PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI zaprasza.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lut 18, 2018 17:34 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Oj, bieliki to i do Warszawy zaglądają :) u mnie są na porządku dziennym, nad blokiem latają. Ale wyobraźni pod tym względem mi brakło, krew mi zmrozilo, jak sobie uświadomiłam, że puszczałam małego psa luzem nad rzeką 8O
Przed Wami sporo nauki, jeśli całe życie w bloku, ale chyba da się przyzwyczaić do zmian i pokochać :wink: wiem jedno. Kazdy kto się wyprowadza z wielkiego miasta nie chce ponownie do niego wracać :ok:

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Nie lut 18, 2018 17:38 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Aia pisze:Oj, bieliki to i do Warszawy zaglądają :) u mnie są na porządku dziennym, nad blokiem latają. Ale wyobraźni pod tym względem mi brakło, krew mi zmrozilo, jak sobie uświadomiłam, że puszczałam małego psa luzem nad rzeką 8O
Przed Wami sporo nauki, jeśli całe życie w bloku, ale chyba da się przyzwyczaić do zmian i pokochać :wink: wiem jedno. Kazdy kto się wyprowadza z wielkiego miasta nie chce ponownie do niego wracać :ok:

Oby tak było, zawsze jednak będę miała gdzie wrócić, mieszkania nie sprzedaję
tzn narazie ale wszystko zależy od kosztów.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lut 18, 2018 17:44 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

To bardzo komfortowa sytuacja :ok:

Mnie to się od razu kojarzy z Opowieścią - marzenia vs rzeczywistość :mrgreen: :mrgreen:
https://potworek.com/dowcipy/pokaz/zimowa-opowiesc

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Nie lut 18, 2018 17:52 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Aia pisze:To bardzo komfortowa sytuacja :ok:

Mnie to się od razu kojarzy z Opowieścią - marzenia vs rzeczywistość :mrgreen: :mrgreen:
https://potworek.com/dowcipy/pokaz/zimowa-opowiesc

Asiu ubawiłam się do łez :20145 :20145 ale jakie to prawdziwe...aż strach się bać :strach: :mrgreen:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lut 18, 2018 17:55 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Uwielbiam tą historyjkę :mrgreen: śmieszy niezmiernie od lat :mrgreen:

Jak będzie u Was to się przekonacie. Wg mnie jest o wiele trudniej niż w mieście, ale i przyjemniej :ok: Ale wszystko zależy od charakteru i gotowości do poświęceń :)

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Nie lut 18, 2018 17:59 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Aia pisze:Uwielbiam tą historyjkę :mrgreen: śmieszy niezmiernie od lat :mrgreen:

Jak będzie u Was to się przekonacie. Wg mnie jest o wiele trudniej niż w mieście, ale i przyjemniej :ok: Ale wszystko zależy od charakteru i gotowości do poświęceń :)

Wiem o tym, ja na działce mieszkam tylko latem ale to tylko 23 km od Warszawy i autobus mam pod działką.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lut 18, 2018 18:39 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

A gdzie się budujecie? Ja też mieszkam pod Warszawą - okolice Czosnowa. A jesteś z Bielan? Mieszkałam na Chomiczówce nim wynieśliśmy się na wieś Zadaje pytania jak prokurator. Jeśli jestem zbyt natrętna to przepraszam.

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie lut 18, 2018 18:44 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Gosiagosia pisze:
Aia pisze:To bardzo komfortowa sytuacja :ok:

Mnie to się od razu kojarzy z Opowieścią - marzenia vs rzeczywistość :mrgreen: :mrgreen:
https://potworek.com/dowcipy/pokaz/zimowa-opowiesc

Asiu ubawiłam się do łez :20145 :20145 ale jakie to prawdziwe...aż strach się bać :strach: :mrgreen:



to już zacznij sie bać :strach: :strach: :strach:
na na szczęście z odśnieżaczem zimą nie latam :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lut 18, 2018 18:53 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Gosiagosia pisze:
Aia pisze:Uwielbiam tą historyjkę :mrgreen: śmieszy niezmiernie od lat :mrgreen:

Jak będzie u Was to się przekonacie. Wg mnie jest o wiele trudniej niż w mieście, ale i przyjemniej :ok: Ale wszystko zależy od charakteru i gotowości do poświęceń :)

Wiem o tym, ja na działce mieszkam tylko latem ale to tylko 23 km od Warszawy i autobus mam pod działką.


a tam gdzie będziecie mieszkać jest dobra komunikacja? czy jeździsz samochodem?

a kto będzie zimą w piecu palił i kominy czyścił?
czy będziecie mieć ogrzewanie mniej obsługowe
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lut 18, 2018 20:15 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:
Aia pisze:Uwielbiam tą historyjkę :mrgreen: śmieszy niezmiernie od lat :mrgreen:

Jak będzie u Was to się przekonacie. Wg mnie jest o wiele trudniej niż w mieście, ale i przyjemniej :ok: Ale wszystko zależy od charakteru i gotowości do poświęceń :)

Wiem o tym, ja na działce mieszkam tylko latem ale to tylko 23 km od Warszawy i autobus mam pod działką.


a tam gdzie będziecie mieszkać jest dobra komunikacja? czy jeździsz samochodem?

a kto będzie zimą w piecu palił i kominy czyścił?
czy będziecie mieć ogrzewanie mniej obsługowe

Mirko jest dobra komunikacja, autobus do Warszawy 720 jest blisko więc nie będzie problemu z dojazdem.
Wszystkim zajmuje się starszy syn i na pewno wybierze jak najlepszą opcję ogrzewania i nie tylko ogrzewania.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lut 18, 2018 21:37 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Gosiagosia pisze:Na dzień KOTA zrobiłam sobie wolne od domowych obowiązków i wybrałam się z przyjaciółkami do Multikina w Złotych Tarasach na "Podatek od miłości" fajna komedia romantyczna, niby nic ambitnego ale się troszeczkę odstresowałam. Potem się wybrałyśmy do chińczyka na małe co nieco... podjadłyśmy i wcale nie z umiarem :mrgreen:

:ryk: :ryk: super :mrgreen:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie lut 18, 2018 21:40 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

aga66 pisze:A gdzie się budujecie? Ja też mieszkam pod Warszawą - okolice Czosnowa. A jesteś z Bielan? Mieszkałam na Chomiczówce nim wynieśliśmy się na wieś Zadaje pytania jak prokurator. Jeśli jestem zbyt natrętna to przepraszam.

Mieszkam na Ochocie a budujemy się w Żanęcinie gmina Wiązowna.
Miło cię powitać na moim wątku i możesz robić za prokuratora, chętnie odpowiem. :lol: :lol:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lut 18, 2018 21:42 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

klaudiafj pisze:
Gosiagosia pisze:Na dzień KOTA zrobiłam sobie wolne od domowych obowiązków i wybrałam się z przyjaciółkami do Multikina w Złotych Tarasach na "Podatek od miłości" fajna komedia romantyczna, niby nic ambitnego ale się troszeczkę odstresowałam. Potem się wybrałyśmy do chińczyka na małe co nieco... podjadłyśmy i wcale nie z umiarem :mrgreen:

:ryk: :ryk: super :mrgreen:

Takich wolnych dni muszę robić sobie częściej.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lut 20, 2018 10:11 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Hugo ma łupież 8O 8O
Co robić, dziewczyny są czyste.
Pomocy. :cry:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lut 20, 2018 10:16 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 106 gości