PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI zaprasza.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob wrz 16, 2017 8:33 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

:1luvu: :201461 :201461 :201461 :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72800
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie wrz 17, 2017 13:10 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Gosiu jak tam zwierzyniec? Jak Wy?
Tez mam chęć jechac do Chorwacji. Ale na razie siedzimy tu :mrgreen:
Zreszta Bagi na razie nie zostawię..
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Nie wrz 17, 2017 21:24 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

:) co u Was?
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie wrz 17, 2017 21:25 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

U nas wszystko w porządku, zdrowie dopisuje tylko pogoda do łóżka...
Tęsknię za Chorwacją , ciepełkiem i słoneczkiem. Koleżanka która mieszka na stałe na Cresie jutro przylatuje do Polski to może troszeczkę ciepełka przywiezie. :1luvu:
Wiem że długo nie pisałam na swoim wątku ale Was odwiedzam i jestem na bieżąco :P
U nas nudą wieje bo nic ciekawego się nie dzieje... praca, sprzątanie, gotowanie czyli samo życie.
Tutaj często jedliśmy kalmary tzw prażonyje PYCHA. Koleżanka na poprawę Humoru mi przesłała ...
Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25554
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon wrz 18, 2017 6:59 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Gosiagosia pisze:U nas wszystko w porządku, zdrowie dopisuje tylko pogoda do łóżka...
Tęsknię za Chorwacją , ciepełkiem i słoneczkiem. Koleżanka która mieszka na stałe na Cresie jutro przylatuje do Polski to może troszeczkę ciepełka przywiezie. :1luvu:
Wiem że długo nie pisałam na swoim wątku ale Was odwiedzam i jestem na bieżąco :P
U nas nudą wieje bo nic ciekawego się nie dzieje... praca, sprzątanie, gotowanie czyli samo życie.
Tutaj często jedliśmy kalmary tzw prażonyje PYCHA. Koleżanka na poprawę Humoru mi przesłała ...
Obrazek


chyba już przyleciała i przywiozła słoneczko bo u nas sie pokazało :D
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72800
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon wrz 18, 2017 8:16 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:U nas wszystko w porządku, zdrowie dopisuje tylko pogoda do łóżka...
Tęsknię za Chorwacją , ciepełkiem i słoneczkiem. Koleżanka która mieszka na stałe na Cresie jutro przylatuje do Polski to może troszeczkę ciepełka przywiezie. :1luvu:
Wiem że długo nie pisałam na swoim wątku ale Was odwiedzam i jestem na bieżąco :P
U nas nudą wieje bo nic ciekawego się nie dzieje... praca, sprzątanie, gotowanie czyli samo życie.
Tutaj często jedliśmy kalmary tzw prażonyje PYCHA. Koleżanka na poprawę Humoru mi przesłała ...
Obrazek


chyba już przyleciała i przywiozła słoneczko bo u nas sie pokazało :D

U nas nie :placz: pada i pada. Z koleżanką spotykam się w południe. Życzę miłego poniedziałku. :piwa:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25554
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon wrz 18, 2017 14:40 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Gosiagosia pisze:
mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:U nas wszystko w porządku, zdrowie dopisuje tylko pogoda do łóżka...
Tęsknię za Chorwacją , ciepełkiem i słoneczkiem. Koleżanka która mieszka na stałe na Cresie jutro przylatuje do Polski to może troszeczkę ciepełka przywiezie. :1luvu:
Wiem że długo nie pisałam na swoim wątku ale Was odwiedzam i jestem na bieżąco :P
U nas nudą wieje bo nic ciekawego się nie dzieje... praca, sprzątanie, gotowanie czyli samo życie.
Tutaj często jedliśmy kalmary tzw prażonyje PYCHA. Koleżanka na poprawę Humoru mi przesłała ...
Obrazek


chyba już przyleciała i przywiozła słoneczko bo u nas sie pokazało :D

U nas nie :placz: pada i pada. Z koleżanką spotykam się w południe. Życzę miłego poniedziałku. :piwa:


przywiozła Ci kalmary?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72800
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon wrz 18, 2017 16:33 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Jakie rozpogodzenie :)
Nawet niebo błękitne; uściski dla Twojej Znajomej, bo rzeczywiście słońce przywiozła :1luvu:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2398
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 19, 2017 7:16 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Nie lubię owoców morza...
Nawet na wakacjach często była podawana pasta z ośmiornica :strach: biedna.... Nie wyobrażam sobie jeść ośmiornicy :strach:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Wto wrz 19, 2017 7:26 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

waanka pisze:Jakie rozpogodzenie :)
Nawet niebo błękitne; uściski dla Twojej Znajomej, bo rzeczywiście słońce przywiozła :1luvu:

To była tylko mała chwilka :cry: najważniejsze że nie padało. Uściski były. :1luvu:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25554
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 19, 2017 7:30 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Mireczko kalmarow nie przywiozła :cry nie wpuscili by jej do samolotu :cry:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25554
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 19, 2017 7:34 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Moli25 pisze:Nie lubię owoców morza...
Nawet na wakacjach często była podawana pasta z ośmiornica :strach: biedna.... Nie wyobrażam sobie jeść ośmiornicy :strach:

Jadlam sałatke z osmiornicy i nawet mi smakowała, nie zjem tylko istryg .

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25554
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 19, 2017 8:29 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Mimo wszystko, ze chwilka, zobacz Gosiu jakie dziś słońce :201432 ( a przynajmniej rano)
I w ogóle dziś było pięknie bladym świtem - kocham mgły :D

Z owoców morza smakują mi tylko krewetki (mało oryginalnie :mrgreen: )
Podsmażane, w łagodnym sosie czosnkowo- maślano- cytrynowym i obowiązkowo chrupiącą bagietką, mniam.

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2398
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 19, 2017 9:20 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Ha ha poczytalam swoje błędy i naturalnie chodzi o ostrygi :ryk:. :201494 :201436
Ostatnio edytowano Wto wrz 19, 2017 9:28 przez Gosiagosia, łącznie edytowano 1 raz

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25554
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 19, 2017 9:27 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

[quote="waanka"]Mimo wszystko, ze chwilka, zobacz Gosiu jakie dziś słońce :201432 ( a przynajmniej rano)
I w ogóle dziś było pięknie bladym świtem - kocham mgły :D

Z owoców morza smakują mi tylko krewetki (mało oryginalnie :mrgreen: )
Podsmażane, w łagodnym sosie czosnkowo- maślano- cytrynowym i obowiązkowo chrupiącą bagietką, mniam.[/quote
Dziś jest pieknie i świeci słoneczko od rana i oby tak trwało chociaż do końca dnia i dłużej :1luvu:
Waanko takiego smaka mi z rana zrobiłas tymi krewetkami w sosiku :P.
Pozdrawiam słonecznie. :201432 :201492

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25554
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016, Google [Bot] i 302 gości