PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI zaprasza.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto kwi 17, 2018 18:23 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI obserwujemy

Ziemosław pisze:
Gosiagosia pisze:Jestem już w Ciechocinku. Pokoj mam dwuosobowy z Panią 20 lat starszą :cry: jest miła ale lubi telewizję Twam. Może nie zwariuję przez te trzy tygodnie.
Czekam na lekarza.

Oooo jak ja Ci współczuję...

Ja sobie też :roll: ale mam fajne zabiegi o różnych porach i nie muszę rano wstawać.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto kwi 17, 2018 18:26 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI obserwujemy

Aia pisze:Oby pogoda dopisała byś jak najmniej pomiędzy zabiegami musiała siedzieć w pokoju :ok:

A ja mimo wszystko Ci zazdroszczę...

Szkoda że do sanatorium nie można z psem :wink:

Pogoda słoneczna i jest ciepło.
Mnie było bardzo przykro rozstawać się z Emi. Pospacerowala po Ciechocinku i była zadowolona a ja już za nimi tęsknie.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto kwi 17, 2018 18:29 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI obserwujemy

ewkkrem pisze:
Gosiagosia pisze:Jestem już w Ciechocinku. Pokoj mam dwuosobowy z Panią 20 lat starszą :cry: jest miła ale lubi telewizję Twam. Może nie zwariuję przez te trzy tygodnie.
Czekam na lekarza.

O kurczaczek, telewizja Trwam :placz: . Z dwojga złego wolałabym heavy metal :P .
ewkkrem

Ja też. Byłam na spacerku już zrobiło się chłodniej ale jest tu przyjemnie. Maja fajny ogródek z fontanną i przyrzadami do ćwiczeń. Warunki są dobre zabiegi też.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto kwi 17, 2018 18:32 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI obserwujemy

Gosiu obyś nie wróciła w stanie błogosławionym po trzech tygodniach, akurat tego to nie zazdraszczam ale dla zdrowia wszystko :)

aga66

 
Posty: 6094
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Wto kwi 17, 2018 19:12 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI obserwujemy

aga66 pisze:Gosiu obyś nie wróciła w stanie błogosławionym po trzech tygodniach, akurat tego to nie zazdraszczam ale dla zdrowia wszystko :)

:ryk: :ryk: :ryk: już mi to nie grozi.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro kwi 18, 2018 6:59 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI obserwujemy

Gosiagosia pisze:Jestem już w Ciechocinku. Pokoj mam dwuosobowy z Panią 20 lat starszą :cry: jest miła ale lubi telewizję Twam. Może nie zwariuję przez te trzy tygodnie.
Czekam na lekarza.


ja bym zmieniła pokój
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro kwi 18, 2018 8:31 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI obserwujemy

mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:Jestem już w Ciechocinku. Pokoj mam dwuosobowy z Panią 20 lat starszą :cry: jest miła ale lubi telewizję Twam. Może nie zwariuję przez te trzy tygodnie.
Czekam na lekarza.


ja bym zmieniła pokój

Nie ma takiej możliwości, wszystkie zajęte a jednoosobowych brak. Dziś miałam pobudke o 6 :placz:
Jestem już po dobrym śniadaniu i czekam na zabiegi. Na początek hydromasaz potem masaż klasyczny, oklady borowinowe, tens i ultradźwięki. Jutro jeszcze kąpiel solankowa. Tyle relacji.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro kwi 18, 2018 9:38 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI obserwujemy

Gosiagosia pisze:
mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:Jestem już w Ciechocinku. Pokoj mam dwuosobowy z Panią 20 lat starszą :cry: jest miła ale lubi telewizję Twam. Może nie zwariuję przez te trzy tygodnie.
Czekam na lekarza.


ja bym zmieniła pokój

Nie ma takiej możliwości, wszystkie zajęte a jednoosobowych brak. Dziś miałam pobudke o 6 :placz:
Jestem już po dobrym śniadaniu i czekam na zabiegi. Na początek hydromasaz potem masaż klasyczny, oklady borowinowe, tens i ultradźwięki. Jutro jeszcze kąpiel solankowa. Tyle relacji.


wszyskie zabiegi na NFZ czy cos dokupowałaś?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro kwi 18, 2018 15:30 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI obserwujemy

Ciechocinek, moje dawne klimaty. Nigdy nie lubiłam tego miasteczka, dla mnie to wyłudzanie pieniędzy od kuracjuszy...

Ale życzę udanego pobytu... Wizja pokoju z kimś kto ogląda TRWAM, mnie przeraziła...
ser_Kociątko
 

Post » Śro kwi 18, 2018 15:33 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI obserwujemy

mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:
mir.ka pisze:[
Nie ma takiej możliwości, wszystkie zajęte a jednoosobowych brak. Dziś miałam pobudke o 6 :placz:
Jestem już po dobrym śniadaniu i czekam na zabiegi. Na początek hydromasaz potem masaż klasyczny, oklady borowinowe, tens i ultradźwięki. Jutro jeszcze kąpiel solankowa. Tyle relacji.


wszyskie zabiegi na NFZ czy cos dokupowałaś?

