PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI zaprasza.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro maja 02, 2018 11:42 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI ja odpoczywam w Ciechocink

Ja używam olej lniany Budwigowy ale kotom nie dawałam. Hugusiowi chrupki polalam rzepakowym wg zaleceń wetki i było ok.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25576
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 02, 2018 11:46 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

klaudiafj pisze:
gatiko pisze:
klaudiafj pisze:Moja wetka poleca olej lniany z apteki. Ma najwiecej omega 3 a tego nam i zwierzetom brakuje. Ja tez musze kupic. Tylko trzeba go trzymac w lodowce, a ja zawsze zapominam :/
A tez musze i dla siebie i dla kotow kupic :)

Ja tez tucze. Kazdego kto przyjdzie tez :lol:

Podajesz olej lniany kotkom ? Jakie dawki ?
Zmiany zauwazyłaś po podawaniu ?

Nie podaje, bo jeszcze nie kupiłam ;) Ja myślę, że tu nie ma dawek - to tylko olej. Do jedzenia można wmieszać np pół łyżeczki. Zależy oczywiście na ile kotów i na ile jedzenia, tak żeby nie dostały luźnych kupek. Gdybym w końcu się wybrała do apteki po taki wartościowy olej to bym wylała na talerzyk zobaczyć czy same sobie wypiją. Olej lniany jest w niektórych kocich dobrych karmach :)
Póki co zaczęłam kotom dawać masło. Wcześniej nie miałam masła w domu, ale od pewnego czasu mam. Słyszałam, że dobrze działa na kłaczki :)



olej liany może im nie smakować bo ma specyficzny smak, ja go dodaję do surówek, przy okazji wypijając łyżkę
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 73129
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro maja 02, 2018 11:46 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI ja odpoczywam w Ciechocink

Gosiagosia pisze:Dziewczyny jeszcze nie cały tydzień laby mi został :placz:
Jak mi jest dobrze z tym nic nierobieniem. :mrgreen:


dobre to się szybko kończy :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 73129
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro maja 02, 2018 13:04 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI ja odpoczywam w Ciechocink

Jak bylam w ciazy to robilam sobie taki mix ser bialy z olejem lnianym. Sama niewiele bylam w stanie zjesc i moja kotka Mania wszystko wyjadala. Jak tylko widziala, ze to szykuje to juz na blacie siedziala. Pozniej wszyscy zachwycali sie jaka ma piekna blyszczaca siersc
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Śro maja 02, 2018 17:18 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI ja odpoczywam w Ciechocink

kwiryna pisze:Jak bylam w ciazy to robilam sobie taki mix ser bialy z olejem lnianym. Sama niewiele bylam w stanie zjesc i moja kotka Mania wszystko wyjadala. Jak tylko widziala, ze to szykuje to juz na blacie siedziala. Pozniej wszyscy zachwycali sie jaka ma piekna blyszczaca siersc

Olej lniany ma bardzo dobre właściwości, jest bardzo zdrowy.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25576
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 03, 2018 10:42 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI ja odpoczywam w Ciechocink

Hej :) co dziś robicie?
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw maja 03, 2018 10:49 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI ja odpoczywam w Ciechocink

klaudiafj pisze:Hej :) co dziś robicie?

Odpoczywamy i świętujemy. Pogoda zmienna teraz popadało i pogrzmialo ale się trochę przejasnia. Siedzę w ogródku na huśtawce.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25576
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 03, 2018 11:49 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI ja odpoczywam w Ciechocink

U nas słońce i pelnia lata - duszno okropnie :/
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw maja 03, 2018 13:20 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI ja odpoczywam w Ciechocink

klaudiafj pisze:U nas słońce i pelnia lata - duszno okropnie :/

W Warszawie też gorąco. Teraz się przejasnia i świeci słoneczko. Duszno się robi więc może popadać ale w nocy. :wink:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25576
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 03, 2018 13:21 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI ja odpoczywam w Ciechocink

Gosiagosia pisze:
klaudiafj pisze:U nas słońce i pelnia lata - duszno okropnie :/

W Warszawie też gorąco. Teraz się przejasnia i świeci słoneczko. Duszno się robi więc może popadać ale w nocy. :wink:

U nas też parówka :(

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Czw maja 03, 2018 13:22 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI ja odpoczywam w Ciechocink

Ziemosław pisze:
Gosiagosia pisze:
klaudiafj pisze:U nas słońce i pelnia lata - duszno okropnie :/

W Warszawie też gorąco. Teraz się przejasnia i świeci słoneczko. Duszno się robi więc może popadać ale w nocy. :wink:

U nas też parówka :(

We Wrocławiu jest okropnie. Bardzo Was podziwiam, tam mieszkających
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Czw maja 03, 2018 16:21 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI ja odpoczywam w Ciechocink

Gosiagosia pisze:
klaudiafj pisze:U nas słońce i pelnia lata - duszno okropnie :/

W Warszawie też gorąco. Teraz się przejasnia i świeci słoneczko. Duszno się robi więc może popadać ale w nocy. :wink:

Ja jak już widzę -piszę w Warszawie a przecież jestem w Ciechocinku. :ryk: :ryk: to dowód na to że już bardzo tęsknie. :wink:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25576
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 03, 2018 16:22 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI ja odpoczywam w Ciechocink

Gosiagosia pisze:
Gosiagosia pisze:
klaudiafj pisze:U nas słońce i pelnia lata - duszno okropnie :/

W Warszawie też gorąco. Teraz się przejasnia i świeci słoneczko. Duszno się robi więc może popadać ale w nocy. :wink:

Ja jak już widzę -piszę w Warszawie a przecież jestem w Ciechocinku. :ryk: :ryk: to dowód na to że już bardzo tęsknie. :wink:

Korzystaj a o Warszawie nie myśl. W Ciechocinku masz czym oddychać, świeżego powietrza trochę :mrgreen:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Czw maja 03, 2018 18:18 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI ja odpoczywam w Ciechocink

Małgosia bawi się na koncercie czerwonych gitar :mrgreen:ObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Czw maja 03, 2018 18:21 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI ja odpoczywam w Ciechocink

Marta była szybsza. Koncert fajny ludzi dużo. Jest ekstra można potańczyć. Teraz zerwał się wiatr i zrobiło się chłodno. Ale atmosfera gorąca. :dance2: :dance:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25576
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Meteorolog1 i 127 gości