PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI zaprasza.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lip 25, 2017 20:19 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:Mireczko co do weterynarza to poszłam na łatwiznę i posłuchałam sąsiadek. Wg nich wetka jest dobra. Chodziłam do innej lecznicy ale tam są okropne kolejki a moja sprawdzona wetka zajmuje się kardiologia i to na zapisy. Jednak wrócę tam i nie będę zmieniać. Dobrze że koty zdrowe tylko kapryśne. Kupiłam w zooplus karme mokra Macs inaczej sie pisze :mrgreen: ma dobry skład, dużo mięsa a Migus kręci nosem. Pusia i Hugo wcinaja aż miło :lol:



ja kupiłam suchą http://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_d ... ha/564061i nawet Rudzia kręci na nia noskiem choc ona bardziej lubi suche niż mokre , chyba sama będe jeść :(

Bo te nasze koty mają za dobrze i w tyłeczkach im się poprzewracalo :ryk: :ryk:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 25, 2017 21:00 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

U nas mokry Mac musi byc :)
Suchego nie mialam jeszcze. Wciaz mysle nad nim, ale boje sie ryzykowac inna karme, bo na tej naszej w koncu z kocimi brzuszkami jest dobrze.
Za Emi :ok: :ok: :ok:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto lip 25, 2017 21:14 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Ja właśnie mam tego mac'sa. Ale muszę zrobić mix z tym co jedzą i nie maja problemów z brzuszkami.
mokrego macsa nie chcą nawet na oczy widzieć :smokin:
Dobrze ze filet drobiowy był ostatnio w promocji w biedronce :twisted:
To maja niezły zapasik w zamrażarce
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Wto lip 25, 2017 21:24 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

klaudiafj pisze:U nas mokry Mac musi byc :)
Suchego nie mialam jeszcze. Wciaz mysle nad nim, ale boje sie ryzykowac inna karme, bo na tej naszej w koncu z kocimi brzuszkami jest dobrze.
Za Emi :ok: :ok: :ok:

Migotka zawsze byla kapryśna :mrgreen:
Dzieki w imieniu Emi jest już lepiej. Oczy zakrapiamy i będziemy zmieniać weterynarza.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 25, 2017 21:25 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Moli25 pisze:Ja właśnie mam tego mac'sa. Ale muszę zrobić mix z tym co jedzą i nie maja problemów z brzuszkami.
mokrego macsa nie chcą nawet na oczy widzieć :smokin:
Dobrze ze filet drobiowy był ostatnio w promocji w biedronce :twisted:
To maja niezły zapasik w zamrażarce

Filecik drobiowy i mielona wołowinę i cielęcinę wciągają.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 25, 2017 21:58 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Filety w biedronce chyba do jutro są jeszcze na przecenie 8).
Lady to raczej tłustsze mięso je, głównie udziec z kurczaka i porcję rosołową wołową :)
ObrazekObrazek
Pozdrawiam i zapraszam do naszego wątku: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p11640562 :201461

Zefir

Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Od: Nie paź 30, 2016 22:17
Lokalizacja: Jawor

Post » Śro lip 26, 2017 8:43 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Zefir pisze:Filety w biedronce chyba do jutro są jeszcze na przecenie 8).
Lady to raczej tłustsze mięso je, głównie udziec z kurczaka i porcję rosołową wołową :)

Ma dobry gust :ryk: moje są wybredne i często im się gust zmienia.
Pozdrawiamy :piwa: :201461

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lip 26, 2017 8:52 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Moli25 pisze:Ja właśnie mam tego mac'sa. Ale muszę zrobić mix z tym co jedzą i nie maja problemów z brzuszkami.
mokrego macsa nie chcą nawet na oczy widzieć :smokin:
Dobrze ze filet drobiowy był ostatnio w promocji w biedronce :twisted:
To maja niezły zapasik w zamrażarce



ja z cycków przerzuciłam sie jakis czas temu na udka, sa znacznie tańsze , a ponadto zwierzynie lepiej smakuja
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro lip 26, 2017 8:55 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Gosiagosia pisze:
klaudiafj pisze:U nas mokry Mac musi byc :)
Suchego nie mialam jeszcze. Wciaz mysle nad nim, ale boje sie ryzykowac inna karme, bo na tej naszej w koncu z kocimi brzuszkami jest dobrze.
Za Emi :ok: :ok: :ok:

Migotka zawsze byla kapryśna :mrgreen:
Dzieki w imieniu Emi jest już lepiej. Oczy zakrapiamy i będziemy zmieniać weterynarza.


Gosiu może umów Emi wizytę u Gancarza. Chyba , ze on przyjmuje daleko od Ciebie i ma długie terminy.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro lip 26, 2017 10:01 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:
klaudiafj pisze:U nas mokry Mac musi byc :
Dzieki w imieniu Emi jest już lepiej. Oczy zakrapiamy i będziemy zmieniać weterynarza.


Gosiu może umów Emi wizytę u Gancarza. Chyba , ze on przyjmuje daleko od Ciebie i ma długie terminy.

Umowie się po przyjeździe. Teraz jest ok.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lip 26, 2017 11:07 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Gosiagosia pisze:
mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:
klaudiafj pisze:U nas mokry Mac musi byc :
Dzieki w imieniu Emi jest już lepiej. Oczy zakrapiamy i będziemy zmieniać weterynarza.


Gosiu może umów Emi wizytę u Gancarza. Chyba , ze on przyjmuje daleko od Ciebie i ma długie terminy.

Umowie się po przyjeździe. Teraz jest ok.


a to wyjezdzasz na urlop?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro lip 26, 2017 11:32 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:
mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:
klaudiafj pisze:U nas mokry Mac musi byc :
Dzieki w imieniu Emi jest już lepiej. Oczy zakrapiamy i będziemy zmieniać weterynarza.


Gosiu może umów Emi wizytę u Gancarza. Chyba , ze on przyjmuje daleko od Ciebie i ma długie terminy.

Umowie się po przyjeździe. Teraz jest ok.


a to wyjezdzasz na urlop?

Już w sobotę jedziemy na wyspę Cres.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lip 29, 2017 14:32 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

Jesteśmy w drodze na Chorwacje. Po przyjeździe będa super zdjecia. Może nie będa profesjonalne ale ciekawe.
Będę tęsknić za zwierzyncem, zostają z synem.
Pozdrawiam wszystkich. Trzymajcie kciuki bo droga daleka.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lip 29, 2017 15:14 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

O jacie krece! Ale zazdro! Czekam na zdjecia z niecierpliwoscia :)
Udanej i bezpiecznej podrozy.
Przywiez duzo, duzo zdjęć :D
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob lip 29, 2017 16:24 Re: PUSIA, MIGOTKA, HUGO oraz EMI czyli kocio-psia rodzinka

klaudiafj pisze:O jacie krece! Ale zazdro! Czekam na zdjecia z niecierpliwoscia :)
Udanej i bezpiecznej podrozy.
Przywiez duzo, duzo zdjęć :D

Przywioze nawet podwodne bo syn wziął porządny aparat. Jeszcze jesteśmy w Polsce.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot], Nul i 240 gości