PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI zaprasza.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lip 18, 2017 15:17 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:
mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:Byłam z Emi u weterynarza, znów nie podobają mi się jej oczy - zapalenie spojówek.
Dostała Unidox, lek przeciwzapalny i kropelki do oczątek. Dr. wysłuchała małe szmery i może to jakaś infekcja.
Sama nie wiem cały czas myślałam że to alergia :placz: Emi nie wygląda na chorą, apetyt dopisuje waży już 6,300 :strach: za dużo jej daję dobrego jedzonka :mrgreen: Za tydzień kontrola i jak nie będzie poprawy wykonam testy alergiczne.
Poprzedni domek zamiast małej pomóc to się jej pozbył :evil:



a te szmery to gdzie? w płuckach ,w serduszku?

Na szczescie tylko górne drogi oddechowe. Od jutra odchudzanie :lol:


biedna psinka :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:

Z powodu odchudzania :ryk: :ryk: :ryk:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 18, 2017 21:41 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Maluszek :1luvu:

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

Post » Śro lip 19, 2017 11:06 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw lip 20, 2017 7:26 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Gosiagosia pisze:
mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:
mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:Byłam z Emi u weterynarza, znów nie podobają mi się jej oczy - zapalenie spojówek.
Dostała Unidox, lek przeciwzapalny i kropelki do oczątek. Dr. wysłuchała małe szmery i może to jakaś infekcja.
Sama nie wiem cały czas myślałam że to alergia :placz: Emi nie wygląda na chorą, apetyt dopisuje waży już 6,300 :strach: za dużo jej daję dobrego jedzonka :mrgreen: Za tydzień kontrola i jak nie będzie poprawy wykonam testy alergiczne.
Poprzedni domek zamiast małej pomóc to się jej pozbył :evil:



a te szmery to gdzie? w płuckach ,w serduszku?

Na szczescie tylko górne drogi oddechowe. Od jutra odchudzanie :lol:


biedna psinka :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:

Z powodu odchudzania :ryk: :ryk: :ryk:



oczywiście :(

będa głodzic psinkę :placz: :placz: :placz:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lip 23, 2017 7:35 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Gosiu jakiego fajnego piesia widziałam w piatek w naszym schronisku. Myslałam ,ze to pekińczyk jak Emi, ale mąż mi powiedział, ze to spaniel tybetański. Fajna psinka, ale Dżekusiowi się nie podobał :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lip 23, 2017 20:12 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

mir.ka pisze:Gosiu jakiego fajnego piesia widziałam w piatek w naszym schronisku. Myslałam ,ze to pekińczyk jak Emi, ale mąż mi powiedział, ze to spaniel tybetański. Fajna psinka, ale Dżekusiowi się nie podobał :(

Może zazdrosny :wink: a chcieliście go adoptować ?
Jeżeli tak to może go jednak polubi . :1luvu:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lip 24, 2017 12:44 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Za zdrówko :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon lip 24, 2017 14:08 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Gosiagosia pisze:
mir.ka pisze:Gosiu jakiego fajnego piesia widziałam w piatek w naszym schronisku. Myslałam ,ze to pekińczyk jak Emi, ale mąż mi powiedział, ze to spaniel tybetański. Fajna psinka, ale Dżekusiowi się nie podobał :(

Może zazdrosny :wink: a chcieliście go adoptować ?
Jeżeli tak to może go jednak polubi . :1luvu:


Byliśmy w schronisku w sprawie kociąt i jak zwykle Dżekus pojechał z nami, tym razem było dość duzo psiaków na wybiegu :( No cóż okres wakacyjny :( Jake podszedł do siatki i żaden psiak mu się nie podobał, szczekał na nie i to w taki sposób jakby chciał nam przekazać ,ze mamy nie mieć głupich pomysłów bo on chce być jedynym psem w stadzie :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon lip 24, 2017 14:21 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Mirko może Dzekusiowi przypomniały się smutne czasy :placz:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pon lip 24, 2017 14:32 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Moli25 pisze:Mirko może Dzekusiowi przypomniały się smutne czasy :placz:



on był w schronisku miesiąc, często tam jeździ z nami i widać bo nim ,ze się nie boi, chyba ma pewnośc ,ze tam nie wróci :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon lip 24, 2017 15:48 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

mir.ka pisze:
Moli25 pisze:Mirko może Dzekusiowi przypomniały się smutne czasy :placz:


on był w schronisku miesiąc, często tam jeździ z nami i widać bo nim ,ze się nie boi, chyba ma pewnośc ,ze tam nie wróci :)

Ja też mam tę pewność że nigdy nie oddacie swojego członka rodziny. :1luvu: :201494

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 25, 2017 14:14 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Byłyśmy z Emi na kontroli i jest lepiej choć oczka nadal zaczerwienione. :cry:
Zmieniliśmy kropelki a ja chyba zmienię weterynarza. Zasugerowałam sprawdzenie kanalikow czy nie są zapchane bo to też daje takie objawy. Dr stwierdziła na oko że napewno nie bo by bardziej jej oczy łzawily. :roll: zachwycala się jej urodą i stwierdziła że pekinczyki tak mają. 8O

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 25, 2017 15:22 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Gosiagosia pisze:Byłyśmy z Emi na kontroli i jest lepiej choć oczka nadal zaczerwienione. :cry:
Zmieniliśmy kropelki a ja chyba zmienię weterynarza. Zasugerowałam sprawdzenie kanalikow czy nie są zapchane bo to też daje takie objawy. Dr stwierdziła na oko że napewno nie bo by bardziej jej oczy łzawily. :roll: zachwycala się jej urodą i stwierdziła że pekinczyki tak mają. 8O


masz rację z tą zmianą, bo to za diagnoza na oko, trzeba potwierdzić badaniem , a nie leczyć nie wiadomo na jakiej podstawie
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lip 25, 2017 16:37 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Mireczko co do weterynarza to poszłam na łatwiznę i posłuchałam sąsiadek. Wg nich wetka jest dobra. Chodziłam do innej lecznicy ale tam są okropne kolejki a moja sprawdzona wetka zajmuje się kardiologia i to na zapisy. Jednak wrócę tam i nie będę zmieniać. Dobrze że koty zdrowe tylko kapryśne. Kupiłam w zooplus karme mokra Macs inaczej sie pisze :mrgreen: ma dobry skład, dużo mięsa a Migus kręci nosem. Pusia i Hugo wcinaja aż miło :lol:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 25, 2017 18:00 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Gosiagosia pisze:Mireczko co do weterynarza to poszłam na łatwiznę i posłuchałam sąsiadek. Wg nich wetka jest dobra. Chodziłam do innej lecznicy ale tam są okropne kolejki a moja sprawdzona wetka zajmuje się kardiologia i to na zapisy. Jednak wrócę tam i nie będę zmieniać. Dobrze że koty zdrowe tylko kapryśne. Kupiłam w zooplus karme mokra Macs inaczej sie pisze :mrgreen: ma dobry skład, dużo mięsa a Migus kręci nosem. Pusia i Hugo wcinaja aż miło :lol:



ja kupiłam suchą http://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_d ... ha/564061i nawet Rudzia kręci na nia noskiem choc ona bardziej lubi suche niż mokre , chyba sama będe jeść :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: puszatek i 96 gości