PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI zaprasza.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt maja 26, 2017 13:49 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

klaudiafj pisze:Wow!!! Gratulacje :201421

Dziękuję ale sama nie wien czy mam się cieszyć bo i obowiązki i odpowiedzialnosc większa. Ja już chyba lubię spokój a tam go nie będzie. Mam czas do poniedziałku.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt maja 26, 2017 13:54 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Wiadomo, że strach jest, ale trzeba iść do przodu :) Dasz radę! :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob maja 27, 2017 12:20 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Gosiagosia pisze:
Ewa L. pisze:No iiiiii....................

I niespodzianka :P ja myślałam już o wypowiedzeniu umowy a tu propozycja awansu i podwyżki 8O. Biegnę na rehabilitację i wieczorkiem napiszę wiecej. Dziękuję Wam za kciuki , pomogły :1luvu:

Ale Extra!!!
:201421 :201421 :201421 :201421 :201421 :201421 :201421 :201419 :201419 :201419 :201419 :201419 :201440 :201440 :201440 :201440 :201440
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob maja 27, 2017 12:24 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Gosiagosia pisze:
klaudiafj pisze:Wow!!! Gratulacje :201421

Dziękuję ale sama nie wien czy mam się cieszyć bo i obowiązki i odpowiedzialnosc większa. Ja już chyba lubię spokój a tam go nie będzie. Mam czas do poniedziałku.

Nigdy nic nie wiadomo . A może w takim rozgardiaszu lepiej się odnajdziesz . Warto spróbować.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 27, 2017 12:28 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Gosiagosia pisze:
klaudiafj pisze:Wow!!! Gratulacje :201421

Dziękuję ale sama nie wien czy mam się cieszyć bo i obowiązki i odpowiedzialnosc większa. Ja już chyba lubię spokój a tam go nie będzie. Mam czas do poniedziałku.


za każdą decyzję jaką podejmiesz :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob maja 27, 2017 16:04 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:
klaudiafj pisze:Wow!!! Gratulacje :201421

Dziękuję ale sama nie wien czy mam się cieszyć bo i obowiązki i odpowiedzialnosc większa. Ja już chyba lubię spokój a tam go nie będzie. Mam czas do poniedziałku.


za każdą decyzję jaką podejmiesz :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Bije się z myślami, pieniądze kusza ale kasa to nie wszystko. Będę musiała jeździć autobusem a tu to mam blisko i chodzę na piechote . Tam atmosfera w pracy jest okropna a tu mam fajny personel. I co najważniejsze wejdę na stanowisko kosztem drugiej osoby :placz: Ja to już przeżyłam więc wiem co się czuje .Jej się chcą pozbyć, faktycznie narobiła masę błędów za co trzeba zapłacić karę ale mi jej szkoda bo podobno ma klopoty osobiste. Nawet jak ja nie przyjmę tego stanowiska to i tak ją wyrzucą z pracy a ma jeszcze rok do ochrony przedemerytalnej.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob maja 27, 2017 16:08 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Jak tak mowisz to moze faktycznie... Czasem kasa ma skusic do zmiany na gorsze. Jezeli masz dalej i tam jest niefajna atmosfera, to moze faktycznie lepiej zostac na starych smieciach. A to nie przekadza w otrzymaniu podwyzki i tak ;)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob maja 27, 2017 17:44 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

klaudiafj pisze:Jak tak mowisz to moze faktycznie... Czasem kasa ma skusic do zmiany na gorsze. Jezeli masz dalej i tam jest niefajna atmosfera, to moze faktycznie lepiej zostac na starych smieciach. A to nie przekadza w otrzymaniu podwyzki i tak ;)

