PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI zaprasza.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie mar 18, 2018 7:57 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI podejrzenie cukrzycy

Gosiagosia pisze:
ewar pisze:Biszolin poleciła mi koleżanka. Nie kupiłabym tabletek, ani niczego, co można dostać na targu, czy w podobnym miejscu, ale to jest w aptekach i jest żelem. Trzeba jednak pilnować się i stosować dwa razy dziennie przez dwa tygodnie, po dziesięciu dniach przerwy powtórzyć kurację. Nie wiem, czy jest możliwe całkowite wyleczenie, ale ulgę odczuwa się prawie natychmiast, a więc warto spróbować. Cena też nie jest jakaś powalająca.Droższe były zastrzyki, które mi nie pomogły.

Wiem coś o tym :cry:
Czy w każdej aptece czy mam zamówić przez internet - tę stronę co mi podałaś ?
Wiem że nie do końca wyleczę ale żeby ulgę choć na chwilę przyniósł.
Teraz coś dla poprawy humoru ale tylko nam z klubu 50+
Obrazek


masz na myśli 50+x2? :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72482
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie mar 18, 2018 8:08 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI podejrzenie cukrzycy

Kiedy Emi ma powtórke badań?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72482
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie mar 18, 2018 10:19 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI podejrzenie cukrzycy

mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:
ewar pisze:
Teraz coś dla poprawy humoru ale tylko nam z klubu 50+
Obrazek


masz na myśli 50+x2? :wink:

Naturalnie bo my jesteśmy piękne i młode :ryk: :ryk:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie mar 18, 2018 10:37 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI podejrzenie cukrzycy

mir.ka pisze:Kiedy Emi ma powtórke badań?

W środę lub za tydzień. A moczu nadal nie mam. :cry:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie mar 18, 2018 10:46 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI podejrzenie cukrzycy

Gosiagosia pisze:
mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:
ewar pisze:
Teraz coś dla poprawy humoru ale tylko nam z klubu 50+
Obrazek


masz na myśli 50+x2? :wink:

Naturalnie bo my jesteśmy piękne i młode :ryk: :ryk:



oczywiście :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72482
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie mar 18, 2018 11:37 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI podejrzenie cukrzycy

Gosiagosia pisze:
ewar pisze:Polecam to
https://zdrowie.brat.pl/biszolin-stawy- ... gK8yPD_BwE
Mam, stosowałam tak jak w przepisie, pomogło. Nie tylko mnie, ale ja ufam tylko sobie w takich sprawach. Chodziło o rwę kulszową.

Dziękuję bardzo i skorzystam. Stosowałam różne i te apteczne typu fastum i z. Morza Martwego też , maści borowinowej i nic. Na zwyrodnienia to już chyba nic nie pomoże. Kupię ten co polecasz i może wreszcie mi ulzy.

Znalazłam w Aptece Gold w Warszawie i mąż już pojechał kupić. Wieczorkim smarowanko. :)

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie mar 18, 2018 12:11 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI podejrzenie cukrzycy

Gosiagosia pisze:
barbarados pisze:Za zdrowie :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
I mizianki dla futerek :201461 :201461 :201461 :201461 :201461 :201461 :201461

Dziękuję
Futerka idę miziać :201461
Pusia
Obrazek
Migotka
Obrazek
Hugo
Obrazek
Emi
Obrazek

Slodziutkie :1luvu: :1luvu: :1luvu:
A wiersz ukradlam i poslalam mamie :mrgreen:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie mar 18, 2018 12:28 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI podejrzenie cukrzycy

klaudiafj pisze:
Gosiagosia pisze:
barbarados pisze:Za zdrowie :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
I mizianki dla futerek :201461 :201461 :201461 :201461 :201461 :201461 :201461


A wiersz ukradlam i poslalam mamie :mrgreen:

Prawda że ekstra może to dla nas jeszcze za wcześnie( mówię o sobie i Twojej mamie bo ty jeszcze za mloda) ale jaki prawdziwy

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie mar 18, 2018 12:35 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI podejrzenie cukrzycy

Moja mama to rocznik 1959 - wiec wiersz jest idealnie o niej :D szczegolnie że zaczyna to samo powtarzac co w wierszu :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie mar 18, 2018 12:40 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI podejrzenie cukrzycy

Klaudia, rocznik ’59 to nie starość :ryk:
Wiersz znam, jest super :D

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie mar 18, 2018 12:55 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI podejrzenie cukrzycy

Gosiagosia pisze:
Gosiagosia pisze:
ewar pisze:Polecam to
https://zdrowie.brat.pl/biszolin-stawy- ... gK8yPD_BwE
Mam, stosowałam tak jak w przepisie, pomogło. Nie tylko mnie, ale ja ufam tylko sobie w takich sprawach. Chodziło o rwę kulszową.

Dziękuję bardzo i skorzystam. Stosowałam różne i te apteczne typu fastum i z. Morza Martwego też , maści borowinowej i nic. Na zwyrodnienia to już chyba nic nie pomoże. Kupię ten co polecasz i może wreszcie mi ulzy.

Znalazłam w Aptece Gold w Warszawie i mąż już pojechał kupić. Wieczorkim smarowanko. :)


niech pomoże :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72482
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie mar 18, 2018 14:52 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI podejrzenie cukrzycy

Wróciłam ze spaceru z Emi. Słonko świeci ale ten zimny i ostry wiatr odbiera radość spaceru. Obeszlysmy cały park i wróciłyśmy zmachane. Tzn ja zmachana bo Emi młoda i kondycję ma dobrą. :mrgreen: (kolanka posmarowalam żelem) Obiad już dochodzi u mnie też rosół.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie mar 18, 2018 15:16 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI podejrzenie cukrzycy

Gosiagosia pisze:Wróciłam ze spaceru z Emi. Słonko świeci ale ten zimny i ostry wiatr odbiera radość spaceru. Obeszlysmy cały park i wróciłyśmy zmachane. Tzn ja zmachana bo Emi młoda i kondycję ma dobrą. :mrgreen: (kolanka posmarowalam żelem) Obiad już dochodzi u mnie też rosół.


a ja wróciłam przemarznięta :placz: :placz: :placz: :placz:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72482
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie mar 18, 2018 15:42 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI podejrzenie cukrzycy

mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:Wróciłam ze spaceru z Emi. Słonko świeci ale ten zimny i ostry wiatr odbiera radość spaceru. Obeszlysmy cały park i wróciłyśmy zmachane. Tzn ja zmachana bo Emi młoda i kondycję ma dobrą. :mrgreen: (kolanka posmarowalam żelem) Obiad już dochodzi u mnie też rosół.


a ja wróciłam przemarznięta :placz: :placz: :placz: :placz:

Ja się ciepło ubrałam mróz i wiatr mnie nie pokonał. :mrgreen:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie mar 18, 2018 16:19 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI podejrzenie cukrzycy

Gosiu pisałam rano posta i mi nie wysłało. W kolankach masz pewno zwyrodnienia a na to niewiele co pomoże na trwałe. Mój mąż ma łokieć tenisisty (kłania się ogród) i stopę taksówkarza - od sprzęgła w samochodzie. Zaczęło mu się to gdy jeździliśmy w korkach do pracy, teraz jest lepiej bo ma samochód z automatyczną skrzynią biegów. W ogrodzie dziś tyle słońca a zimno jak diabli, szkoda.

aga66

 
Posty: 6094
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], MaryLux, Nul i 75 gości