Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lis 20, 2017 20:34 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bilu, kto ze mną powali w qwetem?
Lusia

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lis 22, 2017 18:04 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Ja to żem specjalistycznie w kuwetę wale żech codziennie! Grzywacz mi właśnie dla odmiany zamówił jakiś mus do żartkowania to będę pewnie w kuwetę kichał że hohoho!!
i ho!!!
Dawaj siódemka arystokraty światłowody co się stało!!!! Do was żem mówię żech Tosiek, Koźlarek, Borowik, Kania, Scarlet, Midzioch i Fryderyk No dawaj siódemka arystokraty co się stało???? No miaukać żech!!!!
Matrix, Tośka a Wasz grzywacz to wrócił już???? Bo żem ciekawy jest. Ja to arystoktara światłowód prezenter prezydent jestem to ciekawy muszę być. Bo to przystało chyba żech?
Lusia poczekaj aż przyjdzie to musowa żarcie to razem taki pejzaż wysmarujemy że i qweta nie będzie potrzebna nam. Nic a nic. Zrobim w tą zimę grzywaczom na ścianach jesień średniowiecza :twisted:
I zrobimy że hoho!!
To pisalem ja Bil
Sir Bil :flowerkitty:
A i dzieło sztuki napisał ja żech żem bo ja jestem jeszcze wielka potera:
Cicho tera - sir Bil będzie recytatować!!!!

Idzie zima sroga zima
nikt się z zimą nie chce trzymać.
A ja lubię zimę żech
bo w grzejnikach wielki dech!
Można wygrzać sobie pupę,
potem zrobić wielką kupę.

To pisałem ja Bil znowu
Sir Bil :flowerkitty:

What the miauk!! Grzywacz znowu mnie poprawia że poeta a nie potera! hmmmmm gupi grzywacz. My są potera też!! Potera światłowód my są!! Nam nawet różdżki nie potrzeba żeby z łazienki pustynię zrobić!! No to co dziewczyny i chopaki arystokrata? Idziemy walić do kuwet i sypać żwirkiem aż miło?
I hoho ?
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Śro lis 22, 2017 18:37 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

A co za musy dostaniesz, Biluniu?
Inka to nawet jakieś wierszyki pisała i dwa tomiki wydała, połetka jedna. I podobno ten Psot, co to wyprosił, żeby Inkę wziąć, to jakiś pamiętnik napisał i teraz moja @ chce to wydać jak książkę.
Lusia

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lis 22, 2017 19:57 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Ale, ale u nas już 6! Borowik już we własnym domku pupkę grzeje :)

Ale my nie o tym, Fryderykowi to się dopiero przydarzyła historyja no chodz chodz sam zobaczysz, to taka historia, że krew nam mrozi w żyłach. I w ogóle straszna najstraszniejsza, no i chyba w ogóle Kozlarek zostanie z nami na zawsze i w ogóle będzie super. Tylko my szukamy Tosiek i Kania.
ser_Kociątko
 

Post » Nie lis 26, 2017 10:39 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Hej Biluniu! Pienkny wierszyk! Ty to umiesz rymować! A co u nas? Tak! Pańcia wróciła! Sorki za brak sprawozdania! Ale byłem tak zajęty cieszeniem się, mruczeniem i barankowaniem, że zapomniałem napisać. No więc mamy już naszą pańcię! Mrrru mrrrru mrrrru! Taki jestem szczęśliwy! A co u Ciebie?
Matriś
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20



Post » Nie gru 17, 2017 9:20 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Moje PW od 22 listopada nieprzeczytane. Mam nadzieję, że to tylko problemy z kompem :(

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Nie gru 17, 2017 14:30 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Oj. A może maila wysłać?

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie gru 24, 2017 14:31 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Obrazek
ser_Kociątko
 

Post » Nie gru 31, 2017 10:33 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bilu gdzie się schowałeś?
Czemu od nas uciekłeś?

Chcieliśmy Ci życzyć
Obrazek
Nala i Lilo

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sty 02, 2018 21:01 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Na maila też nie odpowiada :placz:

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sty 16, 2018 18:12 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Nie ma nikt z Bestol kontaktu? Martwi mnie to. Bestol daj jakiś znak co u Was.

Funghi

Avatar użytkownika
 
Posty: 404
Od: Czw maja 19, 2016 9:37

Post » Wto sty 16, 2018 18:45 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Ja nie mam - na maila nie odpowiedziała

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lut 23, 2018 8:48 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bilu gdzie jesteś??????????????????????????

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Sigrid i 106 gości