Też bym tak chciała czyli podwyżka bez zmian :ok:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob maja 27, 2017 17:46 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Gosiu, trudno się cieszyć z większych pieniędzy, jak człowiek w stresie musi kombinować, jak przetrwać żeby nie zostać podeptanym. O ile informacje o paskudnej atmosferze są prawdziwe... Bo ludzie czasem mówią różne rzeczy i bywa, że chętnie mijają się z prawdą.
Trzymam kciuki. :ok: :ok: :ok: :ok:

lilianaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 5228
Od: Sob kwi 26, 2014 19:14
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Post » Sob maja 27, 2017 18:00 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

lilianaj pisze:Gosiu, trudno się cieszyć z większych pieniędzy, jak człowiek w stresie musi kombinować, jak przetrwać żeby nie zostać podeptanym. O ile informacje o paskudnej atmosferze są prawdziwe... Bo ludzie czasem mówią różne rzeczy i bywa, że chętnie mijają się z prawdą.
Trzymam kciuki. :ok: :ok: :ok: :ok:

Wiem o tym, każdy tworzy swoją prawdę. Jednak wiem że przy Dyrekcji jest gniazdo żmij które tylko czekają na potknięcia i cieszą się z nieszczęść innych. Może to chęć zaistnienia i wspinania się po plecach na wyższe szczble kariery. Tyle lat bylam Kierowniczka Działu Kadr i wiele widziałam i słyszałam
Ludzie są podli i dla własnej kariery potrafią wiele zła zrobić, oczernić i opluc każdego kto jest im niewygodny
Tu mam święty spokój i blisko domu. Są też tu osoby lubiace koty :kotek:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie maja 28, 2017 8:19 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Gosiagosia pisze:
lilianaj pisze:Gosiu, trudno się cieszyć z większych pieniędzy, jak człowiek w stresie musi kombinować, jak przetrwać żeby nie zostać podeptanym. O ile informacje o paskudnej atmosferze są prawdziwe... Bo ludzie czasem mówią różne rzeczy i bywa, że chętnie mijają się z prawdą.
Trzymam kciuki. :ok: :ok: :ok: :ok:

Wiem o tym, każdy tworzy swoją prawdę. Jednak wiem że przy Dyrekcji jest gniazdo żmij które tylko czekają na potknięcia i cieszą się z nieszczęść innych. Może to chęć zaistnienia i wspinania się po plecach na wyższe szczble kariery. Tyle lat bylam Kierowniczka Działu Kadr i wiele widziałam i słyszałam
Ludzie są podli i dla własnej kariery potrafią wiele zła zrobić, oczernić i opluc każdego kto jest im niewygodny
Tu mam święty spokój i blisko domu. Są też tu osoby lubiace koty :kotek:


dobra atmosfera w pracy jest lepsza od pieniędzy
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie maja 28, 2017 8:54 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:
lilianaj pisze:Gosiu, trudno się cieszyć z większych pieniędzy, jak człowiek w stresie musi kombinować, jak przetrwać żeby nie zostać podeptanym. O ile informacje o paskudnej atmosferze są prawdziwe... Bo ludzie czasem mówią różne rzeczy i bywa, że chętnie mijają się z prawdą.
Trzymam kciuki. :ok: :ok: :ok: :ok:

Wiem o tym, każdy tworzy swoją prawdę. Jednak wiem że przy Dyrekcji jest gniazdo żmij które tylko czekają na potknięcia i cieszą się z nieszczęść innych. Może to chęć zaistnienia i wspinania się po plecach na wyższe szczble kariery. Tyle lat bylam Kierowniczka Działu Kadr i wiele widziałam i słyszałam
Ludzie są podli i dla własnej kariery potrafią wiele zła zrobić, oczernić i opluc każdego kto jest im niewygodny
Tu mam święty spokój i blisko domu. Są też tu osoby lubiace koty :kotek:


dobra atmosfera w pracy jest lepsza od pieniędzy

Mireczko masz rację w 100%
Szczerze powiem Prezesowi co o tym myślę. I wiem że tą pracę mogę też wykonywać tu gdzie jestem i ewentualne bywać w Dyrekcji raz w tygodniu . Może wyrazi zgodę, zadowolony pracownik dobrze pracuje i jest bardziej wydajny. Jadę się wygrzac się na słoneczku. Miłego wypoczynku Wam życzę :1luvu: :201486 :201492

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie maja 28, 2017 9:05 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

:ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie maja 28, 2017 10:13 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Miłej niedzieli Gosiu! :ok:

lilianaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 5228
Od: Sob kwi 26, 2014 19:14
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Post » Śro maja 31, 2017 17:01 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

co tam u Was?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 117 gości