PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI zaprasza.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw kwi 26, 2018 9:31 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI obserwujemy

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2397
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw kwi 26, 2018 9:36 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI obserwujemy

Gosiagosia pisze:
ser_Kociątko pisze:Wypoczywaj ile wlezie.
Dużo pobytu Ci jeszcze zostało? :)

Wypoczywam i nie nudze się: zabiegi, spacery i książki umilaja szybko mknący czas. Jeszcze nie całe dwa tygodnie do 08 maja tu jestem.
Zamówiłam sobie male SPA z okladow z błota Morza Martwego. Powspominam Izrael :wink:


napisz które okłady lepsze :wink:

tężnie takie same jak w Wieliczce, do których mam bliżej, w ubiegłym roku nie byłam w nich długo bo nie było czasu :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw kwi 26, 2018 12:07 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI obserwujemy

mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:
ser_Kociątko pisze:Wypoczywaj ile wlezie.
Dużo pobytu Ci jeszcze zostało? :)

Wypoczywam i nie nudze się: zabiegi, spacery i książki umilaja szybko mknący czas. Jeszcze nie całe dwa tygodnie do 08 maja tu jestem.
Zamówiłam sobie male SPA z okladow z błota Morza Martwego. Powspominam Izrael :wink:


napisz które okłady lepsze :wink:

tężnie takie same jak w Wieliczce, do których mam bliżej, w ubiegłym roku nie byłam w nich długo bo nie było czasu :(

Mam plastry borowinowe tzn okłady na ledzwiowy i jest ok. Ale zbawienny jest dla mnie masaż po nim się czuję odprężona i ból kręgosłupa zniknął.
Okłady z błota z Morza Martwego też są cudowne ale te oryginalne to naprawdę super. Nie smarujesz się z pudełeczka ale prosto z brzegu morza. Pudełko z blotem jest oryginalne z Jordanii - sprawdziłam . :mrgreen:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw kwi 26, 2018 12:14 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI obserwujemy

Gosiagosia pisze:
MonikaMroz pisze:Piekne zdjecia
Zadroszcze. Sama bym chyba poodpiczywala. Dzisiaj taka zmeczona wrocilam po pracy ze rzucilam torbe usiadlam na lozku i zasnelam. A Bagi na moim brzuchu :D

Nie zazdrość :1luvu: kiedyś też skorzystasz z sanatorium naturalnie jak będziesz w moim wieku tzn tak mloda...
:ryk: :ryk: pozdrawiam serdecznie. :201461

Gosiu ja jako dziecko non stop z astmą po sanatoriach jeździłam. Ale nie pamietam tego za dobrze.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw kwi 26, 2018 12:22 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI obserwujemy

MonikaMroz pisze:
Gosiagosia pisze:
MonikaMroz pisze:Piekne zdjecia
Zadroszcze. Sama bym chyba poodpiczywala. Dzisiaj taka zmeczona wrocilam po pracy ze rzucilam torbe usiadlam na lozku i zasnelam. A Bagi na moim brzuchu :D

Nie zazdrość :1luvu: kiedyś też skorzystasz z sanatorium naturalnie jak będziesz w moim wieku tzn tak mloda...
:ryk: :ryk: pozdrawiam serdecznie. :201461

Gosiu ja jako dziecko non stop z astmą po sanatoriach jeździłam. Ale nie pamietam tego za dobrze.

Powinnaś złożyć ale do ZUS i pojechać ns taki turnus dla chorych na astmę.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw kwi 26, 2018 12:24 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI obserwujemy

Gosiagosia pisze:
MonikaMroz pisze:
Gosiagosia pisze:
MonikaMroz pisze:Piekne zdjecia
Zadroszcze. Sama bym chyba poodpiczywala. Dzisiaj taka zmeczona wrocilam po pracy ze rzucilam torbe usiadlam na lozku i zasnelam. A Bagi na moim brzuchu :D

Nie zazdrość :1luvu: kiedyś też skorzystasz z sanatorium naturalnie jak będziesz w moim wieku tzn tak mloda...
:ryk: :ryk: pozdrawiam serdecznie. :201461

Gosiu ja jako dziecko non stop z astmą po sanatoriach jeździłam. Ale nie pamietam tego za dobrze.

Powinnaś złożyć ale do ZUS i pojechać ns taki turnus dla chorych na astmę.

Teraz to z jajnikiem muszę porządek zrobić.
Do astmy się przyzwyczaiłam. Nie przeszkadza mi.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pt kwi 27, 2018 9:48 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI ja odpoczywam w Ciechocink

Już półtora tygodnia za mną jeszcze drugie pól i do domu i futerek. Tęsknię za nimi. :201431 wymoczylam się w solance i jeszcze 4 zabiegi mnie dziś czekają a wieczorkiem zabawa taneczna. :dance2: :dance: :201413

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt kwi 27, 2018 9:52 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI ja odpoczywam w Ciechocink

Gosiagosia pisze:Już półtora tygodnia za mną jeszcze drugie pól i do domu i futerek. Tęsknię za nimi. :201431 wymoczylam się w solance i jeszcze 4 zabiegi mnie dziś czekają a wieczorkiem zabawa taneczna. :dance2: :dance: :201413



tylko nie szlej za bardzo :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt kwi 27, 2018 20:10 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI ja odpoczywam w Ciechocink

Dom prezydenta w Ciechocinku ObrazekObrazek

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pt kwi 27, 2018 20:10 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI ja odpoczywam w Ciechocink

Fontanna Jaś i Małgosia Obrazek

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob kwi 28, 2018 10:03 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI ja odpoczywam w Ciechocink

Jeszcze dwa zdjęcia Gosia wysłała ObrazekObrazek

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob kwi 28, 2018 13:26 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI ja odpoczywam w Ciechocink

Moli25 pisze:Jeszcze dwa zdjęcia Gosia wysłała ObrazekObrazek

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

To jest ten dom Prezydenta , chciałam pokazać jak dbają o koty. Mają ocieplena budkę i porcelanowe miseczki. Kotów nie widziałam ale Pan z ochrony mówił że przychodzą na posiłki i to są ich koty stałe. Pozdrawiam.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob kwi 28, 2018 14:25 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI ja odpoczywam w Ciechocink

Gosiagosia pisze:Już półtora tygodnia za mną jeszcze drugie pól i do domu i futerek. Tęsknię za nimi. :201431 wymoczylam się w solance i jeszcze 4 zabiegi mnie dziś czekają a wieczorkiem zabawa taneczna. :dance2: :dance: :201413


jak po zabawie?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob kwi 28, 2018 15:20 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI ja odpoczywam w Ciechocink

mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:Już półtora tygodnia za mną jeszcze drugie pól i do domu i futerek. Tęsknię za nimi. :201431 wymoczylam się w solance i jeszcze 4 zabiegi mnie dziś czekają a wieczorkiem zabawa taneczna. :dance2: :dance: :201413


jak po zabawie?

Dziś następna i jutro też. W poniedziałek grill i potańcować będzie można. Tutaj w terapię jest wpisana i nir tylko w naszym ośrodku a w Ciechocinku ich wiele. :ryk: :ryk: :ryk:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie kwi 29, 2018 12:01 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI ja odpoczywam w Ciechocink

A jakiego kawalera poznałaś? 8)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Drrr, Marmotka, MB&Ofelia i 130 gości