie Ziemię Świętą. Prezes wysłał na urlop, miałam urodziny i to poważne :mrgreen: a do tego coraz większe problemy z kolankami więc namówiłam przyjaciółkę i w Świat poleciałyśmy.
Widoki z Hotelu nocą (robiłam z balkonu)
Obrazek

przyjemność na 20-te urodziny? :wink:
bo jak poważne to chyba nie 18-te :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie gru 10, 2017 12:23 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

mir.ka pisze:Miałam taką wewnętrzną potrzebę i to właśnie Ziemię Świętą. Prezes wysłał na urlop, miałam urodziny i to poważne :mrgreen: a do tego coraz większe problemy z kolankami więc namówiłam przyjaciółkę i w Świat poleciałyśmy.
Widoki z Hotelu nocą (robiłam z balkonu)
Obrazek

przyjemność na 20-te urodziny? :wink:
bo jak poważne to chyba nie 18-te :mrgreen:

Tak na te 20 :ryk: :ryk: :ryk:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie gru 10, 2017 14:03 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Taki piękny wierszyk znalazłm na FB i muszę się z Wami podzielić, może go znacie ale ja pierwszy raz go przeczytałam
Mam kota
A ja mam kota, piękne stworzenie,
Na żadne skarby go nie zamienię,
Nie chcę klejnotów, ani też złota
Najbardziej kocham mojego kota,
Miłością wielką, bez żadnych granic.
Mojego kota nie oddam za nic.
Na nic innego nikt mnie nie skusi,
Bo w moim domu kot mieszkać musi.
Choć podrapane krzesła, fotele,
I czy w dzień zwykły, czy też w niedzielę,
Wstać z łóżka muszę dość wczesnym rankiem,
Nakarmić kota pysznym śniadankiem,
Świątek i piątek czy też sobota,
Ciągle dbać muszę o swego kota.
Nie oddam kota za nic na świecie,
Chociaż mnie w nocy w żołądek gniecie,
Chociaż pazurki wbija boleśnie,
Ja kota kocham; na jawie, we śnie,
W dobrym nastroju, smutku, chorobie,
Swojego kota chcę mieć przy sobie.
Autor Iwona Wideryńska

Życzymy miłej niedzieli.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie gru 10, 2017 14:17 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Super wierszyk :ok:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie gru 10, 2017 15:09 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Dzięki Gosiu za fotki :1luvu:
Na Górę Synaj (Egipt) wchodziłaś?

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie gru 10, 2017 17:54 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

waanka pisze:Dzięki Gosiu za fotki :1luvu:
Na Górę Synaj (Egipt) wchodziłaś?

Nie, nie byliśmy tam.
Natomiast zaliczyłam Górę Błogosławieństw, miejsce gdzie Jezus wygłosił najsłynniejsze ze swoich kazań zawierające osiem błogosławieństw. Na zboczu wzgórza wznosi się ośmioboczne sanktuarium.
Obrazek
Taksówkami wjechaliśmy na Górę Tabor.
Bazylika Przemienienia Pańskiego
Obrazek
Golgota - Świątynia Bożego Grobu każdy próbował dotknąć miejsca po krzyżu
Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie gru 10, 2017 18:09 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Piekny wierszyk i super zdjecia :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie gru 10, 2017 19:44 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Gosiagosia pisze:Taki piękny wierszyk znalazłm na FB i muszę się z Wami podzielić, może go znacie ale ja pierwszy raz go przeczytałam
Mam kota
A ja mam kota, piękne stworzenie,
Na żadne skarby go nie zamienię,
Nie chcę klejnotów, ani też złota
Najbardziej kocham mojego kota,
Miłością wielką, bez żadnych granic.
Mojego kota nie oddam za nic.
Na nic innego nikt mnie nie skusi,
Bo w moim domu kot mieszkać musi.
Choć podrapane krzesła, fotele,
I czy w dzień zwykły, czy też w niedzielę,
Wstać z łóżka muszę dość wczesnym rankiem,
Nakarmić kota pysznym śniadankiem,
Świątek i piątek czy też sobota,
Ciągle dbać muszę o swego kota.
Nie oddam kota za nic na świecie,
Chociaż mnie w nocy w żołądek gniecie,
Chociaż pazurki wbija boleśnie,
Ja kota kocham; na jawie, we śnie,
W dobrym nastroju, smutku, chorobie,
Swojego kota chcę mieć przy sobie.
Autor Iwona Wideryńska

Życzymy miłej niedzieli.


piękny i prawdziwy :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon gru 11, 2017 13:30 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Od dziś zaczęłam rehabilitację w Szpitalu taką 3 tygodniową. Wyszłam z basenu i czytam co u was. Zaraz się zbieram na dalsze zabiegi. Pozdrawiam i życzę miłego poniedziałku.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon gru 11, 2017 15:34 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Gosiagosia pisze:Od dziś zaczęłam rehabilitację w Szpitalu taką 3 tygodniową. Wyszłam z basenu i czytam co u was. Zaraz się zbieram na dalsze zabiegi. Pozdrawiam i życzę miłego poniedziałku.



to za mało wymoczyłaś się w tym Morzu Martwym? :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon gru 11, 2017 16:53 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:Od dziś zaczęłam rehabilitację w Szpitalu taką 3 tygodniową. Wyszłam z basenu i czytam co u was. Zaraz się zbieram na dalsze zabiegi. Pozdrawiam i życzę miłego poniedziałku.



to za mało wymoczyłaś się w tym Morzu Martwym? :(

Za mało :mrgreen: ake na rehabilitację w Oddziale Dziennym czekałam pól roku. Jestem padnieta chyba za intensywnie zaczęłam.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon gru 11, 2017 17:20 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Gosiagosia pisze:
mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:Od dziś zaczęłam rehabilitację w Szpitalu taką 3 tygodniową. Wyszłam z basenu i czytam co u was. Zaraz się zbieram na dalsze zabiegi. Pozdrawiam i życzę miłego poniedziałku.



to za mało wymoczyłaś się w tym Morzu Martwym? :(

Za mało :mrgreen: ake na rehabilitację w Oddziale Dziennym czekałam pól roku. Jestem padnieta chyba za intensywnie zaczęłam.


to będziesz w szpitalu 3 tygodnie czy tylko na zabiegach?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 106 gości