PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI zaprasza.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro gru 06, 2017 9:45 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro gru 06, 2017 22:11 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

mir.ka pisze:Obrazek

Mireczko dziękuję :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Życzę dużo prezentów
Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro gru 06, 2017 22:26 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Obrazek
Dla naszych futerek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro gru 06, 2017 22:34 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Dla moich wszystkich znajomych na Miau
Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw gru 07, 2017 9:32 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

:1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie gru 10, 2017 0:03 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Moli25 pisze:Jasne że chętnie poczytam. Moja mama zakochana w Ziemi Świętej. Ale boi się tam lecieć kolejny raz niestety.

Piękne widoki, dobrze że już wróciłaś :201461

Dopiero zebrałam się do zdjęć tzn dostałam je na e maila (ja robiłam telefonem więc jakość nie najlepsza) :?
Marta niech mama się nie boi, jest bezpiecznie tzn grupą na pewno. Same się nie wypuszczałyśmy poza okolice Hotelu
Obrazek
Zwiedziłam wszystkie Święte miejsca : Jerozolimę, Betlejem, Nazaret, Tyberiadę itp.
Odpoczywałam nad Morzem Martwym. Otacza je nieziemski, pustynny krajobraz, woda jest tak słona, że nikt w niej nie tonie, a sól i inne osady na jego brzegach osady to naturalne kosmetyki dostępne na wyciągnięcie ręki.
Błoto z Morza Martwego ma unikalne właściwości lecznicze. Zawiera aż 26 minerałów, między innymi: potas, magnez, cynk, wapno, chrom, żelazo, chlorki, lit i bar.Wygładza, odżywia i ujędrnia skórę. Gorące źródła siarkowe występujące wzdłuż wybrzeża są wykorzystywane do leczenia chorób skóry i stawów :lol: wymoczyłam swoje bolące kości.
Obrazek
Nie tylko ciało skorzystało bo było dużo przeżyć czysto duchowych. Te wszystkie Święte miejsca dało dużo wzruszeń, wiele osób płakało( ja też bo ja szybko się wzruszam).
Obrazek
Mogła bym tak siedzieć całą noc ale pora spać.
Dobrej nocy Wam życzę.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie gru 10, 2017 0:32 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Piękne zdjęcia i na pewno niezapomniane przezycia :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie gru 10, 2017 1:03 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

klaudiafj pisze:Piękne zdjęcia i na pewno niezapomniane przezycia :)

Przeżycia nie tylko nie zapomniane ale też cudowne. Jechałam pewna obaw bo się nasłuchałam o niebezpieczeństwach terrorystów :? jednak wszystkie obiekty turystyczne są bezpieczne i chronione.
Tylko dojeżdżając do Betlejem, przeżyliśmy szok. To miasto oddalone kilka kilometrów od Jerozolimy znajduje się w Autonomii Palestyńskiej. Są to ziemie, które państwo izraelskie odgrodziło wysokim - 7-8 metrowym murem. Mieliśmy wrażenie (przekraczając w murze posterunki izraelskie i poddani kontroli), że wjeżdżamy do więzienia. Oddzielne przejścia w murze są dla Palestyńczyków ze specjalnymi przepustkami.
Obrazek

Obrazek
Tą drewnianą łodzią płynęliśmy po Jeziorze Galilejskim.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie gru 10, 2017 1:13 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Wyspałam się w ciągu dnia bo nie było do 22;00 wody - rura pękła i tak długo robili. Teraz nadrabiam zaległości 8O zobaczyłam która godzina i chyba już pora iść spać. Tylko Klaudia ze mną buszuje po nocy.
:mrgreen:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie gru 10, 2017 7:01 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Kto późno piszę też długo śpi, ja szybko śpię więc wcześnie pisze :ryk:

Muszę przemyśleć wycieczkę. Poważnie. Moja mamę przydałoby się wysłać żeby odpoczela od tego pędu.
Ja też... Może z nią na dokładke.

Zdjęcia piękne. A opis jeszcze bardziej zachęca do odwiedzenia Ziemi Świętej.
Pięknie Małgosiu.
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie gru 10, 2017 8:46 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Błoto z Morza Martwego ma unikalne właściwości lecznicze. Zawiera aż 26 minerałów, między innymi: potas, magnez, cynk, wapno, chrom, żelazo, chlorki, lit i bar.Wygładza, odżywia i ujędrnia skórę. Gorące źródła siarkowe występujące wzdłuż wybrzeża są wykorzystywane do leczenia chorób skóry i stawów :lol: wymoczyłam swoje bolące kości.
Obrazek


cała sie tym smarowałaś?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie gru 10, 2017 11:25 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

mir.ka pisze:Błoto z Morza Martwego ma unikalne właściwości lecznicze. Zawiera aż 26 minerałów, między innymi: potas, magnez, cynk, wapno, chrom, żelazo, chlorki, lit i bar.Wygładza, odżywia i ujędrnia skórę. Gorące źródła siarkowe występujące wzdłuż wybrzeża są wykorzystywane do leczenia chorób skóry i stawów :lol: wymoczyłam swoje bolące kości.
Obrazek


cała sie tym smarowałaś?

Cała od buźki po stópki. :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:
Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie gru 10, 2017 11:31 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Moli25 pisze:Kto późno piszę też długo śpi, ja szybko śpię więc wcześnie pisze :ryk:

Muszę przemyśleć wycieczkę. Poważnie. Moja mamę przydałoby się wysłać żeby odpoczela od tego pędu.
Ja też... Może z nią na dokładke.

Zdjęcia piękne. A opis jeszcze bardziej zachęca do odwiedzenia Ziemi Świętej.
Pięknie Małgosiu.

Naprawdę Martuś warto pojechać, dużo zwiedzania Świętych miejsc gdzie są chwile zadumy i głębokiego wzruszenia ale też chwile relaksu też są.
Jerozolima
Obrazek
Gaj oliwny
Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie gru 10, 2017 11:35 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Gosiu ależ Ty sobie robisz wycieczki :1luvu:
Cieszę oczy zdjęciami, bo tylko tak mogę, więc pokazuj co tam w wielkim świecie jest do zobaczenia :P

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Nie gru 10, 2017 11:40 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Aia pisze:Gosiu ależ Ty sobie robisz wycieczki :1luvu:
Cieszę oczy zdjęciami, bo tylko tak mogę, więc pokazuj co tam w wielkim świecie jest do zobaczenia :P

Miałam taką wewnętrzną potrzebę i to właśnie Ziemię Świętą. Prezes wysłał na urlop, miałam urodziny i to poważne :mrgreen: a do tego coraz większe problemy z kolankami więc namówiłam przyjaciółkę i w Świat poleciałyśmy.
Widoki z Hotelu nocą (robiłam z balkonu)
Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Silverblue i 218 gości

cron