PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI zaprasza.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lut 14, 2018 7:59 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Ziemosław pisze:Oj dziewczyny. Ja chciałabym chociaż przez 2 godziny pobyć sama z Michałem. Niestety od niedzieli siedzi u nas jego 12-letni kuzyn, który przyjechał do "wujaszka" (teścia), który pracuje po 12 godzin dziennie :? Więc kto się musi młodym zająć?
Dzisiaj idą na jakąś wystawę, wczoraj byli na basenie, a w poniedziałek na ściance wspinaczkowej. A ja tylko żegnam Michała jak wychodzi o 5 do pracy i o 22, jak już w końcu jest wolny, to od razu zasypiam :( a w przyszłym tygodniu będzie miał 2 zmiany i w zasadzie będzie to samo...

Przepraszam ale musiałam się wyżalić.

Wyzalaj się może Ci ulzy :1luvu:
Rozrywką masz zapewnioną :wink: współczuje. Czasami rodzina nie pomysli że sprawia komuś kłopot. Chyba są świadomi ile wujaszek pracuje. Caluski

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lut 14, 2018 8:02 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

W Dniu świętego Walentego nic nie może stać się złego. Nikt nie może się dziś złościć, bo dziś nadszedł dzień Miłości.
Wszystkiego najlepszego :1luvu: :1luvu:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lut 14, 2018 8:04 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Gosiagosia pisze:
Ziemosław pisze:Oj dziewczyny. Ja chciałabym chociaż przez 2 godziny pobyć sama z Michałem. Niestety od niedzieli siedzi u nas jego 12-letni kuzyn, który przyjechał do "wujaszka" (teścia), który pracuje po 12 godzin dziennie :? Więc kto się musi młodym zająć?
Dzisiaj idą na jakąś wystawę, wczoraj byli na basenie, a w poniedziałek na ściance wspinaczkowej. A ja tylko żegnam Michała jak wychodzi o 5 do pracy i o 22, jak już w końcu jest wolny, to od razu zasypiam :( a w przyszłym tygodniu będzie miał 2 zmiany i w zasadzie będzie to samo...

Przepraszam ale musiałam się wyżalić.

Wyzalaj się może Ci ulzy :1luvu:
Rozrywką masz zapewnioną :wink: współczuje. Czasami rodzina nie pomysli że sprawia komuś kłopot. Chyba są świadomi ile wujaszek pracuje. Caluski


Najgorsze w sumie jest to, że ten mały jest wieśniakiem który nie ogarnia idei kota mieszkającego w domu. Cały czas łazi za nimi i je denerwuje, rusza, skubie... Odkąd jest to Perełeczka oszczała już 2 miejsca w których on najwięcej siedzi. Ja ją rozumiem bo tak reaguje na zaczepki, Franklin gryzie i dostaje głupawki, a Perła sika. Z tym, że ja muszę wysłuchiwać że znowu MÓJ KOT coś źle zrobił :roll: :roll:

Edit: użyłam słowa "wieśniak" w znaczeniu zachowania, nie miejsca zamieszkania. Nie mam nic do mieszkania na wsi, sama będę tam mieszkać i już się nie mogę doczekać. To tak w kwestii wyjaśnienia.

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Śro lut 14, 2018 9:20 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Ech, a do kiedy ten cały kuzynek będzie?

12 latek to już nie jest dziecko... Wypadałoby wiedzieć co można, a czego nie...
ser_Kociątko
 

Post » Śro lut 14, 2018 9:26 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

ser_Kociątko pisze:Ech, a do kiedy ten cały kuzynek będzie?

12 latek to już nie jest dziecko... Wypadałoby wiedzieć co można, a czego nie...

W sobotę albo niedzielę jedzie, przy czym jest prawdopodobieństwo, że cała rodzinka po niego przyjedzie i również się zwali.

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Śro lut 14, 2018 9:27 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

No to współczuję bardzo mocno. :(

A Michał co na to?
ser_Kociątko
 

Post » Śro lut 14, 2018 9:37 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

ser_Kociątko pisze:No to współczuję bardzo mocno. :(

A Michał co na to?

Skacze wokół tego Kacpra, na zakupach jak byliśmy to tylko "Kacper a chcesz to? A może paróweczki? Czipsy? Pepsi?". Z racji tego, że ojca nie ma w domu, Michał musi mu zapewnić rozrywkę (a i tak siedzi sam w chacie od 6 do 14) no i na to też kasa idzie - ścianka wspinaczkowa 33 zł za osobę, to tylko jeden przykład.

A jak ja chciałam iść do zoo to "mamy oszczędzać". Fakt, że bilety po 45 zł nie są tanie, ale to trochę hipokryzja.

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Śro lut 14, 2018 9:57 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

:( no ale skacze i nie widzi, że Kacper nie szanuje WASZYCH kotów? Podkreślam Waszych? ....
ser_Kociątko
 

Post » Śro lut 14, 2018 9:59 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Widzi i zwraca mu uwagę żeby nie ciągnął ich za ogon albo nie męczył jak śpią. Ale nikt nie wie co robi z nimi jak jest sam w domu tyle godzin. Dzisiaj powiedziałam mu że mają siedzieć w naszym pokoju ale kto mi zagwarantuje, że gnojek tam nie wejdzie i nie będzie ich męczył? No nikt.

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Śro lut 14, 2018 10:00 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Nie możesz zamknąć pokoju na kluczyk?
ser_Kociątko
 

Post » Śro lut 14, 2018 10:05 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Nie mamy nawet zamka w drzwiach :(

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Śro lut 14, 2018 10:09 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Biedna Perełeczka :? Weź ją do mnie przywieź. Dam jej legowisko ma kaloryfer i będzie miała spokój. Fuks nie doskoczy :mrgreen:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Śro lut 14, 2018 10:14 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Ziemosław pisze:Nie mamy nawet zamka w drzwiach :(



:( no to faktycznie porażka...
ser_Kociątko
 

Post » Śro lut 14, 2018 10:15 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

No tak troszkę.

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Śro lut 14, 2018 10:19 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Czyli oni sobie mogą do Was w każdej chwili wejść? :strach: :strach: :strach:
ser_Kociątko
 

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: nfd, Silverblue i 172 gości