PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI zaprasza.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob sty 20, 2018 10:48 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Kotina pisze:
Gosiagosia pisze:Nadal biało ale już nie pada.
Emi też lubi jeść śnieg, wczoraj wróciła cała w śniegu ale zadowolona. Mam nadzieję że nie dostanie anginy. :mrgreen:
Jak ja lubię piatek :1luvu:


Nasz Fituś też uwielbia śnieg - skacze i dokazuje wtedy jak szczeniak, ale gdy wraca to już łapa za łapą ... wiek robi swoje.
To jest bardzo delikatny piesek .... gdy w zimie stawia kupala, to dupinkę wypina na .... chodnik, gdzie nie ma śniegu - widać nie lubi jej sobie moczyć :ryk: :ryk:

Emi teraz jest ofutrzona a przy dupince ma porteczki, jest jej cieplo tylko ja mam problem ja wytrzeć. :mrgreen:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob sty 20, 2018 10:49 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Moli25 pisze::ryk: fitek jest niezły. On w ogóle pasuje do swojego "barem" kotów u Was Kotina :ryk:
Bardzo lubię Wasza rodzine

Gosi też :mrgreen:

Dziękujemy ze. Nas lubicie.
:1luvu: :1luvu:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob sty 20, 2018 12:07 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

A u nas popadał śnieg przez całe 5 minut :D Franek próbował go łapać z parapetu, wewnętrznego oczywiście :D

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Sob sty 20, 2018 15:18 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Ziemosław pisze:A u nas popadał śnieg przez całe 5 minut :D Franek próbował go łapać z parapetu, wewnętrznego oczywiście :D

Koty nie reagują na śnieg, siedzą w ciepelku na oknie. Tylko jedzą, śpią i wydalaja. Czasami się poganiaja. :mrgreen: to male leniwce.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob sty 20, 2018 19:10 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Gosiagosia pisze:
Ziemosław pisze:A u nas popadał śnieg przez całe 5 minut :D Franek próbował go łapać z parapetu, wewnętrznego oczywiście :D

Koty nie reagują na śnieg, siedzą w ciepelku na oknie. Tylko jedzą, śpią i wydalaja. Czasami się poganiaja. :mrgreen: to male leniwce.


a co byś chciała zeby poważne koty zachowywały sie jak kociaki? :201479 :201479 :201479
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob sty 20, 2018 19:42 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Moja Pola uwielbia śnieg. Jak napada na balkonie to hasa , bawi się śniegiem i zlizuje go z siatki.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob sty 20, 2018 19:48 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:
Ziemosław pisze:A u nas popadał śnieg przez całe 5 minut :D Franek próbował go łapać z parapetu, wewnętrznego oczywiście :D

Koty nie reagują na śnieg, siedzą w ciepelku na oknie. Tylko jedzą, śpią i wydalaja. Czasami się poganiaja. :mrgreen: to male leniwce.


a co byś chciała zeby poważne koty zachowywały sie jak kociaki? :201479 :201479 :201479

A dlaczego by nie :mrgreen: przecież są zdrowe i sprawne, ja też jestem poważna Pani i lubię się bawić :wink: :ryk: :ryk: :ryk:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob sty 20, 2018 20:27 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Moje są młode, a też tylko zjeść, kuwetsnąć, spać... taki ich los :D
ser_Kociątko
 

Post » Sob sty 20, 2018 20:29 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

ser_Kociątko pisze:Moje są młode, a też tylko zjeść, kuwetsnąć, spać... taki ich los :D

Czyli tu nie o wiek chodzi :ryk: :ryk:
Idę na spacerek z Emi a później jeszcze posiedzę z Wami.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob sty 20, 2018 20:30 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Zdecydowanie nie wiek :mrgreen: :mrgreen:
ser_Kociątko
 

Post » Sob sty 20, 2018 21:17 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

U mnie jest jedno dziecko z ADHD... :strach: ma niezpozyte pokłady energii... :strach:
Chciałam dziś zapakować go Madzi na wynos ale powiedziała że dwa prezenty żywe w ciągu tak krótkiego czasu to był by przegięcie :wink:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob sty 20, 2018 21:24 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Moli25 pisze:U mnie jest jedno dziecko z ADHD... :strach: ma niezpozyte pokłady energii... :strach:
Chciałam dziś zapakować go Madzi na wynos ale powiedziała że dwa prezenty żywe w ciągu tak krótkiego czasu to był by przegięcie :wink:

Już Ci uwierzę, że byś go Madzi zapakowała. :mrgreen:
Jeszcze szybciej byś go odbierała :wink:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob sty 20, 2018 21:27 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Gosiagosia pisze:
Moli25 pisze:U mnie jest jedno dziecko z ADHD... :strach: ma niezpozyte pokłady energii... :strach:
Chciałam dziś zapakować go Madzi na wynos ale powiedziała że dwa prezenty żywe w ciągu tak krótkiego czasu to był by przegięcie :wink:

Już Ci uwierzę, że byś go Madzi zapakowała. :mrgreen:
Jeszcze szybciej byś go odbierała :wink:

:smiech3:
Śmieje się zawsze.
Kocham swoje srebrne dziecko :1luvu:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob sty 20, 2018 21:40 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Moli25 pisze:
Gosiagosia pisze:
Moli25 pisze:U mnie jest jedno dziecko z ADHD... :strach: ma niezpozyte pokłady energii... :strach:
Chciałam dziś zapakować go Madzi na wynos ale powiedziała że dwa prezenty żywe w ciągu tak krótkiego czasu to był by przegięcie :wink:

Już Ci uwierzę, że byś go Madzi zapakowała. :mrgreen:
Jeszcze szybciej byś go odbierała :wink:

:smiech3:
Śmieje się zawsze.
Kocham swoje srebrne dziecko :1luvu:

Ja też kocham swoje leniwce. :201446

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob sty 20, 2018 22:17 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Moli25 pisze:U mnie jest jedno dziecko z ADHD... :strach: ma niezpozyte pokłady energii... :strach:
Chciałam dziś zapakować go Madzi na wynos ale powiedziała że dwa prezenty żywe w ciągu tak krótkiego czasu to był by przegięcie :wink:

Myślę że bym go nawet do auta nie doniosła :D

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 259 gości