Narazie z NFZ i wystarcza, od rana do obiadu chodziłam . Dokupie napewno masaż bo cudownie się po nim czuję i małe SPA czyli masaż gorącymi kamieniami z olejkiem.
Mirus moja współlokatorja mieszka obok Ciebie w Mysłowicach.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro kwi 18, 2018 15:35 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI obserwujemy

ser_Kociątko pisze:Ciechocinek, moje dawne klimaty. Nigdy nie lubiłam tego miasteczka, dla mnie to wyłudzanie pieniędzy od kuracjuszy...

Ale życzę udanego pobytu... Wizja pokoju z kimś kto ogląda TRWAM, mnie przeraziła...

Mnie też dziś ja żądzę telewizorem :twisted: mam pilota to mam władzę.Ciechocinek też mi się nie podoba.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro kwi 18, 2018 15:36 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI obserwujemy

Daleko masz do tężni? W którym miejscu mieszkasz? :)
ser_Kociątko
 

Post » Śro kwi 18, 2018 16:00 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI obserwujemy

Czemu Ciechocinek wam się nie podoba? Faktycznie byłam tam ok 5 lat temu ale chyba tak nie zbrzydł. Zresztą walory estetyczne mają dla mnie drugorzędne znaczenie. Tężnie i spływająca z nich solanka nasycająca powietrze czyś tam co jest natychmiast wyczuwalne, poprawiające nastrój, uspokajający szum solanki spływającej po trzcinie - niezapomniane. Ciechocinek, to malutka miejscowość, przy Warszawie czy Bytomiu, czy Sosnowcu może sprawiać wrażenie wiochy. Ma jednak swój urok. Gosiugosiu, dzięki Tobie obiecałam sobie podróż do Ciechocinka. Sprawdzę osobiście czy naprawdę tak bardzo zbrzydł.
Kiedyś, największą dla mnie atrakcją Ciechocinka były baseny. Później były zamknięte. Teraz muszę się wybrać i sprawdzić czy istnieją. Podobno zostały reanimowane ale net mi nic nie podpowiedział.
Życzę efektywnego wypoczynku, heavy metalu, Fajnych zabiegów i zdrówka!!!
ewkkrem.
P.S. Jeśli są baseny (blisko tężni - na wolnym powietrzu - kiedyś były obok siebie trzy - dla maluchów, średniaków i dużych, to korzystaj. Napełnione w całości solanką. Obok było kilka pryszniców, żeby spłukać z siebie solankę. Wokoło pas piasku dla plażowania. To było ekstra. Nie wiem czy jeszcze jest ale się przekonam.
Niedługo!!!!!!!
ewkkrem.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro kwi 18, 2018 16:06 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI obserwujemy

ser_Kociątko pisze:Daleko masz do tężni? W którym miejscu mieszkasz? :)

Powiem szczerze że nie wiem czy daleko. Jutro się wybiorę. Mieszkam na ul. Mickiewicza 20.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro kwi 18, 2018 16:08 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI obserwujemy

ewkkrem pisze:Czemu Ciechocinek wam się nie podoba? Faktycznie byłam tam ok 5 lat temu ale chyba tak nie zbrzydł. Zresztą walory estetyczne mają dla mnie drugorzędne znaczenie. Tężnie i spływająca z nich solanka nasycająca powietrze czyś tam co jest natychmiast wyczuwalne, poprawiające nastrój, uspokajający szum solanki spływającej po trzcinie - niezapomniane. Ciechocinek, to malutka miejscowość, przy Warszawie czy Bytomiu, czy Sosnowcu może sprawiać wrażenie wiochy. Ma jednak swój urok. Gosiugosiu, dzięki Tobie obiecałam sobie podróż do Ciechocinka. Sprawdzę osobiście czy naprawdę tak bardzo zbrzydł.
Kiedyś, największą dla mnie atrakcją Ciechocinka były baseny. Później były zamknięte. Teraz muszę się wybrać i sprawdzić czy istnieją. Podobno zostały reanimowane ale net mi nic nie podpowiedział.
Życzę efektywnego wypoczynku, heavy metalu, Fajnych zabiegów i zdrówka!!!
ewkkrem.
P.S. Jeśli są baseny (blisko tężni - na wolnym powietrzu - kiedyś były obok siebie trzy - dla maluchów, średniaków i dużych, to korzystaj. Napełnione w całości solanką. Obok było kilka pryszniców, żeby spłukać z siebie solankę. Wokoło pas piasku dla plażowania. To było ekstra. Nie wiem czy jeszcze jest ale się przekonam.
Niedługo!!!!!!!
ewkkrem.

Przekonaj się póki tu jestem. Do tężni się wybieram tylko po poludniu bo do obiadu mam zabiegi. Godzinę muszę zarezerwować a może nawet dwie. Jutro napiszę czy doszłam do tężni.
Pozdrawiam.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Nul i 91 gości